Всичко за дамските чанти – 3

  • 43 460
  • 344
  •   6
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 930
Моето беше май 26-27 см ширина. Тъкмо среден ежедневен размер. Кожата на puff ми е любима на допир, но като минус отчитам, че точно защото е такава мека, по ръбчетата се протри малко боята на втората година (влачена навсякъде). Поправимо е, де, с малко боя.

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 21:48 от tuali

# 256
  • София
  • Мнения: 4 785
Моите ръбчета се протриват за няколко месеца и много ме дразни. Кожата е прекрасна и мека, но това е минус. Имам две такива вече със забележки 😕

# 257
  • Мнения: 169
Подариха ми тази чанта, но отгоре няма цип за затваряне. Имате ли такива чанти и носите ли ги без проблем?

# 258
  • Мнения: 2 376
Имам такава чанта без цип и с една дръжка. Любима ми е.

# 259
  • Мнения: 169
Имам такава чанта без цип и с една дръжка. Любима ми е.
Не се ли притеснявате за вещите си, когато я носите?

# 260
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
Аз точно, защото се притеснявам избягвам такива модели. Предпочитам да си има закопчаване, защото имам опасения, че някой може да бръкне, или да ми изпаднат нещата при някаква маневра(случвало ми се е), или да се наднича.

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 7 022
След като няколко пъти си събирах нещата изпод седалките в колата, започнах да ги слагам в несесери и тогава в чантата без цип.
Навън държа в ръка спусната долу, така трудно някой може да пипа без да клекне.

# 262
  • Мнения: 23 204
Имам такава чанта, рядко я нося, в случаи, в които не се мотая сред много хора.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Имам такава чанта, обожавам я и я нося редовно.

# 264
  • HH
  • Мнения: 3 262
Аз имам 4 такива чанти. И по-малки и тип shopper. Не съм имала проблеми. За всекидневна употреба са ми много удобни.

# 265
  • Мнения: 338
Много са ми удобни чантите без цип, но наистина не е за носене навсякъде. Удобно е, ако не ползвате градски транспорт. В молове и места с много хора примерно също не е ок с такава. Засега най-сигурни ми се струват тези с капаче.

Иначе от намаленията взех ето това мини чантенце (все такива дребосъци заглеждам)

# 266
  • Мнения: 2 376
Никога не съм имала проблем с въпросния тип чанта. Обичам да нося само и единствено най-необходимото и то в компактен вид, така че няма опасност нещо да изпадне без да видя. Чантите за които говоря обаче, са с твърдо дъно и не ги слагам полегнали. Също така и не са много широки и това позволява отворът да се падне малко по-надолу от мишницата, т.е. евентуален крадец не би могъл да има достъп до съдържанието на чантата, без да ме погъделичка. А аз имам ужасен гъдел на онова място.

# 267
  • Мнения: 3 922
За тези чанти се ползват органайзери. Има с ципове или без.
Само една имам такъв тип.





Последна редакция: сб, 02 дек 2023, 12:08 от Greene

# 268
  • Мнения: 54
Привет...От къде мога да поръчам такъв органайзер?

# 269
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 610
Напиши в гугъл органайзер за чанта и излизат разни.

Общи условия

Активация на акаунт