КРУИЗИ /Тема 17/

  • 50 773
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Тук все още има дати за Costa Firenze https://www.limango-travel.de/norwegens-fjorde-mit-der-costa-firenze. След няколко дена пускат Euribia на цени от €829 на човек за фиорди.

# 16
  • Мнения: 8 758
И аз забелязах свалените оферти на Коста от Cruiseit.

Много интересен е този кораб Eurabia.

Къде следете за оферти?
Защо ли пак няма активни оферти за каюти с балкон за този кораб в cruiseit;/
Разпродадени ли означава?

# 17
  • София
  • Мнения: 141
Тук все още има дати за Costa Firenze https://www.limango-travel.de/norwegens-fjorde-mit-der-costa-firenze. След няколко дена пускат Euribia на цени от €829 на човек за фиорди.

Би ли споделила къде ще мога да погледна за Еурибиа споменатите цени?

# 18
  • Мнения: 1 174
dominikka, на същия сайт от 17.02 ще е активна офертата - https://www.limango-travel.de/. Предполагам в повечето немски сайтове ще се предлага на упоменатата цена.

# 19
  • София
  • Мнения: 141
И аз забелязах свалените оферти на Коста от Cruiseit.

Много интересен е този кораб Eurabia.

Къде следете за оферти?
Защо ли пак няма активни оферти за каюти с балкон за този кораб в cruiseit;/
Разпродадени ли означава?

Не са разпродадени, явно не ги предлагат просто. Има ги по немските сайтове аз следя този: www.seereisedienst.de
Ще изчакам да видя и в сайта постнат по-горе дали ще се появи по-добра цена. Мисля си, че 1-2 месеца преди плаването ще са най добри цените, но дали е така....

# 20
  • Мнения: 560
Според мен цената на Eurbia няма да падне. Следя цените на фиордите от няколко мнесеца. Немските сайтове започнаха с цени около 600евро, а сега най-ниската цена е 869eвро. В предвид краткия период в който пътуват, лятна ваканция и това, че е нов кораб ще се вдига цената и ще се изчерпят. Така както Мsc Eiropa  пуснаха цени от 500е нагоре, преди месец нямаше каюти за под 900е на човек.
 Аз все още не съм запазила и тая надежда за по ниски цени, ако не на круизи, то поне на полетите. Не мога да преглъна, че за самолетни билети и нощувки преди и след круиз трябва да платя много по-вече от цената на круиза.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 028
Много кандидати за Норвежки фиорди има в темата. Надявам се да споделите, ако видите добри цени някъде.

# 22
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте!
Понеже има интерес към цените не Eurubia, да споделя... Капарирахме круиз Фиордите с въпросния кораб, с тръгване от Копенхаген на 30.07. Запазихме си каюта делукс с балкон на 13- 14 дек. Двама възрастни с дете на 14 год. В цената са включени  интернет за две у- ва, както и всички напитки алкохолни и безалкохолни до 8 евро. Цената за 7 нощувки е 6300 лв . Това ми е крайна цена с калкулирана отстъпка от 10 процента, защото имам членска карта на MSC.

# 23
  • Мнения: 8 758
Звучи супер, откъде е запазена каютата?
В сайта на cruisit нищо не излиза за балкон....много кофти.

# 24
  • София
  • Мнения: 105
Това е сайта , от който си избрах круиза:
https://booking.cruiseguru.travel/cruisec?aid=204629
Това е лицето за контакт:
+359 88 8676764 Деница

# 25
  • София
  • Мнения: 10 302
Записвам се да ви следя, заглеждаме и ние фиордите от миналата година, да видим, дали ще се класираме тази....

# 26
  • Мнения: 5
Здравейте, гледам за круиз в Индийския Океан. Тръгване Малдиви после Сейшели, Мадагаскар и Мавриций. Не можах да открия освен AIDA кораб.
14 Nacht AIDA Mauritius, Seychellen & Madagaskar 2, 2023/2024

Мисля, че тези всички точки никой не е ходил.

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте, и ние чакаме с нетърпение нашия круиз. Това ще ни е първия такъв и искам да попитам нещо относно допълнителните екскурзии, които се предлагат. С две думи заслужават ли си, или по-добре да си организираме сами обиколките на градовете, които посещаваме. Маршрута е следния: Генуа, Сивитавечия (Рим), Палермо, Валета (Малта), Барселона, Марсилия, Генуа.

# 28
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте, и ние чакаме с нетърпение нашия круиз. Това ще ни е първия такъв и искам да попитам нещо относно допълнителните екскурзии, които се предлагат. С две думи заслужават ли си, или по-добре да си организираме сами обиколките на градовете, които посещаваме. Маршрута е следния: Генуа, Сивитавечия (Рим), Палермо, Валета (Малта), Барселона, Марсилия, Генуа.

Аз смятам, че за Европа е много лесно сам да си разглеждаш. Била съм на всички гореспоменати пристанища и всички са доста лесно достъпни за разходка. Само в Марсилия поне аз като бях на круиз там през 2019, за да се излезе от терминала се нуждаете от шатъл (имаше и безплатен такъв, но се чакаше доста за него). То зависи и какво искате да правите и да разгледате. Аз когато пътуваме на круиз обичам да се разхождам без план, а по-скоро да усетя духа на мястото, да седнем да пием кафе на някое площадче или да си купим нещо от някое магазинче. Не губим време в разглеждане на галерии, музеи и т.н. Затова е въпрос и на личен избор. С екскурзия по-лесно може да разгледате неща извън града, но ако иксате само да се разходите аз не виждам смисъл да давате пари, за да ходите под стой. Ако имаш конкретни въпроси питай.
 Пристанището до Рим в превод се чете Чивитавекия и освен това е доста далече от Рим.

# 29
  • Мнения: 2
Гледах че в Чивитавекия гарата не е далеч от пристанището и има влакове доста често до Рим, и може да се слезе на спирка (гара) която е до Ватикана. От там вече избора за придвижване е според атмосферните условия Simple Smile Ние сме с 2 деца и като че ли май свободния вариант на посещение и придвижване ще ни е по добре. Чух че на самите пристанища има т.н. "частници", които предлагат на слизащите подобни туристически обиколки на добри цени. До колко човек може да им се довери?

Общи условия

Активация на акаунт