Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 249
Да е жива и здрава Светланка и коледното и чудо Криси!

# 211
  • Мнения: 689
Здравейте, мили мами!
Не съм писала дооооста отдавна.  Embarassed
Първо имах да предавам дипломна работа, после четох за защита ... направо ми се спря тока. Покрай всичкото това успях да изпера и изгладя всички дрешки за бебо и да приготвя багажа за болницата, че знае ли се кога ще му дойде времето.
По празниците пък татито беше почивка (не помня от кога не е почивал) и правихме ремонт на стаята, че вече съвсем да сме готови. А тези дни ще вземем и кошарата.

Затова, най-напред:

Весела Коледа на всички! Честито на всички майчета, които вече гушкат своите бебешоци. Да са ви живи и здрави и много да да ви радват.
Честито и на всички именници!!!
Днес ходих при докито, който ще води раждането. Бебока е добре и вече тежи около 3.200 кг.
Ще се видим отново на 3-ти (ако юнака не реши по-рано) и може би най-късно на 4-ти и аз ще си гушна мишока. Вече нямам търпение.

Относно спането: по гръб не може и да става дума. Изобщо не мога да дишам. Спя главно на лявата страна. Понякога имам чувството че ще ми се разглоби таза, но няма как. Ще стискам зъби още малко.
  newsm47

# 212
  • Мнения: 871
Честита да е коледната звездичка Кристина на мама Светланк newsm51а

# 213
  • Мнения: 3 405
Добре дошла на мъничката Кристина на мама Светланка   bouquet Прекрасен коледен подарък Hug

# 214
  • Варна
  • Мнения: 43
Честито на мама Svetlanka и на бебенцето Кристина, да са живи и здрави!
 smile3525  smile3525  smile3525

# 215
  • Мнения: 1 317
Честито на Светланка! Да й е жива и здрава малката госпожица! Да ги дарява с много радост и щастие!   bouquet

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Честито на Светланка! Да я слушка много малката принцеса!
Момичета много кашлям.Вече 3 ден пия един билков сироп,но още кашлям....вече се притеснявам как е беба! Thinking

# 217
  • Мнения: 689
Честита принцеса на Svetlanka.
Да са живи и здрави и бързо възстановяване.
  newsm51

# 218
  • Мнения: 333
След малко тръгвам за прегледа, звънях на Ивонска, но не вдига. Ще й направя изненада ако успея да я открия в коя стая е(те там не са много), защото и без друго искам да направя разходка из отделението. Чао за сега и после ще докладвам. Много се притеснявам.

# 219
Браво имаме още едно талисманче. Hug
Честито на новите родители да им е жива и здрава малката буболечка,много да ги радва. baby_neutral
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ   bouquet
ЖЕЛАЯ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И ДРУГИ ХУБАВИ ЕМОЦИИ.
И аз обичам да спа по гръб,но щом не  е правилно незнам какво ще правя,ама не остана много ще издържа. Praynig
Днес съм на последна консултация и ми е любопитно какво ще каже доки.Дали ще стана скоро мама. newsm78
Имам предвид тази  или другата година ще  е Wink
А като чета за тези кървища и др.за който говори ИВОНСКА ме хваща страх.И аз ще раждам нормално,дано не е толкова страшно. #Cussing out

# 220
  • Мнения: 3 405
Не е страшно, това са лохии, нормално е да ти омажат бельото  Simple Smile

# 221
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честита малка принцеска на мама Светланка!!!Нека много да е здрава и щастлива беба!!!  ylinfant

Честито на всички именници,да са живи,здрави и усмихнати!!! smile3525
Момичета,къде ще празнувате Новата година?То е ясно,че много не можем да си правим планове  santa2,всичко зависи от бебоците  newsm30 кога ще решат да видят мама и тати...Ние с мъжа ми ще сме на гости у кръстниците  cheers,ама ме е шубе да не трагне тогава да излиза бебата  preggo,че ще е лудница без таксита   car003,всеки почерпен  Drunk и не ми се мисли...

# 222
  • София
  • Мнения: 541
Привет отново!
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ КРИСИ НА МАМА СВЕТЛАНКА!!!!!   bouquet Здраве и късмет!!!   bouquet
Аз също ходих до ЖК - да чуем тоновете на бебето. То си е добре на топличко, нямам контракции, матката мека, бебо долу мнооого ниско, болката "най-отдолу" била от разширяване... И така.
За спането - аз мога само на дясно, иначе ме боли много гърба, наляво ми е неудобно.
А за нормалното раждане - не се притеснявайте, всичко ще е наред  Praynig.
Както ми писа днес и Ивонска: "...чувството е вълшебно...."
Поздрави Hug

# 223
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Кой е щтъркелче  stork-girl на Добито,нали нейното бебе трябва вече да се  е родило,поправете ме ако бъркам newsm78

# 224
  • Мнения: 1 289
Честита кукла Кристина на мама Светланка!!! Да са живи и здрави и мама и бебче и скорошно въстановяване на щастливото мамче.

Общи условия

Активация на акаунт