Черен списък - Пловдив

  • 1 006 274
  • 1 957
  •   2
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 5 010
И на медиите хляб да давам,и да злепоставям тези които ми помогнаха.Не става,ама им пожелавам това което правят на хората да се върне на децата им,а те да са живи и здрави да го видят и преживеят.

# 1 741
  • Мнения: 124
И аз да добавя няколко към черния списък.Първата е Сурлекова-кожен.Толкова незаинтересувана и алчна жена не съм виждала.Питай я относно моя проблем,тя “нямам време да обяснявам”.А имаш време да ми кажеш колко струва и да ми вземеш парите.Не стъпих повече при нея.Втория е Др Бабаков.Дълги години ходих при него,но с бременността ми много се изложи.Постоянно ми викаше за щяло и нещяло,пропускаше ми важни изследвания,не ми каза з феталната морфология,въпреки че бях на 36.Добре,че ходих и на частно,че докторката ми ги казваше тези неща.На всичкото отгоре в 9тия месец ми каза,че детето ми има доплеров проблем и изостава с развитието си.Изписа ми лекарства,излязох от кабинета му разбита.Как не ме блъсна кола незнам.На другия ден отидох при Др Иванчева,при която ходих на частно.Хвана се за главата.Каза,че няма нищо такова и веднага да спирам хапчетата.Роди ми се живо и здраво момиченце слава Богу.А тоя Бабаков,където изкарва акъла на бременна жена в 9тия месец ,ще кажа че такива като него стават за всичко друго,но не и за доктор!Др Мая Минева -очен!Изключително груба и некомпетентна.Ходих след нея при най-добрите очни в Пловдив и такова заключение,което тя направи ,колегите и меко казано се изсмяха.Явява се нещо като ясновидец!Излязох разревана от кабинета и!

# 1 742
  • Мнения: 12 131
Баш за университетска клиника такова мнение. Нали при тях точно се учат бъдещи лекари, там взимат специалност. Другаде ги назначават на работа, тук първо трябва да се обяви конкурс, да се явят и да го спечелят.

# 1 743
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Баш, ама не съвсем баш. Селена е университетска болница, Мога да се обзаложа къде ще искат да учат за специалност. Иначе хубавао ще е пациентите на Селена да се преселят и към други места, защото, от това което чета, скоро и тя ще е за този списък.....Но не заради лекарите.

# 1 744
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
Значи, за д-р Мая Минева - не мога да кажа за компетентност (искам да проверя заключението и за диоптрите на дъщеря ми при още някого, защото дъщерята твърди, че не вижда добре с очила с този диоптър), но с нас се държа съвсем приятно и любезно.

# 1 745
  • Мнения: 124
Ами не знам,може да не съм я хванала в подходящ момент,но не е приятно.Все пак си плащам и няма нужда да ми се троска.Освен това диагнозата,която даде,всички други я отрекоха.

# 1 746
  • Мнения: 2
Д-р Мая Читалова, 7ДКЦ в Кичук Париж - безхаберна, груба, часове за нея няма поне седмица напред, а когато ходя без час с ДЕТЕТО ни връща, че изтичало работното време,а аз съм там поне час по-рано, но тя се оправдава, че имало други пациенти преди мен. Януари водих сина си на 11м с температура 39,5 и тя ни отпрати, че сме отишли в 11,20, а имала пациенти, а от 12 била на детска консултация, и аз с моето бебе търчим към ВМИ, но това не е еднократен отказ от преглед на ДЕТЕТО. Ако  отидете рано и сте от първите пациенти, то независимо дали сте с бебе на няколко месеца или сте възрастен, чакате поне 2ч и затова аз бях редовна със сина ми във ВМИ.Също мога да добавя отказ от направления, Мили родители, не правете грешката да се записвате при нея, жената е ТОТАЛ ЩЕТА!!! Особено за деца, не рискувайте, много прехвалена е, аз се подлъгах по групи из Фейсбук и много съжалявам. Декември ще я сменя с най-голямо удоволствие, дано успея да предпазя други родители, пазете се от нея!

