🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 53 554
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 532
Много си е добър Надкастът. Жени каза, че е “боледувала” това с смс-ите и че това предаване е някакъв странен хибрид. Неделчо каза “Всички фенове на Сървайвър страдаме.” Казаха и още доста неща, с които се подразбира, че за тях това не е Сървайвър и не са особено очаровани. Не знам къде видяхте да подкрепят формата.
Отделно Жени сподели доста интересни неща, които знае от Ваня.

# 1 066
  • SF
  • Мнения: 21 564
Много ми е скучно. И няма никакви стратегии.
Това не може да бъде Сървайвър. 2 часа едно и също въргаляне в калта. И ми се доспа, и му заспах.
Нашите си правеха много по--добре продукцията. Исках те чужд екип - нА ви чужд екип.
Нощната камера също ме дразни. Не може да нямат осветители на интервютата. Не е нормално това.
Неизвестните са ми много симпатични и Филип Буков от Известните. Той поне наистина е известен.
Не знам какво правеше тази Стефани в Известните и поради какви хигиенни навици напусна. Тя не го махна този мним червен бански през цялото време. Даже и на съвета се беше изтупала с него.
Иначе участниците си имат доволно дрехи.

Какво ще правят до следващия съвет със зрителското изгонване? Ще ядат и ще чакат да мине времето?

# 1 067
  • Мнения: 705
Голяма реклама му дръпнаха на новото шоу Женя и Неделчо. Почти успяха да ме убедят, че това, което съм гледала не е това, което съм гледала.


Ермина била дъщеря на Боян Расате от БНС.

Да я бяха вкарали и нея/Джафа/ поне!

# 1 068
  • Мнения: 11 556
Ясно. Затвърди ми се мнението за това предаване. Малко са объркали заглавията. Предаването трябва да се казва инфлуенсъри на плажа.Отборите са "Известни" и ''Роднини и познати на известни'' .  Единият брат на Коцето, другият син на бивш участник, третата дъщеря на политик, четвъртата има подкаст с известна.
Точно. Даже и двата отбора трябва да се казват като втория отбор, хаха. "Известни само на родителите си" и "Роднини и познати на известни", хахаха.  От отбора на т.нар. "известни" половината не съм ги чувал. Коя е Марго? Коя е Макавеева? Чефо поне беше репортер на Г.Любенов по БНТ. ММА мутрата я виждам за първи път. А от отбора на воините този албанеца го знаех отпреди, участвал е в "Черешката на тортата". Така че понятията са леко размити.

# 1 069
  • София
  • Мнения: 27 389
Най-интересното от 65 минути от Надкаста с Неделчо и Жени. Сега спирам, че започва ШЛ. Останалото след това.
п.п. Няма да преразказвам всеки надкаст. Правя изключение...

Ваня е минал през кастинг за водещ, имало е и други кандидати

Карамазов не е искал да участва, но не каза Жени дали ако е искал са щели да го вземат. Според Неделчо е хубаво когато се сменя концепцията да се смени и водещия и според него, Карамазов не е за такъв тип Сървайвър, защото е твърде спокоен и не говори много.

Всички епизоди се монтират в Турция

И на двамата им липсва оригиналния формат, но по-добре да има отколкото да няма, но и старото омръзвало... Не били гледали последните американски сезони, защото им писнало. Било едно и също...

Според Неделчо:
Всичко е много красиво и внушително и като режисьор е изумен от качеството на картината. Визията, операторската работа, монтажа и музката са ТОП. Игрите били много красиви. Неделчо за първи път вижда такова качество в България.

Жени не харесва музиката. Жени допълни, че продукцията е огромна с много пари и професионални екипи. Те тепърва се учат какво се харесва на българския пазар и се учат в движение. Но компанията е много голяма с милиони, много сериозна и целта им е да направят най-гледаното риалити в България

Едис е голям фен на Сървайвър и е гледал българските сезони + много от американските

Има само 1 ден разлика между епизодите.
Този съвет, който гледахме в понеделник с изгонването на Златомира е с разлика от 24 часа грубо. Ние като публика гледаме с 1 ден закъснение, но в неделя вечер, когато са пускани есемесите те са били на съвет 'лайв' и са разбрали веднага резултатите от публиката. А ние го виждаме на следващия ден.

Дори Ваня не е знаел, че публиката ще има чак толкова много влияние.
Знаел, че ще решават, но не чак това.

Има голям глад, много малко ориз са им дали и през тези 5 дена почти не са яли. От Известните доста са се оплаквали

Играта за личен имунитет се играе след отборната игра за имунитет. Същият ден.

