Всичко за дамските чанти – 3

  • 41 965
  • 336
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 71
Включвам се в темата с коментар за Furla и Zarena.
Купих си Furla от магазина им в мол Сердика преди няколко години. След един месец се разши магнитът, а след още един - ъглите бяха протрити, а дръжката и ръбовете нацепени. Струваше 700 лв. Доста съм разочарована и не зная дали може да се направи нещо с нея.
На Зарена си поръчах чанта миналата година. Дръжката е доста широка и единственият вариант да не се свлече от рамото е, да се носи през рамо. Шевовете са твърди и могат да издърпат нишките на фини топове.
Доволна съм от Coccinelle и Wittchen, макар че на вторите ми е трудно да избера по-небабешки модел.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 782
Чантите и на Furla и Coccinelle, които имам (поне 3-4) напоследък са ужасно качество- металните елементи си променят цвета и от златисти стават като изтъркани. Има ли решение за този проблем?

# 77
  • Мнения: 2 296
Слагам лак аз отгоре.
Понякога обикновен лак, но май по-добре е гел-лак.

# 78
  • Мнения: 142
Чантата е текстилна, доста намалена, мисля, че изработката е добра, имайки предвид марката.
Мисля, че ако дръжката не беше с метални детайли бих я приютила; реших все пак да споделя тук, може да е от полза на някоя от вас за наближаващите пролет и лято
Цената е 77.52 лв в момента, в който пиша

https://www.aboutyou.bg/p/kipling/chanta-za-prez-ramo-hania-7033190

# 79
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Привет!
Някой има ли чанта/и Borbonese, мисля да заложа на такава за ежедневна употреба, доволни ли сте?

# 80
  • Мнения: 1 841
Здравейте, имате ли мнение за чантите Steve Madden? Как са като качество, някой ако има моля да сподели.

# 81
  • Мнения: 131

Някой с отзиви за този сайт?
Харесала съм си тази чанта.

# 82
  • Down south
  • Мнения: 7 732
Здравейте, имате ли мнение за чантите Steve Madden? Как са като качество, някой ако има моля да сподели.
Нищо, ама нищо особено.
Ако са много намалени, може, но иначе не си струват.

В момента виждам това странно нещо Close
"намалено" от $128 на $89 Може и да е модно?



Кажи кой модел гледаш и какво точно търсиш

# 83
  • Мнения: 1 841
Благодаря, попитах защото и на мен не ми се струват нещо особено, а цените на някои не са ниски. Викам си, може пък да блестят с качество, не съм имала чанта от тази марка. Аз и на Guess не разбирам защо цените са такива, имам няколко купувани преди години от тях. Също не блестят с качество.

# 84
  • София
  • Мнения: 256

Някой с отзиви за този сайт?
Харесала съм си тази чанта.
Поръчах преди няколко дни (на 24.03), днес имам съобщение от СПИДИ, че е дошла. Поръчах до офис.
Като я взема ще пиша отзиви.
https://lubive.com/product/handbag-olivia-burgundy/
Получих чантата. Дойде опакована в кашон и мека хартия. Няма такстилна торбичка.
Доволна съм. Няма някакви видими дефекти. Цветът отговаря на снимките. Това ми беше важното и ще си я задържа Smiley.

Последна редакция: чт, 30 мар 2023, 10:33 от Коте Боте

# 85
  • Мнения: 142
Бях няколко пъти в Mango и ми направи впечатление, че дрехите и аксесоарите изглеждат добре. Вероятно се повлиявам от това, че дрехите са изгладени, добре подредени и не са наблъскани. И все пак едва ли е само магазинна аранжировка, защото (поне на пръв поглед) не видях висящи конци, криви тегели и т.н. Имаше няколко чанти, които също така ми се сториха добри, но просто бяха тотално различен модел от това, което ми е нужно и понеже съм обявила война на безразборното изобилие, благоразумно подминах.
Всъщност поводът да посетя беше, че се надявах на видя наживо ето тази чанта от велур (?), но не се предлагаше.
https://www.aboutyou.bg/p/mango/chanta-za-prez-ramo-tip-premetka-9127616

# 86
  • Мнения: 142
Черната чанта през рамо на Манго от предния ми пост: вече е налична в мол Сердика.
Не е никак голяма, дръжката е според мен къса. Иначе имаше и добре изработени несесери и всякакви други неща.

# 87
  • Мнения: X
Тя е и доста намалена в момента. Но да, за мен също е малка.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Здравейте! Включвам се в темата и аз като страстен почитател на чанти. Тия дни си взех ето тези за пролетно-летния сезон:
Тази Chiarra Ferragni беше доста намалена в zalando, а аз много обичам раници и все си търся някакви по-раздвижени
Тази Furla jungle я взех от vestiairecollective, мъничка е, но ми е много сладка
И тази на Patrizia Pepe, от която съм най-разочарована за момента. Взех я от aboutyou и се скъса точно 30 мин след като я сложих - ръбът вътрешния джоб се разши целият. Пуснала съм рекламация, но още чакам одобрение, надявам се да не се направят на луди. Лошото е че все пак ме кефи и се надявам да мога да получа нова - нескъсана.

# 89
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Фурлата с котето е страхотна 😍
Аз поръчах тази Борбонезе. С две деца имам нужда от нещо по- обемисто
Скрит текст:
[\spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт