Всичко за дамските чанти – 3

  • 45 290
  • 352
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 759
И аз си поръчах от Зарена, за колко време пристигат доставките? Чудя се на още някой модел да поръчам.

# 241
  • Мнения: 722
И аз си поръчах от Зарена, за колко време пристигат доставките? Чудя се на още някой модел да поръчам.
Пише си в сайта - от 1 до 3 работни дни.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Вчера поръчах, днес я получих.

# 243
  • Мнения: 387
Какво си купихте от Зарена ? Може ли мнения и снимки Simple Smile Аз имам Iris, но исках и Daniella..Ще се радвам да споделите снимка:)

# 244
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Колебах се между Ирис и Зои, но предвид ежедневието ми в момента голяма чанта е по-практичен и разумен избор.

# 245
  • Мнения: 759
Аз си я поръчах на 08.11- в 23ч вечерта. и днес пристигна.

Поръчах си Dayana - черна за празниците

# 246
  • Швейцария
  • Мнения: 1 896
Аз пак не издържах и поръчах тази.

# 247
  • Мнения: 938
Какви чанти носите в ежедневието си ? Не мога да нацеля "моята" чанта. Вече 3та чанта поръчвам и връщам. Искам не много голяма чанта, която да има достатъчно място..
Последната ми чанта Pinko, много тясна и непрактична. Всякаш е парти чанта. И все долу горе на такива попадам.
Дайте идея за хубава чанта, хем да става за ежедневие, хем да става и за вечерно излизане ?

# 248
  • Мнения: 23 422
Трябва ти чанта с дълга дръжка за всеки ден, която да се маха за вечер и да се носи на ръка.

# 249
  • София
  • Мнения: 218
И аз се поддадох на намаленията и очаквам тази с допълнителна дръжка, на моята любима марка чанти

# 250
  • Мнения: 23 422
Великолепна е!Може ли линк.

# 251
  • София
  • Мнения: 218
Великолепна е!Може ли линк.
От Fashion days е, в момента не е налична, моделът е Himma, на Coccinelle. Има други цветове. Линк не знам как да сложа от приложението.

# 252
  • Мнения: 23 422
Ще я намеря, не се тревожи.❤

# 253
  • Мнения: 6 930
Какви чанти носите в ежедневието си ? Не мога да нацеля "моята" чанта. Вече 3та чанта поръчвам и връщам. Искам не много голяма чанта, която да има достатъчно място..
Последната ми чанта Pinko, много тясна и непрактична. Всякаш е парти чанта. И все долу горе на такива попадам.
Дайте идея за хубава чанта, хем да става за ежедневие, хем да става и за вечерно излизане ?
От около два месеца нося почти нон стоп това чантЕ на Coach. Събира ми всичко необходимо за ежедневието, даже бих казала повече, отколкто изглежда на пръв поглед заради габаритите й и едновременно с това е подходяща и за вечерно излизане. Дългата дръжка може да се махне. Перфектна изработка, дори подплатата й е от лицева кожа, което почти не се среща вече в този сегмент.
Моделът е Lana, моята е мръсно бяло/светло бежово, но има още 2 цвята май. Както и по-голям вариант (може би по-практичен за ежедневието, но той не ме се струва подходящ за вечерно излизане).
Иначе преди и аз много носех едно Pinko, от тези Puff love или как се казваха, тя беше много мека и също вършеше чудесна работа. Но тези твърдите структурирани наистина са тесни.







Моделът Himma  Coccinelle, показан горе, също е прекрасна, аз я взех в тъмно сребристо/среден размер 🥰

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 15:16 от tuali

# 254
  • София
  • Мнения: 218
И аз купувах Pinko и наистина много ги харесвам, кожата им е страхотна, и твърдите чанти и Puff love - имах такава в най-големия размер. Слабост са ми, но винаги при мен  надделява функционалността на една чанта. А голямата Pinko, колкото и да ми е фаворит, ми се изхлузваше от рамото, а през тялото беше твърде голяма за носене.

Общи условия

Активация на акаунт