Много малко есемеси се пускат

Фаворит на Неделчо:
Ермина

Фаворитите на Жени:
Благо, Чефо и Ермина

Жени винаги давала обратна връзка на Ваня, чуват се всеки ден и тя му казва, това не ми харесва, онова не ми харесва. Това променете ако може и т.н.

Неделчо агитира да изписват името ВоИни, а не ВоЙни.
И да дават кой за кого гласува, че сега много от гласовете не се дават.

И двамата искат да има и пъзели и страдат от липсата им, но Жени не знае дали ще има.
Не знае Жени дали ще има комплексни игри, Неделчо иска, ей така за цвят, не често разбира се. Жени не знае как ще е при нас, но и допълни, че от видяното досега в гръцкия, турския и румънския Сървайвър, игрите били ей такива битки тип единоборства с целене накрая...



😀

Последна редакция: ср, 22 фев 2023, 22:23 от Diavolo

# 1 070
  • Мнения: 2 095
Стефани не спира да се излага

За нея няма дъно, горката е загубила връзка с реалността.

# 1 071
  • София
  • Мнения: 693
И аз гледах Надкаста с Жени и не видях чак толкова да го хвалят новия сезон. Казаха си какво не им харесва. Сравниха го с предишните сезони и с ИВ. Жени не спести доста критики. Естествено не са хейтили и не са го зачеркнали тотално, даже обясниха защо били такива игрите - че трябва да има единоборства всеки срещу всеки, за да може да си съставят зрителите мнение - кой колко губи и печели, защото в истинските отборни игри не може много да се прецени кой колко е допринесъл....

За известните и неизвестните също си казаха мнението и не се различава много от преобладаващото тук.

Аз освен това сигурно съм единствената, която няма нищо против никой от семейство Джаферович. Може би защото почти не гледам телевизия и не съм ги гледала никъде... Засичала съм децата им на една площадка (не бяха с родителите си) и ми направиха добро впечатление на възпитани  деца...

# 1 072
  • София
  • Мнения: 11 751
Досадно става с това целене накрая. Видяхме ги вече, трябва да има разнообразие. Аз много се надявам да има обединение, защото и това не се знае, има вероятност да си карат така и докрая. Ще писне, искам да има и плуване.

# 1 073
  • Мнения: 532
И аз нямам нищо против семейство Джаферович, даже ги харесвам. 😊
И аз гледах Надкаста с Жени и не видях чак толкова да го хвалят новия сезон. Казаха си какво не им харесва. Сравниха го с предишните сезони и с ИВ. Жени не спести доста критики. Естествено не са хейтили и не са го зачеркнали тотално, даже обясниха защо били такива игрите - че трябва да има единоборства всеки срещу всеки, за да може да си съставят зрителите мнение - кой колко губи и печели, защото в истинските отборни игри не може много да се прецени кой колко е допринесъл....

За известните и неизвестните също си казаха мнението и не се различава много от преобладаващото тук.

Аз освен това сигурно съм единствената, която няма нищо против никой от семейство Джаферович. Може би защото почти не гледам телевизия и не съм ги гледала никъде... Засичала съм децата им на една площадка (не бяха с родителите си) и ми направиха добро впечатление на възпитани  деца...

# 1 074
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Скрит текст:
И аз гледах Надкаста с Жени и не видях чак толкова да го хвалят новия сезон. Казаха си какво не им харесва. Сравниха го с предишните сезони и с ИВ. Жени не спести доста критики. Естествено не са хейтили и не са го зачеркнали тотално,
даже обясниха защо били такива игрите - че трябва да има единоборства всеки срещу всеки, за да може да си съставят зрителите мнение - кой колко губи и печели, защото в истинските отборни игри не може много да се прецени кой колко е допринесъл....

Скрит текст:
За известните и неизвестните също си казаха мнението и не се различава много от преобладаващото тук.

Аз освен това сигурно съм единствената, която няма нищо против никой от семейство Джаферович. Може би защото почти не гледам телевизия и не съм ги гледала никъде... Засичала съм децата им на една площадка (не бяха с родителите си) и ми направиха добро впечатление на възпитани  деца...
Joy Това определено ме развесели.
Значи, самата Женя, която доброволно участваше във формат с отборни игри, и която отнесе неимоверно количество хейт не само заради скатаването си на същите отборни игри, вече смята, че трябва да е всеки срещу всеки. Че ако беше така в нейния сезон на ИВ, първо - тя нямаше да участва в 2/3 от игрите, визирам всичките им компоненти, и второ - трябваше да е отпаднала още на втория, хайде, на третия ден. Защото не “допринасяше“ с нищо съществено, освен с реденето на пъзели. А стигна до там, докъдето стигна именно със стратегия и социална игра, от каквато “вече ѝ е писнало“.....Joy
Горното на прима виста. А на секънд хенд - тия хора явно наистина не си дават сметка, че когато два часа горе долу по ТВ върви едно и също, но с различни участници, едно такова монотонно хвърляне на предмети от два метра по други предмети, последното нещо, което ще интересува зрителите е кой колко губи и печели. През тези два часа същите зрители си вършат домакинската работа, хранят се, някои от тях дори излизат да пазаруват /цитирам съфорумка/, а въпросните “игри“ вървят като фон на някой от ТВ в жилището. Евентуално.

Това, че “им писнало“ и “било едно и също“ дори няма да го коментирам. Явно и двамата са се взели като някакъв съществен фактор що се отнася до “Сървайвър“, капацитет до капацитета, мила моя майно льо....

А за ОВ на Женя към Ваня хич, ама хич не съм изненадана. Дори очаквах да е не  всеки ден, а по няколко пъти на ден. И кой, ако не г-жа Джаферович ще казва кое да се промени и кое не.... да видим все пак, след нейното “казване“ преди години Ваня взе, та спечели сезона си, ако след това “казване“ това нищо от Али експрес наистина счупи всички ТВ рейтинги и се превърне в най-успешния формат на нашия ТВ пазар евър, повече думичка няма да кажа за нейния капацитет. А дано.
Ама надали.

Последна редакция: ср, 22 фев 2023, 22:54 от Merri_An

# 1 075
  • Мнения: 11 556
Има само 1 ден разлика между епизодите.
Този съвет, който гледахме в понеделник с изгонването на Златомира е с разлика от 24 часа грубо. Ние като публика гледаме с 1 ден закъснение, но в неделя вечер, когато са пускани есемесите те са били на съвет 'лайв' и са разбрали веднага резултатите от публиката. А ние го виждаме на следващия ден.
Не точно. В Доминикана са с 8 часа назад и когато тук се гласува... към 22.30-23.00 примерно, там е 14.30-15.00 ч, а т.нар. съвет е по тъмно. Тоест след няколко часа отиват на съвет и тогава става ясно. В Доминикана целогодишно се стъмва към 18 ч. и сутрин съмва към 06 ч. (Жега, не жега... в 18 ч. вече се стъмва). В момента, в който видях това с СМС-ите и резултатите на следващата вечер, ми стана ясно, че излъчват с 24-32 часа закъснение.  Явно на някакво ФТП качват видео файловете, в Турция монтират и после пращат.

# 1 076
  • Мнения: 333
Цитат
Карамазов не е искал да участва, но не каза Жени дали ако е искал са щели да го вземат. Според Неделчо е хубаво когато се сменя концепцията да се смени и водещия и според него, Карамазов не е за такъв тип Сървайвър, защото е твърде спокоен и не говори много.

Това не е вярно, познавам Владо лично, изобщо не са му се обаждали.

# 1 077
  • Мнения: 11 556
Той сам написа в профила си, че никой не му е предлагал нищо и не са му звъняли.

# 1 078
  • Мнения: 8 137
Цитат
Карамазов не е искал да участва, но не каза Жени дали ако е искал са щели да го вземат. Според Неделчо е хубаво когато се сменя концепцията да се смени и водещия и според него, Карамазов не е за такъв тип Сървайвър, защото е твърде спокоен и не говори много.

Това не е вярно, познавам Владо лично, изобщо не са му се обаждали.

Изобщо не се учудвам, че Джафа дава некоректна инфо.
След ИВ за нищо не ѝ вярвам. Манипулатор без минута почивка.

# 1 079
  • Мнения: 11 556
Гледах 10 минути от въпросния Надкаст, защото е абсурд да издържа час и 40 минути диалекта на мьекащия Нидиелчу.  Този лицемерчо започна да хвали Ваня Джаферович, как прекрасно се справял, как било нормално да се смени водещия, а пък миналата година имало недоволства към воденето на Владо Карамазов, че бил муден, нямал нужния патос като коментира... (ами аз пък не искам такъв патос и не искам да ми вряка като опосумите във Фермата или босненчето в Сървайвър) и  Джаферката потвърди, като каза: "да, и аз четох много отзиви миналата година, хората недоволстваха от водещия". Моля? Тази змия да вземе да попрочете малко във ФБ страницата на Сървайвър от кого недоволстват зрителите и кого искат за водещ.
Спирам великия Надкаст на десетата минута. Достатъчно противни са ми и двамата (водещ и гост)

Последна редакция: ср, 22 фев 2023, 23:50 от diziler

Общи условия

Активация на акаунт