Черен списък - Пловдив

  • 1 006 672
  • 1 957
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 1
Пазете се от Йончев.!!!!
Здравен работник съм. Извърши ми сериозна манипулация и пострадах.Бях с препоръки, взе си парите и ...  си остави ръцете.
Момичета не вярвайте на фарса и парада в частния му кабинет.
Знаете ли какво казват лекари и акушерки, които са работили дълги години с него:``Мошеник и некадърен, арогантен мръ...к. Дълги години искаше поста на Пелев. С позициите си в БСП и ГЕРБ успя да стане завеждащ в МБАЛ"Св.Мина" , сега и в Окръжна успя след пенсионирането на Пелев.
Той прави ненужни операции, абразира жени с анемия Hgb80 с миоми, преди операция, за мангизи, прави безразборно секцива, за по- голяма сума и е по- бързо от това да виси с часове за нормално раждане, прави ненужни лапароскопии и операции и какво ли още не. Слаб диагностик е.
Много колеги ми се чудеха как съм отишла при него. Даже една Д-рка моя приятелка се разплака след случилото се с мен и ми каза: Как можа да отидеш при този некадърен и арогантен тип. Нищо не го интересува освен парите и постоянно прави гафове. Кара си джипа, лъскав чипик и скъп парфюм. Самочувствие, без покритие." Разказаха ми и за други негови гафове. Колега на съпруга ми също ражда при него с усложнения, които опеавяха други гинеколози.
Схемата за плащане е или през частния му кабинет, или чрез секретарката във Весела- получаваш тел.обаждане,че дължите 1200 лв.А сега в Окръжна чух,че изпраща ако не платиш, една медицинска сестра- мургавка, с изрусена къса коса, гримиранка, за да омайва и да Ви кара да платите незабавно.
Щом Лекари, акушерки и хора ,работили с него , ГЛАСНО си изказват мнението за Космически недостижимия и единствения извършващ измислени сложни операции, вълшебника - Д.М.Н. Професор Йончев... Сами си вземете решение, дали е лекар за Вас. Но имайте напредвид, че в нашата среда никой срещу никой Д-р не говори...а вече и лекари се обръщат срещу него.. Но какво да направим, политически представители, партии, рушвети.


# 1 486
  • Мнения: 102
 д-р Емил Михайлов семеен лекар.

Останахме разочаровани от съответния доктор, заради небрежното отношение към детето, незаинтересованост, никога не  изслушва и винаги е изнервен. Изражението на лицето му всеки път когато се появим на вратата ме кара  да се чувствам виновна, че ни се е наложило да отидем на преглед. Чашата обаче прелея когато детето започна да боледува постоянно. Извинението му винаги беше, че  е от градината и  за година и половина, един път не ни е дал направление за каквито и да е изследвания. Когато го попитах, какво ще правим детето вдига температура(40 C) от нищо, а почити не ходи на градина- каза че в момента нищо му нямало, и си излезе от кабинета остави сестрата да ни пише бележката за градина. Наложи се да си платим всичките изследвания за да разберем, че имаме бактериален синузит и Streptococus  pneumoniae в нослето.
Не знам дали непоносимостта която усещам, че изпитва към нас е на личностна основа,  но всичко това говори за непрофесионализъм.
Бих искала да Ви помоля да ми препоръчате семеен лекар в Кършияка, района на хотел Санкт Петербург.

