ВИНА - тема 2

  • 36 284
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 632
Добре би било да се приключи с един сезон, не повече. Достатъчно трагедии са се случили, би било тежко да разтягат нишката до безкрайност!
Тягостни са тез убийства, загуби на близки, деца, раздели, живот, да, но би дошло в повече!
Да видим дали ще позная🤣

В YouTube, където понякога гледам пропуснати епизоди, след заглавието на епизода, изписват "Сезон 1".
Означава ли нещо???

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Всичко с изразяването на мнение - ок, няма да го коментирам, но.... това?
Има закони, включително и закони за изневярата.
Кои са те?

# 692
  • Мнения: 8 932
Момичета, бихте ли ми припомнили връзката на дядо Станко с рода на Филип? Както и мъжа на снимката на стената в салончето на къщата на дядо Станко, кой беше?

# 693
  • Мнения: 4 868
Те дори да решат да снимат друг, бнт снима лятото и ще трябва да се изкъчи 2024.

# 694
  • София
  • Мнения: 27 394
Момичета, бихте ли ми припомнили връзката на дядо Станко с рода на Филип? Както и мъжа на снимката на стената в салончето на къщата на дядо Станко, кой беше?

Засега официално няма роднински връзки със семейството, НО, мъжът на снимката е изчезналия син на дядо Станко (все още не знаем каква е мистерията там), като най-вероятно е бил убит. Има голяма прилика между снимката на портрета, където е неговия син и Филип, по това съдим, че му е бил баща. Така дядо Станко ще се окаже кръвен дядо на Филип. Сега когато майката на Филип се завърна, също я дадоха да съзерцава с тъга и копнеж същият този портрет, така че това чувство се засили още повече. Но докато не се потвърди официално си е една хипотеза и нищо повече. 🙂

# 695
  • Мнения: 803
С удоволствие бих отишла в Сандански за такава програма ако имах начин.

За Филип и Елина няма изненада. Продължавам да мисля, че неговата раздяла с Марта по телефона с половин дума не беше от най-зрелите начини да сложи край на връзка, да не говорим, че край на брак така не се слага.  Така просто Филип и Елина се превърнаха в предвидимо клише. 

Зоя се появи наистина. Но линията за Катина и Марко в далечното минало не ми грабна интереса. Не знам къде отиват с нея. Имат прекалено други линии за полиране. Очаквах да стане нещо с мафиотите и Бончев, с Цвета и Бончев, а двамата отчуждени съпрузи продължават да се разминават отегчено в къщата си.

Анабел беше най-забавният герой в този епизод.

Остават само 2 епизода. Надявам се да вържат всичко добре и да не претупат края.

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 05:50 от Cool_Cat

# 696
  • Мнения: 2 817
Действията на Филип не са изневяра. Марта се фръцна демонстративно пред него и не искаше да го слуша. Какво повече да направи, да я гони в Щатите ли!? Лошото е, че са много различни с Елина и след утехата и страстта не ги виждам.

# 697
  • Мнения: 575
Дали има материал за втори сезон?
Не мисля…
Убийствата ще излезнат наяве, Станко може и да разбере, че е загубил син, но се сдобива с обични снаха и внук; Зоя ще оре срещу Елина, внучка на убиец, няма да я иска; Филип съвсем няма да иска да си ходи в Щатите като разбере за дядо си, толкова добре си хортуват и се разбират.
Анабел ще се прибере при Харизанов, Бончев ще се окаже пак сам докато Елина не срещне Лина и не разбере за проблемите му - ще алармира Цвета и ще спасят Бончев. Май задружно семейство няма да станат, но…поне ще го избавят.
Нищо чудно скъпоценната пушка дето е във винарната да е убила Марко и Катина и да вържат драма около нея?!?
Не знам какъв грях изкупва игуменката, интересно би било да се разбере?
Да стане ясно и какви ги е дробил французина с Елина?!
Радост как ще се развие?!
Харизанов младши накъде ще завие?
Антония определено не ме интересува.
Не мисля, че има материал за нов сезон въпреки всичко.
Тези проблеми са разрешими за 2 ча̀са екранно време, според мен..

