🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 51 123
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 490
Tя Джаферката е "длъжна" да говори в този смисъл... По-добро впечатление щеше да направи, ако беше обратното, но кеша си е кеш.

# 1 051
  • Мнения: 1 727
Голяма реклама му дръпнаха на новото шоу Женя и Неделчо. Почти успяха да ме убедят, че това, което съм гледала не е това, което съм гледала.


Ермина била дъщеря на Боян Расате от БНС.

Ясно. Затвърди ми се мнението за това предаване. Малко са объркали заглавията. Предаването трябва да се казва инфлуенсъри на плажа.Отборите са "Известни" и ''Роднини и познати на известни'' .  Единият брат на Коцето, другият син на бивш участник, третата дъщеря на политик, четвъртата има подкаст с известна.

# 1 052
  • до морето
  • Мнения: 2 306
И аз съм стигнала до този извод.

# 1 053
  • Мнения: 31 336
Разбира се, случайни няма.

# 1 054
  • Мнения: 9 487
Разбира се, случайни няма.

Което отново опорочава формата. Ама то вече се превърна в съвсем нов формат, та не знам дали се изразих правилно.

# 1 055
  • Мнения: 359
Написах го като отговор на коментар под новия подкаст ще го напиша и тук. Не беше ли именно Неделчо този, който беше толкова против зрителите да имат глас в такъв тип предаване? Как така изведнъж стана не толкова важно, че всеки ще играе зад камера, именно защото ще иска да се хареса на зрителите. Вече и Надкаст не ми прилича на онзи Надкаст, все едно някой им е казал да ги говорят тези неща (ако трябва да съдя по това, което съм видял от толкова изгледани техни подкасти). Или аз съм останал с погрешно впечатление, вече очаквам да се появи и Туджаров и да каже колко яка концепция е това според него.

Последна редакция: чт, 23 фев 2023, 00:35 от sam001

# 1 056
  • Мнения: 3 434
Когато се намесят разни интереси и разни добри познанства са застрашени от неудобните коментари, то и неудобните коментари се ограничават до минимум.

# 1 057
  • Мнения: 2 162
Каквото и да казват в Надкаста концепцията е тотално сбъркана и зрителят няма да им го прости.
В този тип предавания се залага на игрите и стратегиите.
Като в ИВ превес имат игрите, които са доста "мъжки", тежки и атрактивни, а стратегиите са на по-заден план. Ако си силен дори и слаб стратег ще изкласиш. Разбира се в един по-нормалне свят, в Бг това се решава от продукцията. Но тези, които са силни и можещи са победители в очите на публиката и точно заради тях се гледат ИВ въпреки, че за всеки е ясно, че напред продължават парашутистите.
В Сървайвър основно се залага на стратегиите и умствената гимнастика. Игрите са по-опростени, за да се даде шанс на интелигентни, но по-слаби физически играчи .

В този компромисен вариант на Сървайвър обаче хем игрите са елементарни и невпечатляващи, хем няма добри стратези.
Ами на какво се надяват да впечатлят аудиторията?! На лудостта на черпакодържачката, или на "аналитичния" ум на борчето, или на татуировките на момата със съмнителна репутация?!
Не знам кой им е написал концепцията, но тотално се е обръкАл.
Честно казано проекта е обречен. Просто няма за какво да се хванеш. Нито силни физически играчи, нито такива с красив ум. Посредственост. Дори интересни имена на отборите не са успели да измислят.

Лоша концепция + слаб каст = Пълен провал
 
 
п.п. Апропо някой разбра ли вота положителен ли беше или отрицателен?!  Май актрисата си замина, защото никой не беше наясно как се гласува.

Последна редакция: ср, 22 фев 2023, 14:09 от sineva 1

# 1 058
  • Мнения: 6 825
Ваня каза, че вотът е положителен, гласуваш за този, който искаш да остане.

# 1 059
  • Мнения: 2 162
Ваня каза, че вотът е положителен, гласуваш за този, който искаш да остане.
А ясно Ваня го е казал.
Е там ще е причината. При толкова много реч на развален български за мен е просто фон, неприятен фон, който игнорирам.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 27 313
Плюсчета/минуси след седмица 1 (три епизода за мен са все едно 1 седмица за ИВ/Фермата)

++
Елина и Ермина

+
Благой, Филип, Чефо и Снежана // Цецо, Едис и Геновева

=
Иван и Божана // Светльо и Павел

-
Георги и Татяна // Крум и Мария

--
Марго

# 1 061
  • Другата България
  • Мнения: 37 709
Написах го като отговор на коментар под навия подкаст ще го напиша и тук. Не беше ли именно Неделчо този, който беше толкова против зрителите да имат глас в такъв тип предаване? Как така изведнъж стана не толкова важно, че всеки ще играе зад камера, именно защото ще иска да се хареса на зрителите. Вече и Надкаст не ми прилича на онзи Надкаст, все едно някой им е казал да ги говорят тези неща (ако трябва да съдя по това, което съм видял от толкова изгледани техни подкасти). Или аз съм останал с погрешно впечатление, вече очаквам да се появи и Туджаров и да каже колко яка концепция е това според него.
Беше, беше.
Ама нали знаеш - ранЪтЪ прави борбЪтЪ.
Още повече, че коментира с Женя /аман, аман, отново и пак, и отново/, която естествено, освен да хвали и да възхвалява нищото от Алиекспрес, на което съпругът ѝ е водещ, друго не може да направи. Защо се излагат тези хора, четат мнения на зрители, виждат общата нагласа, наясно са, че масово хората НЕ харесват това, което /евентуално/ гледат, как пък един не излезе и не каза - ей, стига гавра и с формат, и със зрители, да видим ако може нещо да се променя, да го правим, иначе този “спектакъл“ ще изтече в канала още на първия месец, какво остава за три! Да, ама не, май само онова девойче с урината вече след като е видяло къде е попаднало си им го е рекнало....четох някъде, че била казала нещо от сорта на: “обещавам да не превъртам докато гледам епизодите“.

А иначе да, воЙните се оказаха по-известни от БЕЗизвестните. Един син на бивш участник и известен спортист, втора си влязла с личната дружка от известните, трета се оказва дъщеря на политик, а най-стария пък брат на “фолк идол“. Да залагаме ли кой ще е следващия със “знатно потекло“?

# 1 062
  • София
  • Мнения: 27 313
Разбрах че Неделчо и Жени са подкрепили този формат на Сървайвър. Много съм изненадан, но уважавам мнението им, а то значи доста според мен, защото Неделчо винаги е казвал, че Сървайвър е най-любимото му шоу. Туджаров и Жени са ясни, но ето Дечо го потвърди и сега с първите си думи в този Надкаст. Не сме на едно мнение и не съм съгласен, но уважавам мнението му и го ценя.
Целия епизод ще го гледам по-късно, сега само исках да им чуя увода. Че сега тепърва ме чакат 3 часа ергенски мъки. 😀
 


Злати не си подценила играта и изобщо не го мисли много, много...
 


 
 
Стефани не спира да се излага
 

# 1 063
  • Мнения: 3 434
Абе той Неделчо може и друго мнение да е имал, ама смее ли да го изкаже, като Женя стои отсреща и го гледа присвила очи? Wink

# 1 064
  • София
  • Мнения: 27 313
Може, може, ама няма как да знаем какво му е в главата... Сега сигурно доста ще го обвиняват Неделчо, няма да чета коментарите под видеото.

Обаче това казва, това е официалната версия. 😋
Жени е ясна... При нея е голям конфликт на това което тя харесва и това, че трябва да подкрепи мъжът си, както всяка една жена би трябвало да стори. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт