"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 39 002
  • 777
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7

Здравейте втора бледа черта ми излезна  докато си правя теста  веднага ми излезна чертата с 6 дни закъснение понеделник съм на гинеколог според вас имали бременност

# 241
# 242
  • Мнения: 341
Ами тя хич не е бледа чертата, това си е хубав положителен резултат.

# 243
  • Мнения: 244
Привет! На мен в крайна сметка май ще ми дойде и този месец 😔 боли ме кръста точко като пред цикъл. Имам още 2 дни.

# 244
  • Мнения: 244
Здравейте. Последния ми цикъл беше на 17. Около 26-7-8 дни ми е. Правих два теста- отрицателни са. Рано ли е за ЧХГ?

# 245
  • Мнения: 90

Как ви се струва прогестерона на 21-ви ден. Има ли шанс за две черти при тези стойности?

# 246
  • Мнения: 71
Здравейте. Последния ми цикъл беше на 17. Около 26-7-8 дни ми е. Правих два теста- отрицателни са. Рано ли е за ЧХГ?
В същата дилема съм и аз,но не съм правила още тест,мъжа ми на 17.04 има рожден ден

# 247
  • Мнения: 341

Как ви се струва прогестерона на 21-ви ден. Има ли шанс за две черти при тези стойности?

Може би върви към + резултат, аз принцпно знам, че над 5 се говори за положителен те написали от 11. Повтори го пак утре, ако нараства значи си бременна. 🍀

# 248
  • София, България
  • Мнения: 3 631
Здравейте. Последния ми цикъл беше на 17. Около 26-7-8 дни ми е. Правих два теста- отрицателни са. Рано ли е за ЧХГ?

С абсолютно същия цикъл съм и същите дни. От днес имам два полож. теста с бледи черти. Това обаче не значи, че твоя няма да стане също положителен. Всички казват да се изчака датата на цикъла, при всяка жена различно расте ЧХГ-то. Със сигурност за ЧХГ не е чак толкова рано, тъй като вече си 11 ден след предполагаема овулация предполагам. Така че отиди и пусни и след 48 часа пак.

# 249
  • Мнения: 3
Здравейте! Днес (10.04) е 6-ти ден от закъснението на цикълът ми и си направих тест за бременност. Но втората чертичка ми се струва доста бледаа, помня с първата бременност и двете бяха мнооого ярки. Миналият месец ми закъсня с 12 дни от обичайното и ми дойде на 08.03 и овулацията се измести ( следя по календар) дефакто на 22.03. Правихме опити с мъжа ми кажи речи през целият месец март😁.
Та въпросът ми е според вас има ли бременност, ще посетя и АГ разбира се! Благодаря!☺️

# 250
# 251
  • Мнения: 5 088

Как ви се струва прогестерона на 21-ви ден. Има ли шанс за две черти при тези стойности?

Може би върви към + резултат, аз принцпно знам, че над 5 се говори за положителен те написали от 11. Повтори го пак утре, ако нараства значи си бременна. 🍀

Изследван е прогестерон... Не знам какво е положителното на прогестерона. Според мен е нисък.

# 252
  • Мнения: 90
Лютиче, т.е и този месец да си чакам цикъл, така ли?

# 253
  • Мнения: 5 088
Пусни ЧХГ просто. От един прогестерон не може да се вадят изводи. Но ако е положителен, трябва да се включи прогестерон, защото този сякаш е нисък за бременност.

# 254
  • Мнения: 90
Пусни ЧХГ просто. От един прогестерон не може да се вадят изводи. Но ако е положителен, трябва да се включи прогестерон, защото този сякаш е нисък за бременност.
Благодаря! Но е рано за ЧХГ. ПРМ ми беше на 21.03 Ами с първата бременност приемах утрогестан, поради кървене, не знам как ми е бил тогава прогестерона. Вероятно при евентуална втора, пак ще се наложи за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт