Имам въпросче за билките

  • 2 841
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Може да отидеш и веднага, но най- много да се види че наистина има бременост. Ако нямаш оплаквания и всичко е ок, отиди след 10-15 дни от закъснението.
Стискам палци всичко да е наред и се успокой Grinning Чакат те много хубави мигове Simple Smile

# 16
  • Мнения: 346
Значи цикъла ми е 23-24 дни, т.е  закъснението ми е 2 или 3 дни, аз дори знам кога е станало .
Но ми се ще да ида още сега на ехограф тъй като имам сраствания, лапароскопия преди години и да се види дали зародишчето е на мястото си

# 17
  • Мнения: 6 472
Отиди някъде, където имат вагинален ултра звук. Надявам се с него да успеят да видят, къде се е имплантирал плода. Въпреки всичко, ако сега не се види, не се шашкай. Толкова рано, понякога не се вижда и в такива случаи докторите казват, че има вероятност и да е извънматочна. После се оказва, че си е съвсем нормална, но много ранна бременост Grinning

# 18
  • Мнения: 3 926
Цитат на: Питанка
Здравейте момичета, благодаря за отговорите........сутринта си направих тест и той беше положителен:)))))
Много съм щастлива, но и много объркана

Тогава СПРИ ВЕДНАГА БИЛКИТЕ. Аз в началото на бременността боледувах от грип с ангина и първата ми мисъл беше да пия невен и лайка. Когато се обадих на хомеопата да го питам той каза да не пия никакви билки до края на бременността. Някои предизвикват разширение на кръвоносните съдове, други директно контракции. Невеът, лайката, липата като цяло не са опасни, но за превенция внимавай!

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито! Живи и здрави да сте с бебчо!
на нормален ехограф при мен засякоха бременноста 15-17 дни след зачеването - и то доста стар и очукан ехограф Laughing
Успех!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Честито мила !  Grinning
Радвам се за теб ! Лека и безаварийна бременност ти пожелавам !

# 21
  • Мнения: X
Честито  Grinning

Много щастие с бебчо, лека бременност и все с хубави вести да ни радваш  People Angel

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито!!  #Milti
Лека и безпроблемна и да пазиш мъника.
Аз отидох на 10 ден закъснение и видяха даже зародиша, че и сърдечна дейност засякоха.
Успех и стискам палци всичко да се е наредило.

Общи условия

Активация на акаунт