90 - дневна диета - тема 372

  • 24 564
  • 267
  •   1
Отговори
# 120
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Аз започнах режима м. февруари точно с уговорката между ангелчето и дяволчето в мен, че дори и да наруша някой ден/дни, особено плодовите, продължавам напред. Доволна съм, че се върнах към приличен дневен режим, с по-малко храна и калории. Това ми липсва от две години, през които много напълнях. Но искам още 10 кг да смъкна по-бързичко, че ми е трудно сега да гоня малкия ми внук по площадките😂😂😂

# 121
  • Мнения: 2 745
Здравейте, вече се успокои стомаха след доста неприятния вирус, който изкарахме с детето. Все пак си броя тази четворка, защото по независещи от мен обстоятелства нещата ме се развиха съвсем по план и бях основно на по няколко солети на ден.
Утре е белтъчен ден, купих риба тон за вечеря, а за обяд смятам да си направя гъбена крем супа със сметана:)

# 122
  • Мнения: 17
Здравейте,  измина 1 месец откакто съм на диетата и резултатът е -2кг. Доста е малко, но все пак е нещо. Иначе всеки забелязва че съм свалила, но малко ме демотивират малкото кг. Имам за сваляне около 10 кг. Включих и лунната диета. Знам че не е позволено, но искам по бързо да вляза във форма.

# 123
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Kriseto0206, тези 10 кг., ако не са ти наднормено тегло се свалят по-бавничко.
Аз продължавам да боря 8-я кг, но вчера си устроих въглехидратна вакханалия, таа.. Ще почакам малко...
Днес на витаминния ден-киви, моркови и зеле съм подготвила.
Слънчев ден, момичета!

# 124
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Здравейте,слабушки Revolving Hearts
Наминавам да ви видя .
Успех на започващите и още по -голям успех на продължаващите в режима Hug
Продължавам си режима по план , свалих батерията на кантара,за да не се стряскам и си следвам програмата,пък каквото стане. Чувствам се добре с подреденото хранене и достатъчно вода.
Това е по -важно.Да сложа ред .
Kriseto0206 - не се демотивирай от малкото килограми.Бавното сваляне е най-сигурно и резултатно.Свиването на мерките показва ,че гориш мазнини ,а те както е известно ,не тежат .Затова -кантара под леглото или в гардероба,без батерия ,за по -сигурно и смело напред.Blush
мама Барба-браво за мотивацията .Разбира се ,че малките отклонения не бива да ни отклоняват от правилната посока .Усилията винаги се възнаграждават Hug
Дух- Успех ти пожелавам Hug
Днес съм белтъчна
2закуски имах в 6.30 -половин ябълка и в 10-2 малки банана .
О.4 яйца размер S на омлет и зелена салата
В.2нормални яйца сварени и салата рукола .
Приятен следобед на всички Hug

# 125
  • Мнения: 2 745
Kriseto0206 ще станат нещата, по-добре бавно, но постоянно да сваляш Simple Smile
Мама барба -8 кг си е супер резултат, за колко време?
bobybonta благодаря, успех и на теб.

Аз за сега нямам какво да отчета, свалих килограм и половина от болестта, но хубавото е, че вчера хапнах по режима и не съм ги върнала.
Вчера - белтъчини
З - банан
О - крем супа от гъби (разделих я на две, в едната половина добавих малко сметана, другата половина я пазя за утре с хляб) + броколи на тигана с лук, гъби и малко сирене
В - домати и чушки на салата със сирене.

Днес
З - банан
О - голяма чиния боб чорба гъст, филия и половина бонус с хумус
В - ще бъде млад зелен фасул и сладък картоф на пара, сварен булгур, сушени домати, зехтин, сол и малко соев сос на салата + салата от зелчуци.

За утре съм замислила да опитам нещо, оризови кори да напълня с нарязано и добре овкусено прясно зеле поръсено с лют пипер, соев сос и някакви по пикантни подправки. Ще ги запека на еарфаера като китайски пролетни рулца, но без кайма.