# 1 487
  • Мнения: 54 478
Държа да запиша д-р Зюмбюлева - ендокринолог,  в черния списък.
Имам чувството, че е изперкала тази жена! Shocked

И аз се почувствах виновна, че съм решила да я обезпокоя и да ѝ наруша спокойствието с посещението си! Naughty

# 1 488
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Пазете се от Йончев.!!!!
Здравен работник съм. Извърши ми сериозна манипулация и пострадах.Бях с препоръки, взе си парите и ...  си остави ръцете.
Момичета не вярвайте на фарса и парада в частния му кабинет.
Знаете ли какво казват лекари и акушерки, които са работили дълги години с него:``Мошеник и некадърен, арогантен мръ...к. Дълги години искаше поста на Пелев. С позициите си в БСП и ГЕРБ успя да стане завеждащ в МБАЛ"Св.Мина" , сега и в Окръжна успя след пенсионирането на Пелев.
Той прави ненужни операции, абразира жени с анемия Hgb80 с миоми, преди операция, за мангизи, прави безразборно секцива, за по- голяма сума и е по- бързо от това да виси с часове за нормално раждане, прави ненужни лапароскопии и операции и какво ли още не. Слаб диагностик е.
Много колеги ми се чудеха как съм отишла при него. Даже една Д-рка моя приятелка се разплака след случилото се с мен и ми каза: Как можа да отидеш при този некадърен и арогантен тип. Нищо не го интересува освен парите и постоянно прави гафове. Кара си джипа, лъскав чипик и скъп парфюм. Самочувствие, без покритие." Разказаха ми и за други негови гафове. Колега на съпруга ми също ражда при него с усложнения, които опеавяха други гинеколози.
Схемата за плащане е или през частния му кабинет, или чрез секретарката във Весела- получаваш тел.обаждане,че дължите 1200 лв.А сега в Окръжна чух,че изпраща ако не платиш, една медицинска сестра- мургавка, с изрусена къса коса, гримиранка, за да омайва и да Ви кара да платите незабавно.
Щом Лекари, акушерки и хора ,работили с него , ГЛАСНО си изказват мнението за Космически недостижимия и единствения извършващ измислени сложни операции, вълшебника - Д.М.Н. Професор Йончев... Сами си вземете решение, дали е лекар за Вас. Но имайте напредвид, че в нашата среда никой срещу никой Д-р не говори...а вече и лекари се обръщат срещу него.. Но какво да направим, политически представители, партии, рушветлекар?
Защо не избрахте друг лекар?Тук поне има толкова информация за добрите аг?Отдавна е писано за неговата лакомия и възможности.

# 1 489
  • Мнения: 3
д-р Малина Александрова офталмолог от транспортна болница Пловдив, има и частен кабинет. Купила си е нова апаратура и тормози пациентите си да минават поне два пъти в годината, за да й избият апаратурата, за целта не пуска пациентите да минат комисията за шофьорска книжка (тези които са с добра професия и ТЕЛК са задължителни жертви). Не ходете при нея, след глупостите, които ми наговори посетих още трима офталмолози, които казаха че говори пълни глупости.

# 1 490
  • Мнения: 285
Акушер-гинеколог Олга Славчева- ДКЦ Свети Георги. Преди време ходих при нея на прегледа понеже имах проблем. Когато влязох в кабинета  тя ме попита за какво съм там, обясних какъв е проблема и нейният отговор беше " прави повече секс и не мисли за проблеми". След това ми каза да се приготвя и докато аз се събличах тя си хапваше солети. Най-накрая благоволи да ме прегледа, но по време на прегледа ме разкърви, при което  се опита да ме убеди, че това е цикълът ми. Аз и казах, че цикълът ми  е свършил преди няколко дни и вероятно кръвотечението е свързано с проблем. Накрая отговорът и беше "Миии, имаш някакъв проблем, но не знам какъв е. Изчакай да ти свърши цикъла и ела пак да видя какво ще правя". Естествено никога повече не бих отишла при нея и дано няма повече жени, които да си изпатят от нейната некомпентентност!

