Подарък за 50 годишнина

  • 2 271
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте. Скоро вуйчо ми прави 50 години, но нямам представа какво да му подаря. За сега съм се спряла на бутилка за уиски с чаши. Ще съм благодарна, ако някой има идея за подарък за 50 годишнина.

# 1
  • Мнения: 2 585
Зависи от бюджета Simple Smile

# 2
  • Мнения: 57
Иска ми се да е до 100 - тина лв.

# 3
  • Мнения: 2 585
Иска ми се да е до 100 - тина лв.

Добре, бихте ли могли да споделите и какви интереси има, евентуално професия?

# 4
  • Мнения: X
Бих казала часовник, но не влиза в бюджета. Някаква джаджа? Все пак дайте някакъв ориентир какво харесва, хоби има ли?

# 5
  • Мнения: 1 223
Книга автобиография на известна личност, която харесва. Ако се надпише с лично послание, остава във времето. Ако живее в къща - интересно дърво/храст, което да засади в двора - също остава за дълго време и за следващите поколения (ако се хване де). Не са много скъпи, може да се комбинират. Или пък да се съчетаят с уискито, ако държите на него.
Билети за концерт, театър, спортно събитие.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 15:43 от Мила Атова

# 6
  • Мнения: 93
Моето предложение и много харесвано от мъжете е буренце за ракия. Ето снимка. При интерес мога да ви дам тел за връзка, мои познати поколение бъчвари ги правят. Може да се напише пожелание или рисунка.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 108
И от мен едно харесвано предложение от дърво:
https://whisky.bg/shop/oak-bottle/

# 8
  • Мнения: 1 419
Не знам за уискито, но ако бях аз, бих се зарадвала на талонче за масаж! Тъкмо ще се поотпусне малко🙂

# 9
  • Мнения: 9 436
Бих дала пари или подарила ваучер за подарък.

# 10
  • Мнения: 1 796
Ако няма някакви изразени интереси,бутилка уиски/марково/ .Ако има градина и се интересува от градинарстно,идеята за някакво екзотично дърво е добра.
Ако има някаккво хоби-ваучер за съответния специализиран магазин.

# 11
  • Мнения: 22
Джобно ножче "Викторинокс". Няма мъж, който да не се зарадва на такава джаджа. Достатъчно престижно е - такива ножчета се подаряват дори на дипломати на приятелски страни. Има възможност да се гравира подходящ надпис, така че да остане спомен за цял живот. И приблизително се събира в рамките на бюджета на авторката на темата.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 560
Моето предложение и много харесвано от мъжете е буренце за ракия. Ето снимка. При интерес мога да ви дам тел за връзка, мои познати поколение бъчвари ги правят. Може да се напише пожелание или рисунка.
Интересно! Какъв е обемът и цената на това буренце?

# 13
  • Мнения: 1 271
Защо пък не ваучер за кану каякинг примерно по Струма или някъде другаде. Това не е много екстремно, не е много скъпо и ти напомня че дори и на 50, можеш да изживееш още много Simple Smile

# 14
  • Мнения: 93
Моето предложение и много харесвано от мъжете е буренце за ракия. Ето снимка. При интерес мога да ви дам тел за връзка, мои познати поколение бъчвари ги правят. Може да се напише пожелание или рисунка.
Интересно! Какъв е обемът и цената на това буренце?
Здравейте, 5л. е на цена 130лв.

Общи условия

Активация на акаунт