Термин март 2023 тема номер 8

  • 26 787
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 590
milenahot, честита радост Kissing Heart Скорошно възстановяване и бързо в къщи.
 Май малко останахме да чакаме и темичката позацикли вече.
 кукличка и аз имам същите съмнения, но няма какво да се направи. То не е като да изтича, а просто постоянно си е мокро. Някакви капки само може би. Но бебе си се движи нормално, а и при мен не остана много, така че не се притеснявам. При теб обаче има още няколко седмици, така че помоли док да види водите, когато отидеш на преглед. Ако са с добри стойности, дори и да изтича по малко не би трябвало да е проблем.
 Танюша@, много гадно. Добре, че при нас не преглеждат в близост до родилна зала, че.... Не знам.....
Момичета, аз вчера сутринта видях 2 маалко по-тъмни капки по бельото си и като стигнах в болницата, като рукнаха едни води - потоп.. Между първата индикация и изтичането мина може би не повече от час. Късмет, че докторката ме викна заради друго.. Че като тръгнаха тия води, като почнаха едни контракции.. замалко да "изтървем" секциото, че имаше и много раждащи преди мен и се наложи да чакам. Уж секцио, но до 3 см разкритие си търпях контракции и то бая силни..

# 736
  • Мнения: 224
Добро утро ☺️

Честито Милена!
Да е здрава и много щастлива малката Нева и да не спира да Ви радва.
На теб бързо възстановяване 8 скорошно прибиране у дома ☺️

Ще се радваме да разкажеш малко повече за твоето приключение когато имаш време разбира се 🙂

Относно изтичането на водите - аз не мога да кажа нищо за тях, тъй като при първата ми бременност ми ги спукаха в болницата и не съм преживяла изтичане вкъщи.
Аз също по едно време преди 2 седмици имах такива съмнения от воднисто течение и като отидох на преглед споменах на АГ и той ме увери, че нямало как да сбъркам, но все пак ме прегледа, каза че нивото на водите е добро, но ако ме притеснява нещо през идните дни мога по всяко време да му се обадя и да отида при него и щял да ми направи тест за води - на ежедневна превръзка на която е текло се капят няколко капки разтвор и той показвал чрез оцветяване има ли изтичане на води или не.
Само това мога да споделя 🙂

Мрън и от мен..отново доста ме наболява срамната кост и се чудя дали бебка не слиза вече много надолу, въпреки че крачетата си ги чувствам като рита и се мести малко под гърдите, т. е високо е все още коремът.. Но..
Абе знаете, притеснения - за съм 36 + 4 г. с.
Не ме притеснява да се ражда преди термин, но ми се иска да задържи още малко поне (ако не успее до термин), защото знаете проблема с крака.. Не знам как ще се ражда и с такъв проблем..
А 31.03 е далеч..

Чакам майка ми да дойде в събота и започвам да пера всичко за бебка и да редя куфара за болницата - вече съм набавила всичко, само остава да го наредя 🙂

# 737
  • Мнения: 115
Добро утро, момичета!

И аз си чакам реда. Нека мине 8-ми март и е мой ред. 😌 Много се вълнувам, притеснено ми е, уж не ми е ново, за трети път ще ми е, но все така се тревожа и ми е нервно. Вчера ни беше последен преглед при гинеколожката, бебето се очаква да е 3500, 11 дена преди термина. Ох да идва заветната дата и да ми олекне.
Днес ще звъня от колко часа ми е операцията. Дано сън първа, че това неядене и не пиене на течности след 20 часа на предния ден ще ми разкаже играта ако не съм първа на следващата сутрин.
Взимам омепразол от вчера заради киселините. По добре с него отколкото да търпя болките. Лекарката ми каза, че е препоръчително дори, защото иначе стават по-големи щети не се ли взима медикамент за тях.
Пожелавам на всички очакващи момичета късметлийска и успешна седмица. Нека да е лека и да я напълним с нови бебчета. 🤰🍀🍀🍀
А на майките, които държат вече своите рожби в ръце много щастие, здраве и спокойствие за тях и бебчетата. 😘

# 738
  • Мнения: 1 380
İrnata нашите бебенца са родени в един и същи ден 😇🤗твоето в колко часа се роди ?

Алисе,малкият се роди в 14:31,баткото е роден в 14:30. ☺️ Честито на Никол, so close и Милена! 💙 💓 Здрави и силни да растат бебчетата!

Даниела,стискам палци и за теб и те очакваме скоро да се похвалиш. ☺️ И разбира се и на всички останали момичета стискам палци да мине раждането по възможно най-лекия начин. Ще пусна нова тема. 😚

Нова тема:

https://bg-mam.ma/t/1531415

Последна редакция: вт, 07 мар 2023, 09:41 от Irnata_87

# 739
  • Мнения: 8
Момичета от Варна. Моля за съвет за окръжна болница.
Има ли значение раждане с избор на екипа или без?Действително по време на раждане има различно отношение към платена родилката и не платена..С чуждестранен произход съм и много  притеснена . Благодаря и леко раждане на всички
Потърсете някоя тема за варненски майки или нещо подобно. Не знам какъв друг съвет да Ви дам. Но Ви съчувствам на чуждо място, че сте за това преживяване. Ако не намерите информация, пишете ми и ще попитам някой познат от Варна.


Благодаря Ви много Heartpulse

# 740

Общи условия

Активация на акаунт