Всичко за дамските чанти – 3

  • 45 220
  • 352
  •   1
Отговори
# 90
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 122
Дами, някоя от вас има ли впечатления от чантите на Marino Orlandi? И дали знаете да има магазин, който ги предлага (освен в Стара Загора)? Цената на тази, която харесах клони към хилядарка и бих искала да я нося поне 2-3 години.

# 91
  • Мнения: 2 731
В чудене съм коя от двете да си взема.. вие за коя сте? Grinning

# 92
  • Мнения: 36 174
първата

# 93
  • Мнения: 3 813
И аз съм за първата

# 94
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Имам втората Фурла и е много малка, дори телефонът ми не се побира.

# 95
  • Мнения: 511
И аз - първата

# 96
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Първата

# 97
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 634
И двете са супер, но първата малко по-практична.

# 98
  • Мнения: 2 731
Благодаря, момичета! И аз бях за нея, пък ММ за втората. Ама мъже, какво ли разбират от чанти… Grinning

# 99
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Аз явно съм от партията на мъжете, втората ме кефи повече 😀 16.5 бива като размер, ако е толкова и тази. Но за моето ежедневие по принцип и двете са малки. По-скоро за специални случаи стават.

# 100
  • При децата ми
  • Мнения: 6 189
Аз явно съм от партията на мъжете, втората ме кефи повече 😀 16.5 бива като размер, ако е толкова и тази. Но за моето ежедневие по принцип и двете са малки. По-скоро за специални случаи стават.

И на мен втората ми харесва повече, но аз никога не бих си купила толкова малка чанта.

# 101
  • Мнения: 2 731
О, да, със сигурност за работа специално не, че все мъкна нещо. Аз имам само големи и затова търся нещо по-малко. Любима ми е една голяма бежова на Liu Jo, толкова си я харесвам и като качество и като практичност, събирала съм дори резервни обувки вътре… Laughing

# 102
  • Мнения: 1 855
Първата ми харесва много. Гледах я в черно и ми хареса, но сега като видях този цвят е ...супер просто. А от къде ще я купувате ако не е тайна?

# 103
  • Мнения: 2 731
От MDL, там мисля, че я видях на най-добра цена.

# 104
  • España
  • Мнения: 1 310
Скрит текст:
В чудене съм коя от двете да си взема.. вие за коя сте? Grinning


От тези двете и аз съм за първата , даже миналата седмица отидох с идеята да си я купя , но на витрината видях ето тази и си я купих . Другата по-нататък 😉.

Общи условия

Активация на акаунт