КАУФЛАНД - тема 64

  • 47 245
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 313
Някой видя ли какви видове има от тези храстчета

# 751
  • Мнения: 193
Аз в Била съм връщала стока едновременно с червен етикет и 50% намалена заради изтичащ срок. Ходихме с касиерката до етикета, беше за съответния артикул и датата беше в периода на промоцията, ама не, редовната му цена важала. Върнах го, въпреки че и само това 50% го правеше достатъчно изгоден, просто за да не се учат така. Случва се да се пропусне смяна на етикет, ама това вече...
Ако е бил намален с Билла карта и картата е маркирана след маркирането на продукта и 50-те % , тогава се намаля само от черната цена. Изпробвано е. Затова трябва картата първо преди продукта.

# 752
  • Мнения: 224
за Била ,на мен служителка ми обясни: Първо се маркирва картата,второ покупките ,трето  ваучерите, които ще се използват ,и накрая ваучер за РД.
В Кауфланд си активирваш купона,стоката си излиза на редовна цена,преди плащането най-отдолу на бележката излиза отстъпката.

# 753
  • Мнения: 27 944
Тези с прахосмукачка Айко, която пускат по около 40 лв на промо...Залепва ли ви се за пода? Имах възможност да пробвам подобна на Ровус...Ами такъв вакуум прави към пода, че трябва да си Рамбо, за да я управляваш! Вдига във въздуха килимите, трябва да се настъпват, че да не полетят...Някакъв чалъм ли има?!🤔🤔

Последна редакция: пт, 24 мар 2023, 08:11 от dolce miele

# 754
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 929
Степени няма ли Долс ?

# 755
  • Мнения: 35 199
Не се залепя.

# 756
  • Мнения: 27 944
Наси, няма степени, само включено и изключено...

# 757
  • Мнения: 1 547
Аз имах същата, ползвах я за трохи в кухнята. За Айко имам предвид, Ровус не съм ползвала. Тази на Айко няма чак вакуум, смуче си трохички и дребни боклучета. Аз моята я счупих по много нелеп начин, но я ползвах около 6 месеца. Нямам килими.

# 758
  • Русе
  • Мнения: 5 356
dolce miele Горе на дръжката няма ли плъзгащо капаче, да регулира засмукването? Едно такова с отвор под него.

# 759
  • София
  • Мнения: 19 445
Тези с прахосмукачка Айко, която пускат по около 40 лв на промо...Залепва ли ви се за пода? Имах възможност да пробвам подобна на Ровус...Ами такъв вакуум прави към пода, че трябва да си Рамбо, за да я управляваш! Вдига във въздуха килимите, трябва да се настъпват, че да не полетят...Някакъв чалъм ли има?!🤔🤔
Не всички прахосмукачки са с еднаква всмукателна мощност (не просто мощност).
Наистина, някъде трябва да има капаче, което затваря малък отвор, явно е за тази цел.

# 760
  • Мнения: 35 199
dolce miele Горе на дръжката няма ли плъзгащо капаче, да регулира засмукването? Едно такова с отвор под него.
На Айко няма

# 761
  • Мнения: 2 406
за Била ,на мен служителка ми обясни: Първо се маркирва картата,второ покупките ,трето  ваучерите, които ще се използват ,и накрая ваучер за РД.
Моля сложете това в забодения пост.

# 762
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
за Била ,на мен служителка ми обясни: Първо се маркирва картата,второ покупките ,трето  ваучерите, които ще се използват ,и накрая ваучер за РД.
Моля сложете това в забодения пост.
Темата не  е за Билла

# 763
  • Мнения: 8 337
за Била ,на мен служителка ми обясни: Първо се маркирва картата,второ покупките ,трето  ваучерите, които ще се използват ,и накрая ваучер за РД.
В Кауфланд си активирваш купона,стоката си излиза на редовна цена,преди плащането най-отдолу на бележката излиза отстъпката.

Сори за спама, но къде  е ваучера за рожден ден от Била? На мен Касиерката ми каза, че имам, но къде е не знам.
От Кауфланд също нямам. И него не знам къде да търся.

# 764
  • Мнения: 54 976
За Кауфланд е в купоните. Няколко дни преди РД.

Общи условия

Активация на акаунт