КАУФЛАНД - тема 64

  • 47 262
  • 782
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 990
Защо искат точки от приложението за нещата Джейми Оливър, а в същото време и на касата дават картонче с точки за лепене? Не разбирам идеята...🤔🤔
И аз нямам купон за 5 лв отстъпка, но и рядко пазарувам за над 50/100 лв, че ходя често. Предимно, ако купувам някакъв уред или нещо подобно. И рулетка нямах (тя беше до 19-ти мисля, та нормално е сега никой да няма).
Купоните са ми супер безинтересни...

Идеята за хартиените точки е да могат хората, които нямат карта, да получат точки.

# 736
  • Мнения: 2 928

Нищо предлагано с точки не ме заинтригува и ще продължавам да съм горски залесител - допринасям и тази седмица с две дървета.

Как с 2? Мисля, че повече от дърво и половина не може за седмица.

# 737
  • Мнения: 4 832
Как се сади половин дърво?🤔😊
Аз имам всяка седмица по два купона ( за 100 точки едно дърво и за 50 точки едно дърво).
Сега дали за 50 точки е малко дръвче или храст не знам, но пише , че са за засаждане на ДЪРВО.
Аз се боря за алея както всички знаят 😃😃😃

# 738
  • Мнения: 2 928
Прочетен си пак условията
100 точки е за 1 дърво. Като активирате купон за 50т, просто ви го допълват към накой, който също е активирал  такъв купон. Може пък моите 50т да са ги комбинирали с вашите, знаели се 😊

# 739
  • Мнения: 4 832
Права си, но това е поредната подвеждаща маркетингова тъпотия на Кауфланд. Аз точките съм ги активирала и миналата и тази седмица, надявам се поне да си изпълнят обещаното.

# 740
  • Мнения: 2 928
И аз. Дано обаче единствените дървета, които ще видим, да не са тези от картинката на купоните. Надявам се да има публично засаждане на дръвчета, публично обявяване на броя им. Инициативата е хубава като идея, дано да се реализира и на практика.
А не като играта преди. Дето увеличавахме шанса си срещу 100т на седмица и като приключи кампанията нищо ни се чу, ни се видя.

# 741
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Самантиниа,нарочно погледнах на сапуна и пише 100 гр.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 117
Самантиниа,нарочно погледнах на сапуна и пише 100 гр.
И.ако си спазила условието на промоцията взимаш 2 на цената на 1 ,отивай да ти изплатят разликата.

# 743
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Самантиниа,нямах време тогава да се върна,а и не пазя бележката,а без нея не знам ще стане ли?

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 1 117
Самантиниа,нямах време тогава да се върна,а и не пазя бележката,а без нея не знам ще стане ли?
В Кауфланд не става с дигиталната бележка искат е и на хартия.
А неразбрах спазила ли си условието да вземеш 2 сапуна.

# 745
  • Мнения: 28 031
При вас има ли от сардините 1+1? При нас още вчера нямаше нищо, даже и етикет липсваше...В понеделник успях да взема, но очаквах все пак да има повече количества.
Възмутена съм от спагетите и пастата с яйца ХХЛ, които бяха на промо миналата или по-миналата седмица! Повечето дни от седмицата тогава изобщо нямаше от тях, ни етикет, ни количества...А сега наблъскали огромни количества по рафтовете, но вече са с цена 2,99 лв/600 гр, а не 1,99 лв!🤪

# 746
  • shumen
  • Мнения: 18 271
Да,два взех от 100 гр.на същата марка.Там не погледнах бележката,че бързах.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 117
Да,два взех от 100 гр.на същата марка.Там не погледнах бележката,че бързах.
При следващото ти ходене до магазина просто попитай и покажи дигиталната си бележка а пък каквото стане ако ти се занимава може и мейл да им пратиш, току виж ти пратят купон за извинение.

# 748
  • Мнения: 932
Аз в Била съм връщала стока едновременно с червен етикет и 50% намалена заради изтичащ срок. Ходихме с касиерката до етикета, беше за съответния артикул и датата беше в периода на промоцията, ама не, редовната му цена важала. Върнах го, въпреки че и само това 50% го правеше достатъчно изгоден, просто за да не се учат така. Случва се да се пропусне смяна на етикет, ама това вече...

# 749
  • София
  • Мнения: 23 149
За пореден път съм впечатлена от определени служители в Кауфланд Люлин 6. Допуснах грешка при активиране на купон. Веднага ме изпратиха на гише Информация и ми върнаха пари.  В този филиал са много любезни и внимателни. В Банишора никога нищо не знаят и се държат нагло.

Общи условия

Активация на акаунт