🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 28 508
  • 583
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 478
Той си беше казал в някой от епизодите, че нарочно ги дразни и че на него му харесва да е мишена. Или някой от неговите съюзници го каза.
Можеш да изгледаш някой път австралийския brain vs brawn, той е с Джордж и Хейли. Интересен сезон беше.

# 76
  • Мнения: X
Последният епизод не беше интересен откъм стратегия и драма, но направо се попилях от смях със ситуациите в племето. Редакторите и монтажистите на предаването са невероятни! Много добра телевизия правят. Този сезон ще си го купя като излезе на dvd да си го имам.

Скрит текст:


A редакторите и монтажистите трябва да получат награда. Дяволски добре се справят. Днес отново голямо майсторство по време на съвета да показват лицето на Шон в близък план при всеки коментар на съплеменниците. Чуденето му какво да прави. Лиз каза, че миналия съвет е била готова да жертва идол за Флик, а тя им заби нож след това и направо се „видя“ по лицето му как взима решението да не си играе идола за нея. Мен поне като зрител ме приковават 50 минути пред екрана да гледам внимателно, за да не изпусна нещо. Много добра телевизия правят.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 07:49 от Анонимен

# 77
  • Мнения: 588
Малко интересни видеа, понеже сезонът си заслужава допълнителното съдържание. Първото е новият епизод на Talking Tribal коментарното студио, което всеки път е адски интересно:

https://www.youtube.com/watch?v=jlDnQnCeIcg&ab_channel=Channel10

Второто е скрита сцена с Крал Джордж и Кралица Хейли, която много ми хареса:

https://www.youtube.com/watch?v=W7s4v9ZSniQ&ab_channel=Channel10

Третото е идването в Jury Villa на първия член на журито. Слагам го в спойлър за негледалите:

# 78
  • Мнения: X
Последното Talking Tribal не съм го гледала още, но са добри и на мен ми харесват. Имам чувството, че само се заливат от смях, а уж дискусионно студио.

# 79
  • Мнения: 588
Последното Talking Tribal не съм го гледала още, но са добри и на мен ми харесват. Имам чувството, че само се заливат от смях, а уж дискусионно студио.

Ако ти се слуша нещо доста по-аналитично, препоръчвам подкастите на Шанън с различни гости всяка седмица. От тази би трябвало да има и за американската версия. Малко са дългички, но са адски увлекателни. За съжаление до тези за Герои срещу Злодеи не съм стигнал:

https://robhasawebsite.com/shows/reality-tv-rhapups/international-survivor/

# 80
  • Мнения: 1 478
Скрит текст:
От изражението на Шон на съвета и на мен ми се стори, че Флик не им е разказала подробности около спасяването ѝ. Леко изненадан ми се видя. Най-вероятно, както казваш, му е светнала лампичката, да има едно на ум за добрата си приятелка. :д Но иначе не мисля, че е имал намерения да я спасява с идола си, така или иначе. Виж ако беше намерил новия идол, можеше и да го прежали.
Много им е хубава вилата. Всъщност, ако наистина нямаш реални шансове за спечелване (както има някои хора, които другите от финалната тройка ги завличат там точно, защото знаят, че няма да съберат никакви гласове), е по-добре да си от първите от журито и да си караш ваканцията.Flowers Palm TreeNature High BrightnessFlowers Watermelon

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 16:44 от MondoCane

# 81
  • Мнения: X
Предупреждавам, че скритият текст съдържа спекулации за следващия епизод от разширено промо в края на Talking Tribal.

Скрит текст:
Titanbg, благодаря:)

Оо, виличката е супер!
От видеото Флик ми се струва симпатяга в реалния живот, разбирам как е омаяла Шони и Лиз и защо са си представяли, че могат да бъдат приятелки с нея навън. Явно в Сървайвър Флик просто е избрала да играе без много много скрупули.

От разширеното промо изглежда, че Шон ще разкрие идола си и иска с него да blindside-не Джордж, като за целта май иска да привлече Саймън и Хейли.

Неизбежно е, знам, Джордж да си тръгне, но ми се искаше да оцелее поне още малко.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 07:50 от Анонимен

# 82
  • Мнения: 1 478
Скрит текст:
Ааа, Джордж винаги е на лов за идоли. Smile На него му е хоби.
Пък може и имунитет да вземе. Май беше печелил някакъв в предния си сезон...

