Открийте най-чистата природна грижа за лице и тяло с продуктите на Wooden Spoon

  • 14 124
  • 820
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Не съм използвала козметика на Wooden Spoon.
Към козметиката като цяло съм много внимателна,защото имам проблеми с кожата и намеря ли си продукт, който ми понася, не го сменям.
Когато се наложи смяна на нещо от арсенала ми, съм в шах, защото въпреки препоръките на приятели, обикновено на мен не ми се отразява добре.

# 16
  • Мнения: 615
Да, ползвам в момента масло за тяло с лавандула и балсамчето за устни с чили и мента. Много съм доволна, наистина има натурални и подхранващи съставки, точно това ме привлече към марката.

# 17
  • Мнения: 753
Не съм ги пробвала, но бих искала. Обикновено множеството положителни отзиво, съставът и предполагаемото действие на продукта са водещи при избора ми да изпробвам нещо ново.

# 18
  • Мнения: 1 378
Не съм ги използвала, но отдавна се каня да пробвам най-вече детската серия, заради изчистения състав Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13 555
Не съм ползвала козметика на Wooden Spoon.Добър отзив и препоръка от познати може да ме накара да тествам даден продукт.

# 20
  • Мнения: 429
Използвала съм за моето дете натуралния спрей против комари, от който останах изключително доволна! С удоволствие бих изпробвала и други продукти на Wooden Spoon.

# 21
  • Мнения: 719
Ползвала съм техни продукти, провокира ме изчистеният им състав Heart

# 22
  • Мнения: 1 053
Преди време благодарение на рекламна активност на марката, се сдобих с луксозния нощен елексир Majestic drops. Изключително приятен продукт, след употреба кожата се усеща загладена. Бих опитала и други продукти, допада ми това, че се влагат естествени съставки в тях.

# 23
  • Мнения: 377
Не съм ползвала никога козметика на Wooden Spoon.
Добър отзив или препоръка от познат може да ме накара да тествам даден продукт.

# 24
  • Мнения: 393
Козметиката не съм използвала, но съм купувала бебешки еко пелени. Изпробвам нови продукти по препоръка и за разнообразие.

# 25
  • Мнения: 996
Не съм ползвала нищо от марката ,но може скоро да го направя . Добър отзив от блогърите ,които следвам би ме накарало да си взема техен продукт.

# 26
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Пробвала съм доста от продуктите и много ги харесвам

# 27
  • Мнения: 356
Не съм имала възможността до сега да ползвам козметика на тази марка. Това, което ме предизвиква да използвам дадена марка е състава, цената, отзивите за нея, проблем, с който съм се сблъскала и искам да разреша.

# 28
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ползвала съм някои от предлаганите продукти и останах доволна.
Доверявам се на положителни отзиви, това би ме накарала да изпробвам продукт от дадена марка.

# 29
  • Мнения: 1 427
Ползвам някои от продуктите на Wooden spoon-  крем- дезодоранта Go Fresh и балсам за устни (балсама го ползва дъщеря ми).

Общи условия

Активация на акаунт