# 126
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
-8кг в средата на режима. Днес протеини. Ясни са само яйцата за обяд. На вечеря не ми се ядат пак яйца и вероятно ще бъде месо.
Спокоен уикенд на всички🙂

# 127
  • Мнения: 416
Привет! Simple Smile
И аз съм в редиците вече от седмица.
Кантара ме радва изключително много, чак се чудя реално ли е ? - 2.750 за 6 дни.
Чувствам се страхотно, лекичко ми е вече личи, че талията се стопява.
Исках да ви попитам за хумус, тахан и маслинова паста - може ли въобще и ако да, кога?
Много минуси на всички и страхотен ден 😊

# 128
  • Мнения: 2 745
Зависи от съдържанието на хумуса, ако е домашен и с по-малко зехтин може в ден варива/скорбяла.
Маслинова паста може във всеки ден, освен в плодов по малко, защото във всеки ден са разрешени до 8-10 маслини.
Тахан може в плодов ден, защото таханът обикновено са смлени ядки. Но е много калоричен, точно както ядките, за това трябва да намалиш количеството ядки, ако ядеш тахан. Или едното или другото. Иначе може да завишиш много общия прием на калории. У погледни дали има добавени мазнини в тахана или е чист.

# 129
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
JenN_87, много добро начало. Подсети ме, че утре на въглехидратна вечеря мога да хапна сусамов тахан с малко мед и какао, намазан на филийка. Опитай, вкусно таханово кремче се получава.
Днес съм на варива и основната храна ми е картофена салата с домати за обяд и вечеря. Закуска-ягоди.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 14:14 от мама барба

# 130
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
-9 кг, ден 45 от режима. Много съм доволна. Днес протеини: киви, сварени яйца с домати за обяд и за вечеря вероятно млечни със някаква салатка.
Гранде проблемът ми е, че утре заминавам за няколко дни на екскурзия в Турция и ще бъда на високовъглехидратна диета😂 кюнефе ми е само в главата от няколко дни. Ще ближа рани другата седмица😃😃

# 131
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Привет и от мен. Направих една врътка от края на септември до Коледа и свалих 11 кг /от 98/. Три месеца "почивах", ама не по правилата. Сега като ми мина РД започнах пак /от 25.03/, като съм наясно, че този път няма да сваля колкото първия, но поне да не върна кг до лятото, а ако сваля още 4-5кг ще е бонус. И на мен ми предстои командировка в Турция след Гергьовден, ще видим как ще се справям там.
Днес съм на витамини / банани, ябълки, морков и малко сурови бадеми за сега/.
Утре мисля на обяд прясна салата със сирене и ФПХ, за вечеря нещо морско ми се иска.

# 132
  • Мнения: 1 854
Тук съм аз-днес протеин на финалната права съм почти...мноооого мъка тези последни 1-2 кг ....нагоре/надолу кантара с грамовете, но след застой ще мръдне все някога.
З-ананас
о- кюфтета/пуешки/ + салата
В-същото като обяда

# 133
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Привет, момичета!
След моята турска гурме екскурзия се върнах с бонус 2+кг. Но за два дни изчезнаха двата килограма и ми останаха някакви 400 грама, които днес и утре трябва да се ликвидират. В интерес на истината си хапнах всичко, което си бях запланувала за ядене в Истанбул, но вода малко пия по екскурзии и от там ми дойде големия плюс. Тази четворка я промених с цел корекция на каченото тегло и решението ми излезе успешно.
Направих плодов, протеинов, днес варива и утре плодов ден. Така ще мога да си продължа от петък нормални четворки.
Та..днес варива: закуска-киви, обяд и вечеря катрофена салата с малко боб.
Оливия, щом си в края на режима защо не промениш нещо в четворката. Авторките на режима предлагат при зацикляне въглехидратен ден да се направи протеинов или да се пропусне. От личен опит при предишните ми две диетувания по този режим съм карала 3 протеинови дни с плодов и се смъкваше килце след зациклянето.
Много ми стана писането😃
Любито, успех с новата врътка. Къде останаха другите момичета?

# 134
  • Мнения: 2 745
Тук съм, но ми е много трудно да се справя с глада между обяда и вечерята.
Обмислям да правя две закуски през два часа и да изтегля обяда по -близо до вечерята

Общи условия

Активация на акаунт