# 1 491
  • Мнения: 1
Д-р Иванов от АГ Център Европа!
Човекът категорично си е объркал професията, трябвало е да стане търговец, ама и за това не знам дали щеше да го бива. Водих си бременността при него до едно време, докато алчността му не мина всички граници. Преглъщах факта, че прегледите траеха 4-5 мин., барабар със свръхбързото и абсолютно неадекватно мерене и теглене от сестрата. Преглъщах и факта, че нито веднъж не пожела да ме изслуша как се чувствам, имам ли проблеми, буквално ме прекъсваше в средата на изречението и ми отваряше вратата. Преглъщах и факта, че показвайки му изследванията си, които не бяха ок, той дори не пожела да ги погледне. Но когато започна да ми взима и допълнително пари, заради това, че ме гледа на смотания си 2D ехограф, нещо, за което той настояваше, аз не исках да ме гледа всеки път, вече чашата преля. Е, разбира се, че ще настоява, за 2 минути да изкараш 20 лева лошо ли е?! За него прегледът беше абсолютна профилактика, даже можех да не се явявам, само да звънна по телефона, пък той да си прибере паричките от касата. Но с идването ми па рибираше още парички. Опитваше се да ме кара да ходя на преглед по-често, та да ми вземе и още пари, всеки месец не било достатъчно. И не на последно място, категорично ми заяви, че трябвало да родя секцио, въпреки че с бебето всичко беше наред само защото преди няколко години съм имала херпес. Всъщност от неговите пациентки никоя не ражда нормално, познавам още две също без проблеми, на тях други неща беше измислил, за да ги резне и съответно да вземе повече парички. И сестрата, която работи при него е много зле - обърка ми изследванията, два пъти ми обърка болничния и все се налагаше да се разкарвам допълнително, за да си оправя тя бъкиите. Хора, искрено, не ходете там, ще ви вземат парите за нищо!

Абсолютно подкрепям мнението Ви, защото аз също съм от потърпевшите. Що за лекар може да е  АГ "СПЕЦИАЛИСТ" , който не може да  изчисли г.с. при бременност? Това грешно определяне / разлика от 3 г.с / доведе и до подаване на грешна информация при БХС, а може и да не е била грешна само г.с / След така последвалите " ужасни резултати" от БХС, се стигна до амнио. Същият ми определи дата, болница  и сума за  изследването, което без колебание приех. За насрочения ден предварително бях предупредила на работата, а съпругът ми си взе отпуск. Отидохме  в определения час, но Иванов го нямаше. Последва търсене по телефона, но без отговор. Докато чакахме в болницата и ми оформяха документите / в очакване на "ДОКТОРА"/, сестрата ми каза, че  всичко ще ми струва + 260 лв. за лабораторията и + около 80 лв.за кръвни изследвания. Тези суми ми бяха спестени при предварителното уточнение в неговия кабинет. Просто останах възмутена и не допусках, че това  отношение може да е възможно. Заради това нахалство и безочие си тръгнах убедена, че там няма да правя амниото. Докато вече пътувахме, Иванов ми се обади / запознат със случилото се в болницата / и ми каза: "Извинявай мойто момиче, ама при мене едни цени, долу  - други .....!"
 Какво мога да кажа повече?
 Като не знае - да пита! Защо подвежда  пациентите си?

# 1 492
  • Мнения: 40
Аз бих добавила д-р Христо Кунчев от АГ клиника Торакс.Не ходете при него!

# 1 493
  • Мнения: 1
добър ден. дъщеря ми е на 5 месеца и живеем във Франция, но сега сме на гости при майка ми. наложи ни се да консултираме педиатър. По препоръка на моя позната се обадих на д-р Златка Малинова, в ден понеделник в 9ч. Не ми вдигна, след 15 мин звъннах отново, този път вдигна и без да ме остави да кажа и дума ми се наскара - цитирам '' Кой е ?!! Защо ме търсите ?!!  Оставете ме на мира, не ме търсете повече, не ме притеснявайте повече !!! В отпуска съм !!! '' 
потресена съм от отношението и !! не зная какви са качествата и като лекар, но според мен за тази професия първо е нужна хуманност !