# 1 747
  • Мнения: 124
Да сложа отново Др Мая Минева-очен лекар.Бях се заклела,че повече няма да стъпя при нея,но понеже детето ми се събуди с писъци,че го боли окото,се наложи да прибягна до нейните услуги.Звънях на моята лекарка и на други,нямаха часове за деня и се принудих да звънна на Минева,да пробвам.Викам си,хайде тя към децата може да е по-мила.Какво ти.Детето ми е малко.Първо влизаме и с някакъв сърдит тон ми вика слушам.Обясних и,при което моето момиченце се насочи към една кукла на бюрото на Минева и тя с супер груб тон и казва-не пипай куклата ако обичаш.Още от този момент разбрах,че прегледа няма да може да се проведе. Дъщеричката ми,не е ходила на очен лекар никога.Съответно се стресна от вида на апарата.И като почна да и свети в очите ,тя си ги затваряше.Дъщеря ми почна да ме вика,мамо,мамо ела моля те.Тръгнах към нея да я хвана за ръчичката и Минева-така наречената лекарка с супер груб тон ми казва-ако обичате седнете си на мястото.Третираше ме като някой престъпник.Извинявам се,ама аз отивам,давам и 40лв и оная ще се държи с мен и детето ми ,като с отрепки.Съответно,накрая прибягна до мен и така и не разбрах чуждо тяло ли има или раничка.Утре съм при моята любима Др Узунова.Съжалявам,че си изгубих времето и си дадох парите на тази.Не ме интерисува ,дали е добър лекар.За мен лекар,който няма сърце,не струва!

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 00:45 от ivanserja

# 1 748
  • Мнения: 9 475
Аз пък заради този пост доста се разрових. Изобщо не е мила и добра д-р Халил. Има много оплаквания от нея, претупва прегледи и какво ли не. Но има стабилен гръб. Ужасен лекар е и дано повече хора го прочетат и да не се подвеждат по горния коментар с извинението, видимо писан под заплаха.

# 1 749
  • Мнения: 124
И аз си го помислих,просто да си грабна детето и да я сложа на мястото и един път завинаги.Единственото,което ме спря е,че детенцето ми,ужасно много го болеше оченцето и нямаше свободни часове за този ден от очните,които знам,че са добри и съвестни..И другото,което искам да напиша,като негатив към Мая Минева е,че не стига ужасното и отношение,ами и диагнозата и лечението и беше нищо общо с истината.Уж я гледа на апарата и констатира,че има раничка и чуждо тяло,кое от двете не разбрах и и изписа изкуствени сълзи и кормегел.Никакъв резултат.Проблема се задълбочаваше.Отидох при Др Узунова,която дори и без да я види на апарата,защото малката така се беше стресирала от онази надута пуйка,че лекарката въпреки любезното и мило държание към детето ми,не успа да я накара.Каза ми,какъв мисли,че е проблема и още след първия ден от лечението,имаше видим резултат.Малката излезе усмихната от кабинета и,както и аз винаги.А за двата ми прегледа при Минева,първия път аз излязох разревана,втория път дъщеря ми!И не стига,че е надута и груба,ами и двата пъти сложи грешни диагнози.Незнам за неплатен преглед,какво може да се случи,най-вероятно нищо.Като не си доволен,може и да не платиш..Има закон на потребителя.Най-много да извика охраната,полицията и естествено,в нашата държава,лекаря винаги излиза чист и невиновен.

# 1 750
  • Пловдив
  • Мнения: 1 435
Извинявайте,но не мисля че постъпвате правилно като не сте прегледали детето на апарат.По този начин лечението е чрез налучкване.От вас зависи да подготвите психологически детето за прегледа.

# 1 751
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Д-р Минева, нито в Луксор, където беше "дясната ръка" на д-р Тасков, нито в болницата на съпруга си, има нужда да работи за пари. Но когато си запълваш свободното време като лекар, трябва да бъдеш лекар. Жалко за това, което чета. Съпругът и е друга "бира". Явно не е семейно. А относно детето. Срам ме е от моето, а аз съм зловещо строга по отношение на дисциплината. Но при лекар е кошмар. Как ги подготвяте вашите? Тя почти не боледува и е неуправляема при преглед. Дори при познати лекари. При описаното отношение и аз не бих се справила. И не бих упрекнала лекаря. При д-р Минева съм ходила веднъж по препоръка на съпруга и. Държа се добре. Има самочувствие, да. Но аз не се впечатлявам от подобни демонстрации. Но не носих нейните очила. Не ми паснаха. Друг лекар ми предписа очила, с които съм ОК.

П.П. Какви са тези онлайн прегледи. Гледам, че масово лекари се регистрират в някаква платформа. Там каква апаратура се ползва.

# 1 752
  • Мнения: 805
На кого е съпруга д-р Минева? На д-р Минев гинеколога от Селена ли?

# 1 753
  • Мнения: 124
Аз и говорих,уж се съгласи,но моето дете е адски страхливо.Няма какво да направя в някои моменти.Има деца и деца.Направихме всичко възможно.Пък и никой няма да се занимава цял ден с моето дете да го увещава.Това като го чуя от вас зависи...да от мен зависят много неща,но има моменти ,в които нямам контрол над ситуацията.Моето дете на моменти е неконтролируемо,когато го е страх крещи,пищи,знае че няма нищо страшно,казано и е,обяснено и е и като влезе и край.

# 1 754
  • Мнения: 54 447
На кого е съпруга д-р Минева? На д-р Минев гинеколога от Селена ли?

Да.

Общи условия

Активация на акаунт