"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 39 005
  • 777
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 296
Споделете кои модели тест ленти са по-чуствителни, момичета? Изобщо… кои реагират на по-ниски дози хормон?

# 211
  • Варна
  • Мнения: 123
Споделете кои модели тест ленти са по-чуствителни, момичета? Изобщо… кои реагират на по-ниски дози хормон?

Престо, believe pro, lady test , но от тях има и 25 има и 10 чувствителност

# 212
  • Мнения: 26
Здравейте, пуснах си кръвен тест за бременност първия резултат е 292, а след 48 часа е 813 това добър резултат ли е

# 213
  • Мнения: 156
Здравейте, аз също искам да попитам за моите резултати на ЧХГ  29.03- 230.4
31.03-610.2
Според вас добре ли се покачва?

# 214
  • Мнения: 4 856
Супер са ви и на двете резултатите.

# 215
  • Мнения: 341
Това са положителни резултати, а нарастването на хормона потвърждава за успешно развитие на плода. Посещението при АГ трябва да е поне след 10 дни от закъснението, за да може да се види нещо. Обикновено това ще рече, че е около 5 г. с., но вие нищо няма да различите, вижда се хубаво чак в 8 г.с., просто ще в и потвърдят бременност. 🍀

# 216
  • Мнения: 156
Благодаря. А ако сега се отиде на преглед ще може ли да се види поне сака дали е в матката , да не е извънматочна?

# 217
  • Мнения: 341
Ще се види кухината в матката! Спокойно това с извънматочна бременност е рядко срещано и ви съветвам да мислете позитивно и че всичко ще е ок.

# 218
  • Мнения: 81
Здравейте момичета ще съм ви много благодарна ако ми помогнете на 28,02 ми беше менструацията на 16-15 ми беше ову имам симптоми като лесно уморяване болезнени гърди гадене намален апетит и ме боли гърбът и кръста  днес си направих тест за бременност и има много бледа черта възможно ли е да съм бременна мисля да изчакам още 1 седмица и да отида да си пусна кръвен тест благодаря предварително 🙂❤️❤️

# 219
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте момичета ще съм ви много благодарна ако ми помогнете на 28,02 ми беше менструацията на 16-15 ми беше ову имам симптоми като лесно уморяване болезнени гърди гадене и намален апетит днес си направих тест за бременност и има много бледа черта възможно ли е да съм бременна мисля да изчакам още 1 седмица и да отида да си пусна кръвен тест благодаря предварително 🙂❤️❤️

Моят цикъл беше на 4.03, имам от сряда бледа черта. Същите симптоми само дето не ми липсва апетит, а е двоен. 😂 Утре ще пускам кръвен, в деня на закъснението. Мисля, че тогава ще отчете поне над 150.
А от твоята овулация са минали повече дни, няма как да не отчете, ако има нещо.

# 220
  • Мнения: 81
Здравейте момичета ще съм ви много благодарна ако ми помогнете на 28,02 ми беше менструацията на 16-15 ми беше ову имам симптоми като лесно уморяване болезнени гърди гадене и намален апетит днес си направих тест за бременност и има много бледа черта възможно ли е да съм бременна мисля да изчакам още 1 седмица и да отида да си пусна кръвен тест благодаря предварително 🙂❤️❤️

Моят цикъл беше на 4.03, имам от сряда бледа черта. Същите симптоми само дето не ми липсва апетит, а е двоен. 😂 Утре ще пускам кръвен, в деня на закъснението. Мисля, че тогава ще отчете поне над 150.
А от твоята овулация са минали повече дни, няма как да не отчете, ако има нещо.
да и аз  мисля така но незнам дали да се доверя на тази бледа черта последният път съм имала химична бременност и сега се притесниявам аз  да ви кажа незнам дали имам и закъснение 🤣защото моята менструация много се сменява  утре  трябва да е първи ден от закъснението

# 221
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте момичета ще съм ви много благодарна ако ми помогнете на 28,02 ми беше менструацията на 16-15 ми беше ову имам симптоми като лесно уморяване болезнени гърди гадене и намален апетит днес си направих тест за бременност и има много бледа черта възможно ли е да съм бременна мисля да изчакам още 1 седмица и да отида да си пусна кръвен тест благодаря предварително 🙂❤️❤️

Моят цикъл беше на 4.03, имам от сряда бледа черта. Същите симптоми само дето не ми липсва апетит, а е двоен. 😂 Утре ще пускам кръвен, в деня на закъснението. Мисля, че тогава ще отчете поне над 150.
А от твоята овулация са минали повече дни, няма как да не отчете, ако има нещо.
да и аз  мисля така но незнам дали да се доверя на тази бледа черта последният път съм имала химична бременност и сега се притесниявам аз  да ви кажа незнам дали имам и закъснение 🤣защото моята менструация много се сменява  утре  трябва да е първи ден от закъснението

И аз малко се двоумях, ама каквото такова. Или е станало или не. Поне резултата ще покаже дали да се надявам.
Не съм имала БХ, но съм чувала, че при нея минава без симптоми, дали е така наистина не знам.

# 222
  • Мнения: 359
На мен все още не ми идва, след 1 отрицателен уринарен тест и 1 отрицателен кръвен тест. Днес ми е 33-ти ден от началото на цикъла. По принцип идва от 28 до 36 дни най-много. Преди няколко дни мислех, че със сигурност идва, имах същите симптоми като преди цикъл, но няма нищо. Овулацията не знам кога е била, не съм я засичала този месец, те и опитите ни са само 2 през 3 дни. Кръвния тест е направен 11 дена след последния опит, възможно ли е да е рано и да не е отчел все още или напразно се надявам?

# 223
  • Варна
  • Мнения: 123
На мен все още не ми идва, след 1 отрицателен уринарен тест и 1 отрицателен кръвен тест. Днес ми е 33-ти ден от началото на цикъла. По принцип идва от 28 до 36 дни най-много. Преди няколко дни мислех, че със сигурност идва, имах същите симптоми като преди цикъл, но няма нищо. Овулацията не знам кога е била, не съм я засичала този месец, те и опитите ни са само 2 през 3 дни. Кръвния тест е направен 11 дена след последния опит, възможно ли е да е рано и да не е отчел все още или напразно се надявам?

Напълно, брой дните от евентуална овулация, а не от опит. Аз правих 8-10 дни след опит и беше кръгла нула. Днес ще пускам пак, 12 ден след овулацията.

# 224
  • Мнения: 359
Оо, не знам кога е била овулацията, според приложението е доста преди този втори опит. Като не съм я засичала при лекар и с лентички, не знам кога е. Кръвния тест колко най-рано може да се направи, за да покаже достоверен резултат?

Общи условия

Активация на акаунт