Всичко за дамските чанти – 3

  • 44 096
  • 346
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 408
Записвам се в темата с тази чанта, която получих днес
.

Не познавах марката Wittchen и съм приятно изненадана. Чантата е от изкуствена кожа, но изглежда много добре, особено както е намалена в момента. Мисля си, че и черната ще е хубава, но скоро си купих черна чанта, която още не съм носила, та не ми се полага друга.

От показаните по-горе чанти първата ми харесва повече.

Ще следя темата с интерес.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Между другото тези Фърли 17см ги има в best secret по 250лв

# 107
  • Мнения: 2 726
Между другото тези Фърли 17см ги има в best secret по 250лв
Вие от там ли поръчвате, понеже не знам какво е качеството, чакането за доставка..

# 108
  • Мнения: 294
Здравейте!
В търсене съм на пролетно/лятна чанта с комбинация от 1-2 цвята, като модел много харесвам ето тази . Ако сте засичали някоя такава подобна чанта..ще съм много благодарна ^^
Също така освен сайта на COCCINELLE, също ги намирам в някои сайтове и тук, но от къде сте си взимали или гледали техни модели?

Последна редакция: чт, 20 апр 2023, 14:15 от Alesanas

# 109
  • Мнения: 71
От Fashion days и Answear - понякога пускат до 60% намаление. Така съм купувала две на Coccinelle на много изгодни цени.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 787
Обувки.бг също

# 111
  • Мнения: 179
Купувам кочинел от аутлетите им в Италия. Имат каталози, доставката е 15 евро. Взех си такъв, едноцветен модел от средния размер за 149 евро при пазарна цена над 260.
Здравейте!
В търсене съм на пролетно/лятна чанта с комбинация от 1-2 цвята, като модел много харесвам ето тази . Ако сте засичали някоя такава подобна чанта..ще съм много благодарна ^^
Също така освен сайта на COCCINELLE, също ги намирам в някои сайтове и тук, но от къде сте си взимали или гледали техни модели?

# 112
  • София
  • Мнения: 4 787
От официалния сайт пускат кодове за 15% - 20 % на мейл понякога

# 113
  • При децата ми
  • Мнения: 6 141
От Fashion days и Answear - понякога пускат до 60% намаление. Така съм купувала две на Coccinelle на много изгодни цени.

Знаете ли кога са тези намаления?

# 114
  • Мнения: 1 575
Здравейте, някой знае ли дали в CCC има опция за търсене на чанта чрез код на артикул ?

# 115
  • Мнения: 106
Здравейте! Искам да поръчам чанта "The Tote Bag" на Marc Jacobs. Спряла съм се на два сайта, от които никога не съм пазарувала- " Cettire" и " Marc Jacobs". Дали правят доставки до България? Някой поръчвал ли е този вид чанта и откъде? Хубав ден!

# 116
  • Мнения: 3 678
orka,
От cettire няма проблем. Опция е и от mytheresa.com


* има няколко модела и в fashion days, aко не ти се занимава с чуждестранен сайт, но сигурно си ги видяла.

Последна редакция: сб, 29 апр 2023, 18:18 от Аня

# 117
  • Мнения: 106
Аня, благодаря. Казваш,  че от "Cittire" няма проблем, т.е си поръчвала? Цената крайна ли е или отгоре се натрупват корабни такси, ДДС и др.?

# 118
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте, има ли някоя дама с justo bag? От къде си поръчвате дръжки? От няколко дни търся и не мога да намеря никъде.. Не са съвместими с  o bag, а официалния сайт не приема поръчки.

# 119
  • Мнения: 96
И аз да попитам за The Tote Bag - впечатления? Заслужава ли си толкова пари за платнена чанта? Много й се оглеждам за ежедневна/работна чанта от няколко месеца, но малко ме притеснява, че няма да издържи на моите темпове на разнасяне. 😁 Доскоро ползвах една червена красавица със сходен размер от някаква по-бейзик линия преди години. Носих я 5 години и й извадих живота буквално. Обмислям честно казано да я пратя за поправка - ръбчета и дръжките най-вече.
Зимата изкарах с това:
Скрит текст:
Пискюлът го махнах аз, дразни ме. Иначе е по-груба кожа и е добре като големина и вътрешно разположение. Ципът е много груб обаче и дращи ръцете.
Загледала бях и един Pier cardin за лятото, но една инфлуенсърка го сподели скоро и сега е изчерпана по родните сайтове.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт