🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 28 424
  • 583
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 588
След като следиш анализите на Шанън и даже геройски изслуша Deep Dive с Джордж, си те броим към суперфеновете Simple Smile.

Иначе, да хубаво е да има баланс, но моето мнение е, че едно шоу трябва да се прави най-вече така, че да са доволни хората, които го гледат редовно. Дали са суперфенове, или просто го следят всяка вечер пред екрана, няма значение. Когато тази група е доволна, не само ще гледа, но и ще препоръчва на други хора и така може да привлечеш още аудитория. Ако правиш продукта си за някакав имагинерен периферен зрител, който я гледа няколко епизода, я не, това не ми се вижда добра стратегия. Просто, или ще си изгониш основните зрители, или дори част от тях да гледат, едва ли биха препоръчали продукта на някой друг. Да не говорим, кой т.нар. casual зрител на дадено нещо, би отделил 9 часа на седмица да го следи?

Относно ЮС, според мен има доста хора, които го следят, но просто вече не са толкова инвестирани, като аз също влизам в тази група. От "Новата Ера" ми хареса само С43, за който следях повече коментари, подкасти и т.н., може би и защото записвахме седмични издания с OutcastBG и смятам, че е редно да бях по-подготвен Laughing. За С44 не съм отделил нито минута за горните и реално гледах само епизодите, при това голяма част от тях без много очакване. Ако този тренд продължи при повече зрители, е голям проблем, понеже част от тях може просто да се насочат към други версии, което едва ли е целта.

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 19:06 от Titanbg

# 286
  • Мнения: X
Аз не само Дийп Дайв с Джордж изслушах, ами и с Нина, и вашето с Йо. Smile Никакъв проблем не ми беше. Дори напротив. Много ми помага като свържа неприятна задача с нещо приятно, така е гарантирано, че неприятното ще бъде свършено Wink

А за Новата Ера на Сървайвър ЮС наистина ми беше любопитно, защото моите познати, които вече наистина са си хиперфенове, го следят. Е, покритикуват тук-там, не инвестират много, но го гледат. Тук наблюденията ми бяха за същото, но, да, както казваш, не е като да очакваш с нетърпение новия епизод на австралийците.

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 19:37 от Анонимен

# 287
# 288
  • Мнения: 588
Като съм тръгнал с привютата, скоро почва Сезон 2 на Предателите Австралия Innocent. По промото ще са 3 седмици, което най-вероятно значи 9 епизода. Също така форматът май ще е 20 участници/трима предатели, вместо 24/4, както беше в сезон 1. Одобрявам и двете промени, понеже 24 души идват повече за такъв кратък формат, а 9 епизода са перфектни за лятото, до идването на Сървайвър сезоните:

https://www.youtube.com/watch?v=PWkqYl7ivK0&t=70s

# 289
  • Мнения: 588
Сега видях, че вече има дата за премиерата на сезон 2 на австралийските Предатели. Сезонът почва на 13-ти август в неделя. Ако наистина са 9 епизода, ще приключи до края на месеца. Тъкмо няма да се застъпи със С45 и Сървайвър Великобритания.

# 290
  • Мнения: X
Оо, супер! Онзи ден проверявах за стартова дата на британския Сървайвър, но нямаше още нищо конкретно.

Имаме късмет, че в Австралия сега е междинен календарен сезон, а не лято, и излъчват предавания, та да гледаме нещо.

# 291
  • Мнения: 359
Премиерата на Survivor US ще бъде на 27 септември.



Също така видях, че Cirie участва в новия сезон на Big Brother US.

# 292
  • Мнения: 588
Премиерата на Survivor US ще бъде на 27 септември.



Също така видях, че Cirie участва в новия сезон на Big Brother US.

Доста добри новини. Без да съм гледал, предплолагам, че и британската версия ще почне към средата на септември.

Иначе, пожелавам успех на Сири. Много е добра и дано продължи победната серия. Ако някои следи, може да ни казва как се движи играта и.

# 293
  • Мнения: 588
Интересна новина за феновете на Джордж. През декември излиза негова книга, в която описва как може да манипулираш хората и ситуациите в своя полза:

https://www.instagram.com/p/CvrSdHLvM04/?hl=bg

Иначе, преди време бях чел че и Parvati подготвя автобиография, която с удоволствие бих прочел, но още май няма дата.

# 294
  • Мнения: 588
Сири ги почва с много силните confessionals. Ако някой следи сезонът на Биг Брадър, може да сподели впечатления Laughing :

https://www.instagram.com/reel/Cvx6SEtgXOx/

# 295
  • Мнения: 28
Сири ги почва с много силните confessionals. Ако някой следи сезонът на Биг Брадър, може да сподели впечатления Laughing :

https://www.instagram.com/reel/Cvx6SEtgXOx/

Аз го следя Simple Smile

За мен несъмнено е най-интересният участник в BBUS тази година, дано стигне далеч и да спечели първото място.

# 296
  • Мнения: 588
Ако не ти представлява трудност, може да споделяш впечатления за епизодите. Аз видях в Уикипедия, че и синът и участва, но само малка част знаят, че е той.

# 297
  • Мнения: 28
Ако не ти представлява трудност, може да споделяш впечатления за епизодите. Аз видях в Уикипедия, че и синът и участва, но само малка част знаят, че е той.

No problemo.

Гледал съм всички сезони до сега и и според мен този сезон на ББ е изцяло нагласен Сири да спечели (както Survivor Redemption Island за Boston Rob). Като персонажи почти никой не изпъква с нещо. Сири получава най-много screen time и най-много confessionals.

Да, със сина си играят тайно заедно, но по ирония на съдбата още първата седмица той беше на пангара за изговане, но го спасиха.

Според мен малка част от другите участници знаят реално коя е тя, което е по-добрия вариант, защото щяха бързо бързо да се коалират срещу нея и да я изгонят.

# 298
  • Мнения: X
Някой следи ли втория сезон на австралийските "Предатели" и къде по-точно? Ако информацията ми е правилна, вече има два излезли епизода, но аз не намирам нищо в обичайните стрийминг платформи.

ПС: Сири и Big Borther ли "огря"? Simple Smile Скоро няма да има тв-шоу в Америка без нейно участие!

# 299
  • Мнения: 359
Аз използвам Stremio и там епизодите по принцип ги има по-рано от стрийминг платформите. За австралийските Предатели първия епизод излиза, но втория май още го няма качен.

Общи условия

Активация на акаунт