Птички, котки, катерички и пролетно настроение в Немската тема (241)

  • 27 115
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Germany
  • Мнения: 8 011
Според мен, местата без плочки ще мухлясват по лесно.

# 76
  • Мнения: 7 118
не съм убедена Мони. Според мен колкото повече слоеве, толкова повече шанс да стане нещо отдолу. но може и да бъркам.

# 77
  • Germany
  • Мнения: 8 011
Не съм специалист и аз Бела, но според мен, ако плочките са добре сложени, няма как да мине влага под тях. Според мен, тук оставят места без плочки, заради цената, а не заради естетиката.

# 78
  • Мнения: 7 118
Мони може, но аз където и да съм била, на хотел и пр. и не е било с плочки отгоре до долу ми е било по-уютно. Пък и човека който дойде с предложението за 25-30 х. каза , че цената ще е същата и с и без плочките догоре, защото стените , покритието и боята в крайна сметка били доста работа и ... същата цена щяло да е. НА мен по- ми харесва без плочки на всякъде. Много ми се затваря като са до тавана и пода ... не ми харесва.

# 79
  • Мнения: 1 335
Здравейте, да се запиша!

Тука при нас котките ги водят на каишка.... големи разходки им правят....

Седнах малко на една пейка днеска след пазара, и малки сладки добре охранени мишчици в центъра!!! В близост до голяма детска площадка.... Катерици разбирам, гълъби и чайки да, ама мишоците ми идват много в повече.Animal Hamster .

Хубав уикенд на всички. Сега ще ви и прочета Heart Eyes !
Мерси за новата тема!

Последна редакция: сб, 11 фев 2023, 18:57 от Biskara

# 80
  • Мнения: 9 451
Мишоци съм виждала да се прескачат по релсите на коловозите на гарата в Майнц.  Та вече нищо не ме учудва. Тук при нас ваканция няма, но дъщеря ми е във вихъра на карнавала. Участия всеки уикенд, събирам сили за следващата седмица и Rosenmontag. Така че от мен Hellau!🥳

# 81
  • Germany
  • Мнения: 2 030
Нищо не разбирам от бани и ремонти, и няма да се намесвам в разговора, само да кажа, че нашата баня е подобна на показаната (само в душ-кабината с плочки догоре) и за 5 год. никога не сме имали мухъл.

# 82
  • Мнения: 1 165
Аз съм работила в хлебозавод и там също имаше мишоци...викаха фирми ,препарати,изолации и нищо пак си щъкаха.

Да попитам, взех ми са една малка фурничка която пече с топъл въздух.
Има въртящ цилиндър,шиш за пиле и т.н.
Някой има ли от този тип уред или фритюрник с въздух и да е намерил вид картофи които стават хубави?

# 83
  • Мнения: X
Попаднах на нещо интересно – как да се предотвратят/коригират прекалено малки челюсти и криви зъби при децата без скоби и подобни: https://www.youtube.com/watch?v=OOPCW6T5sCE.

# 84
  • Мнения: 81
Artemis, ние имаме фритюрник с горещ въздух и правим редовно. Обикновено взимаме vorwiegend festkochend, на нас ни харесват най-много. Festkochend също стават, но mehlig се разкашкват. Пробвайте от различни магазини, ние сме си харесали от два определени и взимаме от там. Вкуса се различава и старите картофи стават по-добре от пресните.
Също така отначалото ги омазнявах с олио, сега с масло, така повече ни харесват.

# 85
  • Мнения: X
Детето вчера донесе листче за подписване – информират ни, че ще разглеждат темата за размножаването на хората. Що за глупост? Това някаква приумица на нашето училище ли е или и вие сте подписвали такова нещо? За опрашването на цветята и размножаването на жабите не съм подписвала нищо.

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
Децата от определени години нататък имат часове по сексуална култура. Запознават ги с цикъла на жената, полови органи, чак кое как се извършва не са им обяснявали. Но голяма част от нещата как функционират им го обясниха по простичък начин. Правят го с цел, ако има от определен произход деца, да им помогнат да се справят с част от процесите на израстването. Няма нищо пошло, нищо неприятно.
При нас и двете деца го имаха в четвърти клас първо и след това по-нататък в 6-ти май беше. Виждала съм материята, която им преподават, няма нищо притеснително.

# 87
  • Мнения: 6 592
Ако са превенционни теми извън училищния материал се подписва, да.
Подписвали сме за превенции срещу зависимости, мобинг, безопасно ползване на медии и подобни. Всяка година нова тема. Обикновено са външни лектори и е доста интересно.

# 88
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883
А да и такива имахме - наркотици, оръжия. Бяха идвали от полицията и им бяха говорили с часове.

# 89
  • Germany
  • Мнения: 8 011
Синьо, има родитители, които са против и затова се иска разрешение. В класа на малкият имаше дете, чийто родители не разрешиха и не присъстваше в тези часове.
За часовете за превенция от зависимости не са ни искали разрешение.

Общи условия

Активация на акаунт