# 83
  • Мнения: 588
Аз като цяло съм съгласен, че с изключение на победителят, едно от най-готините места да завършиш в Сървайвър е като първи член на журито (изключение прави американската версия, където по-високото класиране носи и повече пари). Самата вила наистина изглежда като много хубаво място да прекараш платена ваканция, вместо да се мъчиш напразно още 15 дни, ако няма да спечелиш. Относно промото в Talking Tribal:

Скрит текст:
Според мен няма шанс да спойлнат изгонването на най-големият им образ през сезона. Просто според мен е блъф, за да има съспенс. В предния епизод даваха как Хейли казва, че няма да му е пионка, но няма да се изненадам двамата да го ползват като трик, за да не дават вид, че са заедно. Отделно, според мен след като Шон каже, че има идол, това още повече би накарало мнозинството да раздели гласовете и да махне още един герой, преди да се разцепи. Чисто пристрастно ми се иска Саймън да играе с героите и те да махнат с идол някой от коалицията на Джордж, стига да не е Хейли, защото така биха и подобрили позицията в играта Smiley

# 84
  • Мнения: X
Започнах да слушам подкаста на Шанън - интересен е, но цели 4 часа трябва да се слушат на части. В началото обсъждаха, че никой сезон не бил разбунил толкова фен базата досега колкото може би този и Survivor America S16. Насвякъде имало голям интерес. Споменаха и, че редакторите този сезон били нови (от Южна Африка) и умеели много добре да разказват история с любов към детайла.

Скрит текст:
Дано да сте прави и изгонването на Джорж да е само димка. В Хейли ми е надеждата да му подшушне какво му кроят и да измислят противодействие.

# 85
  • USA
  • Мнения: 7 362
Много обещаващ и добър епизод 1 на Сървайвър 44.
Един се преби и отпадна от играта,после друг се преби. Участничка откачалка,която е на някакви наркотици ми се струва - много неадекватна и дразнеща. Нови адвентиджи в играта, 3 племена.
На първо четене харесах Карсън,Сара и Клер.

Тук има едно резюме на епизода(дълго е за четене,но писано много забавно и достоверно) - https://ew.com/tv/recaps/survivor-44-premiere-recap-episode-1/

# 86
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
И аз го изгледах , Карсън ми е любимеца и на мен засега

# 87
  • Мнения: 588
Аз останах доста шокиран от видяното в епизод едно на Сезон 44. На първо четене, адекватните играчи ми се струват 5-6 човека, а има някои, които са откровено скандални.

Цялото оранжево племе са абсолютен mess и аз не видях никой с идея какво точно прави. Брандън намери публичен идол и реши да каже на всички, без да знае какво е. Мади тръгна в ден 3, без почти да познава хората, да уговаря вот срещу човек с идол, който е и най-силният им физически играч. Двама души играха shot in the dark без реална причина, като Джейми каза предварително, че ще го прави, показвайки че няма доверие на хората, с които уж играе. За капак, Мат реши да се прави на Спайдърмен и се контузи, а можеше и да е втори отпаднал по медицински причини в ден 2. Аз не мога да повярвам, че така може да изглежда племе в Сезон 44. Лорън пък, излъга всички за предимство, което дори не е толкова силно и бързо я разкриха.

В лилавото племе има една жена (Каролин), която откровено изглежда, сякаш има наркотична зависимост. Някак не ми е забавно да гледам такива хора на екран и дано я махнат бързо.

Отделно, аз пак ще си кажа, че има прекалено много twist-ове и предимства, а не е това същността на играта. Само в епизод едно имахме трите клетки, които вероятно са 3 идола и по един потенциален фейк, макар че като всички знаят, едва ли може да се ползва. Също така има предимството на Лорън - Bank your vote, което тя активира и предимството на Сара, което и дава право да получи всяко изиграно на конкретен съвет предимство или идол. На мен само не ми стана ясно, дали може това да се играе за друг и той да получи примерно идол, защото това би било много силно. В допълнение, Мат няма глас за 2 съвета, а самата Сара за един. Аз нямам проблем да ги следя тези неща, но са прекалено много и по-скоро разсейват зрителя и същността на играта.

Като заговорих за горните неща, за мен не е сериозно на първият съвет на даден сезон да има само три гласа и половината племе да не гласува. Това, плюс тъпата идея да таргетираш, при това неособено добре, човек с идол, доведе до логичната елиминация на Мади.

За да не съм изцяло негативен, има няколко играчи, които ми привлякоха вниманието. Френи засега ми е любимка и очаквам интересни неща от нея. Много ми хареса и коалицията Карсън, Сара и Хелън и ако не се разцепят, могат да създадат много проблеми на другите.

П.С. Наистина се получи много неприятно, че Брус беше евакуиран по медицински причини, но за мен взеха правилното решение, дори да е ок.

П.С. 2 Още нещо доста странно за оранжевото племе е как, след като видяха, че Тика са много силни в пъзелите, им дадоха опцията за умници, а избраха да съсипят физически двама от мъжете си в този пек.

# 88
  • Мнения: 362
В канала на Rob Cesternino от Survivor Amazon има кратко интервю с Мади и тя обяснява, че Джейми е играла shot in the dark, защото първоначално се е обмисляло тя да бъде изгонена. Което изяснява причината да го направи, тъй като това не се видя и изглеждаше много нелогично просто да реши да предприеме такъв ход. Ще оставя видеото тук, има и някой други неща, които обяснява.



Определено и аз съм съгласен че advantage-ите са прекалено много и то още от първи епизод. Да ги включват към по-късен етап от играта, че поне в първите един-два съвета да не тръгват да се гонят съвсем на база кой колко има.

# 89
  • Мнения: X
А къде го гледате американския Сървайвър? Може ли линк, евентуално?

Общи условия

Активация на акаунт