# 1 494
  • Мнения: 628
Аз бих добавила д-р Христо Кунчев от АГ клиника Торакс.Не ходете при него!
Би ли споделила по-подробно какво те накара да сложиш този лекар в Черния списък?  newsm78 При него си следих първата бременност и мислех и следващата да е пак там?

# 1 495
  • Мнения: 54 478
И аз съм озадачена? Rolling Eyes
Имам много добри впечатления от него! bouquet

# 1 496
  • Мнения: 57
 Peace Peace Peace Peace Peace
Абсолютно съм съгласна


Пазете се от Йончев.!!!!
Здравен работник съм. Извърши ми сериозна манипулация и пострадах.Бях с препоръки, взе си парите и ...  си остави ръцете.
Момичета не вярвайте на фарса и парада в частния му кабинет.
Знаете ли какво казват лекари и акушерки, които са работили дълги години с него:``Мошеник и некадърен, арогантен мръ...к. Дълги години искаше поста на Пелев. С позициите си в БСП и ГЕРБ успя да стане завеждащ в МБАЛ"Св.Мина" , сега и в Окръжна успя след пенсионирането на Пелев.
Той прави ненужни операции, абразира жени с анемия Hgb80 с миоми, преди операция, за мангизи, прави безразборно секцива, за по- голяма сума и е по- бързо от това да виси с часове за нормално раждане, прави ненужни лапароскопии и операции и какво ли още не. Слаб диагностик е.
Много колеги ми се чудеха как съм отишла при него. Даже една Д-рка моя приятелка се разплака след случилото се с мен и ми каза: Как можа да отидеш при този некадърен и арогантен тип. Нищо не го интересува освен парите и постоянно прави гафове. Кара си джипа, лъскав чипик и скъп парфюм. Самочувствие, без покритие." Разказаха ми и за други негови гафове. Колега на съпруга ми също ражда при него с усложнения, които опеавяха други гинеколози.
Схемата за плащане е или през частния му кабинет, или чрез секретарката във Весела- получаваш тел.обаждане,че дължите 1200 лв.А сега в Окръжна чух,че изпраща ако не платиш, една медицинска сестра- мургавка, с изрусена къса коса, гримиранка, за да омайва и да Ви кара да платите незабавно.
Щом Лекари, акушерки и хора ,работили с него , ГЛАСНО си изказват мнението за Космически недостижимия и единствения извършващ измислени сложни операции, вълшебника - Д.М.Н. Професор Йончев... Сами си вземете решение, дали е лекар за Вас. Но имайте напредвид, че в нашата среда никой срещу никой Д-р не говори...а вече и лекари се обръщат срещу него.. Но какво да направим, политически представители, партии, рушвети.



# 1 497
  • Мнения: X
Искам да добавя в списъка д-р Юлиана Шопова- общопрактикуващ лекар. Пациентите висят на опашка пред кабинета с часове. Сестрата често излиза взима рецептурната книжка на някой пациент, попълва я, излиза и му я връща като му иска потребителска такса. За мерене на кръвно изобщо не може да става и дума. Знам за случай, при който бременна жена е загубила бебето заради нея.

# 1 498
  • Мнения: 17
За жалост след като попълних белия списък, макар че не ми се иска да излъчвам негативна енергия ще попълня и този просто да предупредя хората. Имам ред причини, но предпочитам да не ги обсъждам на всеослушание. Ако някой пита ще му отговоря на лични съобщения.
1. Д-р Красимира Илинчева
2. Д-р Таня Дипчикова
3. Д-р Здравко Минев

# 1 499
  • Мнения: 2 356
За жалост след като попълних белия списък, макар че не ми се иска да излъчвам негативна енергия ще попълня и този просто да предупредя хората. Имам ред причини, но предпочитам да не ги обсъждам на всеослушание. Ако някой пита ще му отговоря на лични съобщения.
1. Д-р Красимира Илинчева
2. Д-р Таня Дипчикова
3. Д-р Здравко Минев
3. Д-р Здравко Минев - защо?

Общи условия

Активация на акаунт