# 698
  • София
  • Мнения: 13 768
Пушката е точно същата, но как се е върнала при Тодор ми е интересно.
А Пламен искам да ги съберат с Радост. Той ще се кротне с нея и си отиват.

# 699
  • Мнения: 575
Харизанов младши нали уж каза, че не бил откраднал Анабел щото “Аз спах В нея” 🤣, показвайки мадамата, с която нещо се мляскаха?! Та затова май си викам, че след като Елина му показа среден пръст още в първите епизоди, той просто си отнесе сексуалните (и други) въжделения 🙃 извън пустата винарна??🤔 Нали?!?🥲

# 700
  • Мнения: 7 292
Това определено беше серията на Анабел и адвоката Grinning В тяхната връзка определено няма изневяра, защото Анабел не се поддаде на ухажванията му, а си забегна обратно при Харизанов Grinning

А Харизанов младши ми напълни душата с широката си доволна усмивка Grinning

Както и предположих още в началото, Марко е имал връзка с Виола и от него е тайнственото любовно писмо. Загадка за мен е що не са се взели двамата, но най-вероятно чувствата са се появили след като той вече е бил женен.

Не очаквах Зоя да се появи, но я 'докараха' в България за да се разплете нишката с миналото. Остава да се изясни дали Момчил е баща на Филип или е просто голямата й любов, загубена трагично.
Нали имаше предположения дали Андрей не е убил Момчил - със сигурност не е. Връзката на Бончев със семейството на Филип е по линия на убийството, извършено от баща му.

На мен Елина и Филип ми харесват. Да, няма главозамайваща химия, но това някак приляга на героите. И двамата минали през трудности и изпитания в живота, което неминуемо се отразява, няма я вече онази наивност...

# 701
  • Мнения: 376
А защо наричате сина на дядо Станко "изчезналият"? Нали той сам си призна в някой от предишните епизоди, че е починал или аз нещо пропускам....?

Марко защо е "заминал" с жена си, а не със сестпата... Може би по този начин спасява жената, която наистина обича и детето остана при нея. Един вид неговата любима ще продължи да живее чрез детето и възпитанието, тя ще го отгледа. Не са знаели, че толкова бързо ще намерят смъртта си, но и не е като да не бяха наясно, че опасност от нещо такова има. Та аз го виждам просто като спасение.

Елина и Филип ми харесват, дори ми хареса, че не беше поредната сладникава сцена за една целувка. Изневяра ли е? Тя изневярата отдвавна е започнала в глвавата на Филип, просто сега се случи и физически. Светците не са вече измежду живите, а когато човек емоционално се е разделил с друг, за мен поне не е голяма драма, че си се отднал на някого, който вълнува мислите и сърцето. Ако някой друг не успява да го даде, заради единия пръстен и подпис да стоиш и да се спираш, е радносилно на загубен живот.

# 702
  • София
  • Мнения: 13 768
Синът на дядо Станко не е изчезнал, а е погребан в гробището, на което се срещнаха със Зоя. Тя дори му беше занесла жълти рози.
Ако са отчели символиката, наблягайки на цвета, жълтите рози символизират приятелство, уважение, дългогодишна обич, както и раздяла със скъп човек.

# 703
  • Галифрей
  • Мнения: 4 373
До колкото помня Момчил ( синът на Станко) е загинал в планината нещо такова беше.Явно е бил голямата любов на Зоя тя винаги му носи на гробът любимите му цветя жълти рози. С каква мъка погледна снимката му, освен той прилича на Филип тъй че аз съм сигурна,че е татко на Фил. Но явно е умрял преди да узнае.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 819
Сега, като заговорихте за Момчил и жълтите рози всяка година, се замислих - очевидно Зоя  е поръчвала някому ( на конкретен човек или фирма ) да ги положи , защото не си е идвала близо 30 години ( или греша?). А не е дошла на погребението на родния си брат!?🥺🤔

Общи условия

Активация на акаунт