Най-добрият приятел на мъжа говори само за любовници

  • 6 742
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 721
Ако ходеше по любовници нямаше да приказва непрекъснато за това, тия дето мълчат са по-подозрителни 😁

Мчи как !? Мълчаливите са от най-подозрителните ! Пък за скиорите да не отваряме дума !

Едно е да танцуват наоколо, друго е да ти слагат рога. Пак ти казвам, според мен е крайно неестествено мъж да подхвърля пред съпругата на приятеля си - Ех, Иване, Иване, само ние останахме верни на жените, а как ми се иска... Или е страхотен простак, тогава се запитай мъжът ти какво прави с него, или те литка по върбите... С тия излизания и ски по мъжки, аз лично бих станала бая подозрителна. Най малкото бих му подметнала, че докато той само се плюнчи, рогата му пречат да минава през вратата. Дет се вика-  думам ти дъще, сещай се снахо. А на мъжът ти му подметни идеята за отворен брак... Щом толкова не се е наживял, да видиш как ще реагира . Или си покани приятелка, която да му обяснява редовно как е крайно време да разнообразите  двете с нея малко семейният живот и тя с какви готини колеги смята да те запознае.. Пак да кажа, за мен мъжът ти до сега трябва да го е сложил на място, ама щом го търпи, аз не бих била толкова учтива и търпелива. Направо им заявявам и на двамата, че ако им се ходи по к@ври, да заминават, не е нужно ти да им светиш и никого не си вързала за рогата. . Много просташко и помиярско поведение.

Ха, вица за кучето - то и моето куче тича след всяка кола, но всъщност не може да кара  Wink Wink

# 61
  • Мнения: 32 575
Следващия път, като пусне подобна изцепка, му кажи спокойно - ми що не си хванеш и ти гадже бе, жената ли не ти дава, ето, аз моя не съм го вързала за рогата, ако иска да ходи...
И това е добър отговор, но да му кажеш, че и кучето ти бяга след колите, но не може да кара е още по-яко Joy

# 62
  • Мнения: 18 422
Само да не се засегне нейният мъж, че го смятат неспособен да хване любовница. Накърненото его може да доведе до старания в тази насока - да си докаже колко го бива.
Иначе да - едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто да го направиш. Умрели сигурно жените да му стават любовници... Grinning Чакат на опашка.

# 63
  • Мнения: 2 674
Сигурно мнението ми съвпада с нечие друго, но не мога да се въздържа и ще кажа, че най вероятно приятеля го е треснала кризата на средната възраст. А това, че обсъжда мераците си пред теб, говори само какъв жалък простак е. Когато  мъж си има любовница, той е максимално дискретен и гледа да не говори за това, камо ли пред съпруга на приятел. Във вашият случай са само хвалби и неосъществени мераци.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 07:46 от мекичка*

# 64
  • Мнения: 6 944
То най-вероятно мъжа й е същия простак като приятеля си. Иначе нямаше да са толкова близки и да си допадат. Ама карай, тя си го харесва явно. Моят съвет си остава най-чистия, според мен, просто да не общува с простаци.
Иначе и аз имах една приятелка и като излезехме аз, тя и мъжа й и оня викаше "излизам с жена ми и любовницата" Scream голям простак беше, а и сигурно още е, ама се разведоха и не съм го виждала от години.

# 65
  • Мнения: 17 416
До всяка жена без самочувствие дреме по един “простак”, може и повече.
Хубаво, че е социумът, та да си го вдигате там. Кой каквото си има. То и без тва свестните мъже са или чужди, или импотентни или само по календарите с котенца.

# 66
  • Мнения: 1 551
То хубаво, че мъжът й не я унижава нея, след като позволява подобни простотии в нейно присъствие, и то не еднократно. Или пък го прави с цел.

# 67
  • Мнения: 6 944
Какво общо има самочувствието с простотията на хората? Аааа да, сетих се. Хората със самочувствие и самоуважение не общуват с простаци. Мхм

# 68
  • Мнения: 17 416
Какво общо има самочувствието с простотията на хората? Аааа да, сетих се. Хората със самочувствие и самоуважение не общуват с простаци. Мхм
Уж не си далеч от мъжката природа и поведение, пък що за приказки….
Да живееш в страх, че някой ще ти натакова партньора  или ще го подтикне към деяние - ти би ли търпяла такъв мъж?

# 69
  • Мнения: 701
Тези двамката са те взели за мъж, щом говорят пред теб за жени. Време е да им покажеш, че си жена.
Кажи им, че ти пък ако разбереш, че мъжът ти изневерява ще му направиш живота черен и опиши някакви истерични постъпки и после як смях. Ей, така, да си знае.

# 70
  • Мнения: 663
Е кажи му на твоя мъж, че не ти е приятно да се дрънкат такива неща в твое присъствие и да отклонява темата или най-добре направо да говори с приятеля си да не го прави, когато сте заедно. Аз знам на кои теми почват да циклят моят и приятелите му и ако са ми досадни, го предупреждавам. Той гледа да се съобразява, не е чудо голямо, имат си своето време да обсъждат каквото искат, когато ме няма.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 332
Предпочитам за въображаеми любовници да си говорят, отколкото за казарма.

# 72
  • Мнения: 12 958
Можеш единствено да контраатакуваш, като омайваш мъжа си още повече. Така реакцията му ще е чистосърдечен смях на глупавите приказките, и може да сте двама, които се забавляват, да сте от една и съща страна.

Ако демонстрираш раздразнение или сърдене, това по никакъв начин няма да помогне. Все пак, и да забраниш на този човек да идва у вас, те ще си плямпат простотии след работа, пред работа и по време на работа.
А ако се държиш собственически, още по-лошо, директно хвърляш мъжа ти в устата на лъва.
Но ако той получава вкъщи всичко на мах, няма да тръгне да си разваля рахатя.

# 73
  • Мнения: 12 476
Изобщо не разбирам защо трябва да плете стратегии какво точно да му каже и как да го засегне.
Вариантите са - казва му директно, че не й е приятно, казва на мъжа си, че не й е приятно. Подозирам, че в тези два случая и двамата ще са озадачени какво толкова, те просто си плямпат и се лигавят. Подозирам, че мъжът и затова не взима отношение - за нея е обидно, неуважително и тн, за тях вероятно е лиготия.
Вариант 3 не общува с него.

# 74
  • Мнения: 15 316
Тези двамката са те взели за мъж, щом говорят пред теб за жени. Време е да им покажеш, че си жена.
Тука трябва да се съглася. Не е на добре мъжът да те вижда като аверче, а не като приятел и партньор.
Все си мисля, че за 10 години връзка човек трябва да знае какви принципни постановки дразнят половинката му, което обаче ме навежда на друга кофти мисъл - прави го нарочно. Което аз лично бих го интерпретирала, че нещо се готви, ако вече не е опечено.

Общи условия

Активация на акаунт