Отговори
# 240
  • Мнения: 244
От всяка майка искат 24броя памперси в неотворен пакет плюс мокри кърпички. Носих ги с мене още с моя си багаж, но ги занесох чак на 2рия ден следобяд. Но ми казаха, че понякога ги искали още в реанимация, така че ако имате място в багажа ги носете, ако не...на другия ден.
А за бебето друго не искат, чак на изписването дрешките с които ще го изпишат, но тях ти ги носи таткото на самото изписване. Ако бебето ще е при вас, не е зле да имате една залъгалка за всеки случай, може и ръкавички, ако се роди с дълги нокти и много се дере.
Честито Коледно щастие на мама Светланка!!!
Извинявай, че те притеснявам  с въпросите си, но ми е напрегнато. Памперсите, който занесеш на твоето бебе ли слагат или някоя циганка се урежда с Pampers, а твоят мъник с обикновени?

# 241
  • Мнения: 3 405
А така още плачещи подаръчета  Hug Аз се бях притеснила за мим4о и даже й писах на лични,но... newsm78 Важното е всичко да е ОК.

Мими, а при теб как са нещата, нали питаше за запушалката преди няколко дни? Че и теб те мисля как си Simple Smile

# 242
  • Мнения: 1 289
А така още плачещи подаръчета  Hug Аз се бях притеснила за мим4о и даже й писах на лични,но... newsm78 Важното е всичко да е ОК.

Мими, а при теб как са нещата, нали питаше за запушалката преди няколко дни? Че и теб те мисля как си Simple Smile


Никакви признаци няма да излиза мъника  newsm78 Вече като наближава Нова година ми се ще да си стои до януари вътре...Ама като реши не мога да го спра ...

За памперсите на мен ми казаха да не нося хубави пампеврси,щото циганките дето ходят без нищо се уреждат с нашите памперси..

# 243
  • Мнения: 751
Аз съм щъркелчето на Добито,но тя все още е 2в1.

# 244
  • Мнения: 244
С риск да стана досадна, отново призовавам желаещи да поемат грижата за темата паралелно с мен и Мими, както и желаещи, които да го правят, когато ние двете родим. Аз категорично няма да мога да го правя това, когато беба се появи. Поне не и в първите дни, докато се опознаем и въобще. Anyone?  newsm78
Ним, с удоволствие бих те сменила, но утре влизам в болницата и не знам кое как ще е. Може би през януари ще съм влязла в ритъм и ще мога да поема поне малко от правенето на темите.

# 245
  • Мнения: 385
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА СВЕТЛАНКА - ДА Е ЗДРАВА И  ДА РАДВА МАМА И ТАТКО  newsm51 Чакаме да се прибират скоро в къщи и да разказва мамчето  Grinning
ЧЕСТИТО НА ИМЕНЯЦИТЕ !!!
Нимче що не дойдеш утре, да се разтовариш.  Ако искаш можем да се чакаме някъде и мъжо ще ни откара.  Предполагам че няма да има навалица в маршрутките за навръщане.

# 246
  • Мнения: 385
a.nedeva добре дошла  newsm51 Ти къде ражда и при кой, как се стекоха при теб нещата?
DaVinci стискам ти палци, мила newsm10. Най-важното е че утре ще видиш най-скъпоценният подарък на живота  Peace Ще мислим за тебе ... и ще пиинем за добрите вести  newsm10

# 247
  • Мнения: 244
a.nedeva добре дошла  newsm51 Ти къде ражда и при кой, как се стекоха при теб нещата?
DaVinci стискам ти палци, мила newsm10. Най-важното е че утре ще видиш най-скъпоценният подарък на живота  Peace Ще мислим за тебе ... и ще пиинем за добрите вести  newsm10
Благодаря  Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 384
 smile3506
Браво на вас бе да ви остави човек за малко и оп ново бебче на mim40. newsm10

# 249
  • Мнения: 1 104
Честито на mim40  и svetlanka.Да са ви живи и здрави бебоците!
На именниците също честито! Не препивайте!

# 250
  • Мнения: 689
Честито и на мим40!!! smile3501
Дружината започна да се увеличава.

Я да попитам: колко превръзки от тези за родилките трябва да си носим?

# 251
  • Мнения: 40
 _Ним_благодаря въстоновявам се лека полека все пак е операция.Като жена раждала и по двата начина мога да кажа раждаите нормално/ако не се налага другото/.Родих в Шеиново и ме оперира Д-р Ковачева но се получиха усложнения.Губех белтък с урината бях с много високо кръвно/за това и ме оперираха/на края за капак направих и плевмония незнам  как.Но всичко вече е минало .Трудно ми е още да говоря за това.Ако съм уплашила някоя съжелявам при всеки е различно.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 43
А така, още едно бебче си имаме.
Честито на mim4o!
 newsm51
Няма да е лошо и тя да се включи за да разказва.

# 253
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте сладурани и честито на новообебилите се мами, да са им живи и здрави бебоците,
днес ходих при моя док в родилното както се бяхме уговорили и да кажа на тези които искат да се запознаят със обстановката там хич не им го препоръчвам. Мен моя док ме вкара в предродилна да чуе тоновете на беба и предварително ме предупреди да не се шашкам. Сложи ме да легна до две момичета които така пищяха/едната беше с 6см. разкритие а другата само с 2см. че аз направо се оцъклих #Crazy така се ошашках че като си тръгнах едвам видях стъпалата пред мен щях да се прибия. Идваха акушерки и ги караха да се разхождат че да станело по лесно и между контракциите си изглеждаха добре. После док ме прегледа и каза че имам 1,5см Shocked разкритие но беба била висока още а и щом нямам контракциии мога да си ходя в къщи и си плюх на петите. Та цял ден си се разхождам с разкритието по центъра ама се радвам че не съм там. Ох дано да изкарам поне да 1 януари, ама вече се съмнявам.
DaVinci стискам палци миличка и успех.

# 254
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!!Днес най сетне ми прекараха интернет в къщи и вече мога да пиша!!!Весела Коледа на всички !!!
На тези дето са се обебили им желая бързо възстановяване и послушни дечица!!!!
На мен още ми се струва далече това събитие!!Нали сме за края на януари!!!
Но определено започвам да се замислям вече как ще протекат нещата!!!
Иска ми се да стане по скоро,че вече въобще не мога да спя!!!По 2-3 часа на денонощие!!!Много ми пречи корема!!!
Вие как сте със съня?
Айде лека ви вечер и леко доизкарване на бременността!!!

Общи условия

Активация на акаунт