🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 1 (08.02 - 22.02) - * СТАРТ * 🌴

  • 53 560
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 24
Само на мен ли ми се стори, че след битката в калта излъчиха синхрон и коментари при Известните, за игра, която още не сме гледали? За всеки случай ще ги сложа в скрит текст, не знам дали е спойлер.

Скрит текст:
В синхорна си Филип каза, че е трябвало да участват 4 мъже и 4 жени и той не е участвал, пък после го обвинявали.  В битката в калта всички играха. Божана беше ядосана за втора поредна загуба. Чефо се извиняваше и говореше за фотофиниш.
Излиза, че ще загубят и следващата битка, ако правилно съм разбрала.

# 1 036
  • Мнения: 4 490
Чефо падна на фотофиниш в тази битка, забравих срещу кого. Той си каза, че това го е демотивирало като падна и на втората врътка.
Не гледам много внимателно игрите, но Филип не помня да е играл в тази игра, може и да бъркам.

# 1 037
  • Мнения: 4 834
Относно дяла - очаквано, в неделя вечер “Като две капки вода” са привлекли 47% от всички зрители. “Сървайвър” привлича 2,5 пъти по-малко зрители с около 19% от всички хора пред малкия екран.

Източникът не е от най-сигурните, но това е първата информация, която намирам. Изглежда, че сериозните компромиси с автентичния формат няма да донесат особен позитив на bTV и продуцентите.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Kapkite-postignaha-vpe … ht-rekord-1573918

# 1 038
  • Мнения: 2 100
Простете за невежеството ми, но кой е бившия на Златка?

Правилният отговор е:

Скрит текст:
Кой ли не!   Joy

# 1 039
  • Мнения: 369
По новините на нова също се похвалиха, че капките в неделя са привлекли много голям процент от зрителите, но точните данни, които казаха, не ги помня.

В официалната страница на Hell's Kitchen също пуснаха статия, че първият епизод на предаването е достигнал рекорден брой зрителски интерес за всички сезони на предаването досега, което пък говори, че може би благодарение на Сървайвър тази година са достигнали този рекорд.

# 1 040
  • Мнения: 2 100
Тия дето (засега)  гледаме, предлагам да си стиснем ръцете и да ползваме по-приемливите имена "Синият отбор/племе" и "Червеният отбор/племе".


Изгледах последния Ауткаст и се съгласявам абсолютно с всеки един от  коментарите!
Браво Ванка, дано те чуят.

Последна редакция: ср, 22 фев 2023, 05:07 от Soney

# 1 041
  • София
  • Мнения: 945
Този бившият на Златка не ви ли прилича на бат Бойко на младини? На мен ми е едно към едно. То мимики, прическа, походка, брада. Като две капки вода:)

На мен пък ми прилича на Божинката Simple Smile

# 1 042
  • София
  • Мнения: 4 889
Бившият на Златка прилича на неандерталец. Походка, излъчване, поведение, физика, физиономия, зъби...

Не вярвах, че някога ще го кажа, но Джизъса е много по-симпатичен. Simple Smile

# 1 043
  • София
  • Мнения: 23 163
Честно казано и двамата са ми антипатични. Благой ми е страшно изкуствен целият.

# 1 044
  • Мнения: 31 412
И двамата са ми неприятни.

# 1 045
  • Мнения: 2 172
Простете за невежеството ми, но кой е бившия на Златка?
Правилният отговор е:
Скрит текст:
Кой ли не!   Joy
Правилният въпрос са коИ са бившите на Златка?
Отговорът за е Формата - бившите приятели Благо и Валентинов и по съвместителство бившите на Злати.
Вторият се сгоди с нея в Капките. После Златка се направи на булката беглец и забегна с приятелия му Благо, на който роди дете.
Латино сериал, майна. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 046
# 1 047
  • София
  • Мнения: 23 163
Моля, някой, ако го изгледа да пише после какво са казали горе-долу, че някои хора сме на работа сега. Grinning

# 1 048
  • Мнения: 3 465
Голяма реклама му дръпнаха на новото шоу Женя и Неделчо. Почти успяха да ме убедят, че това, което съм гледала не е това, което съм гледала.


Ермина била дъщеря на Боян Расате от БНС.

# 1 049
  • Мнения: 532
Още не съм гледала Надкаста, но после задължително ще го пусна. Това, че Ермина е дъщеря на Боян Расате, се знае отдавна. Аз за първи път я видях в 10 от 10 (подкаст на Неделчо и Стратимир) и ми се стори много глуповато момиче с ограничени възгледи, та не ми е от най-симпатичните участници. Но физическата й форма и представянето в игрите са на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт