Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2023

  • 79 858
  • 663
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 438
ROJA DOVE TI AMO 650 лв според мен цената е без аналог
https://www.notino.bg/roja-parfums/ti-amo-parfjum-uniseks/
  Не препоръчвам покупка.Smirk

# 646
  • Мнения: 3 728
Благодаря parfumi-shop.net, отдавна чаках цена без аналог на този парфюм, който е спрян.

Тестерът е с капачка и това още повече ме зарадва!

# 647
  • Мнения: 107
Благодаря parfumi-shop.net, отдавна чаках цена без аналог на този парфюм, който е спрян.

Тестерът е с капачка и това още повече ме зарадва!

Честит да ти е! Да не би да са сменили дизайна на бутилката или тестерите изглеждат по-различно? Моят е купуван още като излезе на пазара и е по-различен.

# 648
  • Мнения: 3 064
Ellinor* , моля те да пишеш като получиш нещата си от Нотино какъв подарък Диор са ти пратили. Моята поръчка все още не е изпратена.

# 649
  • Мнения: 3 728
Мерси Sisq0! Не съм правил разследване, преди месец приключих 50 мл. продукт и исках да го подновя.

Предполагам разликите са заради тестера, и пазара за който е предназначен.

Не се съмнявам в аромата, защото го познавам, ако беше без капачака щеше да е по крива история. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 3 950
Ellinor* , моля те да пишеш като получиш нещата си от Нотино какъв подарък Диор са ти пратили. Моята поръчка все още не е изпратена.
Ще пиша, но съм сигурна че няма да е пълноразмерен продукт. Simple Smile

# 651
  • Мнения: 14
Ellinor* , моля те да пишеш като получиш нещата си от Нотино какъв подарък Диор са ти пратили. Моята поръчка все още не е изпратена.
Не е изпратена, но е 0.5 мл.
През профила ,на поръчки се вижда

# 652
  • Мнения: 3 064
Да, няма да е, в поръчката ми до вчера стоеше количество 6 мл на подаръка, а днес виждам, че вече е редактирано и е 0,5 мл.
Да, сега виждам, че и ili77 е писала. Само че аз от вчера имам скрийншот на поръчката ми и си е 6 мл размера.

# 653
  • Мнения: 3 950
Чантата е доста голяма, нея ще я дам на близка. Доволна съм от всичко. Минитата ми вършат чудесна работа при пътувания. Аромата е прелест!

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 12:07 от Ellinor*

# 654
# 655
  • Мнения: 873
Oтлична цена +БД + мини продукти подарък - https://makeup.bg/product/757079/

# 656
  • Мнения: 88
Как успявате да добавите повече от един подарък в нотино? Повече от един продукт ли поръчвате?

# 657
  • Мнения: 113
Здравейте!
Попаднах на тази тема в търсене от къде да взема Lalique Soleil Vibrant https://www.fragrantica.com/perfume/Lalique/Soleil-Vibrant-72448.html
Намерих да е наличен само в dolce.bg и parfium.bg Каква е вероятността да получа оригинален продукт от някой от двата сайта и кой? (а каква е разликата между двата сайта? Листнати са в списъка на първата страница на темата на един ред и има прекалено много информация, за да мога лесно да намеря отговор) Или може би ще е по-сигурно да се поръча от немския дъглас или flaconi.de, но там цените с приблизително двойни.

# 658
  • Мнения: 716
Моля да ме извините, но.... Тези два сайта, както и останалите, са на първа страница, не случайно! Ако го поръчате да двойна цена, с увереноста, че ще е "по - истински", това е Ваше право! Все пак, ще си позволя да Ви поощря, да го поръчате от някой от двата! Simple Smile

# 659
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Здравейте!
Попаднах на тази тема в търсене от къде да взема Lalique Soleil Vibrant
Намерих да е наличен само в dolce.bg и parfium.bg Каква е вероятността да получа оригинален продукт от някой от двата сайта и кой? (а каква е разликата между двата сайта? Листнати са в списъка на първата страница на темата на един ред и има прекалено много информация, за да мога лесно да намеря отговор) Или може би ще е по-сигурно да се поръча от немския дъглас или flaconi.de, но там цените с приблизително двойни.
Под един знаменател са, защото собственика е един. Ако искате, търсете разликата в сайтовете, аз се сещам за тази разлика - за parfium.bg има кодове за намаления, за Долче - няма.
Ако ви притеснява онлайн покупката на този парфюм - купете си го от Дъглас, със сигурност поне ще Ви е по-спокойно от към съмнения.

Общи условия

Активация на акаунт