Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 19

  • 69 859
  • 806
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Да , и аз сега се чудя за какво да го оползотворя. Не ми показва докога е валиден . Повтарям си го , за да не избързам много , че пак ги подредих , както уж нямах нужда вече от нищо.

# 436
  • Мнения: 18 499
Най-силно впечатление ми направи въпросът дали, ако сложат символична такса от 2 лв. на някой от начините на плащане, това ще ме развълнува по някакъв начин Simple Smile Явно НП няма да продължи дълго.
----------

За кода от анкетата - при мен пишеше, че е валиден 1 месец след получаване на мейла.

# 437
  • Мнения: 10 374
Аз защо го нямах тоя въпрос

# 438
  • Мнения: 1 378
Най-силно впечатление ми направи въпросът дали, ако сложат символична такса от 2 лв. на някой от начините на плащане, това ще ме развълнува по някакъв начин Simple Smile Явно НП няма да продължи дълго.
----------

За кода от анкетата - при мен пишеше, че е валиден 1 месец след получаване на мейла.
Точно онзи видях, че и LC Waikiki са сложили такава такса и си викам ред е на About you Smile Въпрос на време беше нещо да се промени...

# 439
  • Мнения: 2 486
FD отдавна имат такава такса. HM все още нямат. Вероятно и AY ще сложат. На мен още не са ми пратили анкета. Имам 20% код заради това, че е имало забавяне на връщането на сумите. Но нищо не си харесвам все още. В HM обаче има 50% на 2ри артикул и поръчах 2 рокли Grinning

# 440
  • Мнения: 18 499
Явно са достигнали някакъв пазарен дял, който ги удовлетворява, и започват да мислят в друга посока - такса за нп, вероятно минимална сума за бд и подобни - каквито вече има при други онлайн търговци.
Аз отговорих, че няма да поръчвам, ако има такава такса, но едва ли ще им накривя шапката, както не съм я накривила и на никой от останалите сайтове Simple Smile

# 441
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Аз също получих анкетата за 20%, но понеже съм нова и погубих кода. Защото мислех,че ще е направо в профила ( имам приложението) обаче нъцки. И им писах за нов код, ама не можело. Обаче ме пусна днес отново да я направя и вече си имам код Simple Smile. Доколкото видях в общите условия на ваучера , важи за 1 месец. Също пише и за кои марки не важи и е за сума над 100 лв. Защото щерката , разбира се имаше точно две от марките , за които не важи като и четох по тел . Ще видим, скоро ще поръчвам пак, че нямала тениски пък сега ... Скрийншотвайте ги тия кодове , така ме посъветваха но беше късно Simple Smile Все пак евала че успях пак да я попълня от друго устройство, не знам има ли значение , но снощи се бях ядосала на себе си и не ставаше .

# 442
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Явно на мен не искат да ми дадат 20 %.

Някой, ако няма да ползва неговия, ще се радвам аз да го оползотворя

# 443
  • София
  • Мнения: 13 148
Този код от 20% хваща ли и на екстра намаления?

И аз все още нямам такава анкета.

# 444
  • Мнения: 20 168
И аз нямам анкета, явно ги задоволявам като клиент 😄🙄

# 445
  • Мнения: X
Явно на мен не искат да ми дадат 20 %.

Някой, ако няма да ползва неговия, ще се радвам аз да го оползотворя

 Анкетата , след която дават кода , я изпращат след поръчка. Поръчайте си нещо , макар и дребно и дано я получите.

# 446
  • София
  • Мнения: 13 148
Този код от 20% хваща ли и на екстра намаления?

И аз все още нямам такава анкета.
Самоцитирам се, защото вече имам отговор на въпроса си. Wink В профила на дъщеря ми бяха изпратили анкета. Пробвах кода, но отменя екстра намаленията. За едни маратонки имаше полза, защото екстрата беше само 10%, но за една блуза с 40% екстра, цената се увеличи чувствително. Wink

ананас, мисля, че няма връзка с поръчките. От профила на дъщеря ми сме поръчвали преди повече от месец и има анкета. Моята последна поръчка е от 20 март и нямам анкета.

И да кажа, че този път поръчката дойде светкавично. Joy Поръчана на 20 март в 17,30 часа, днес вече е при мен. Simple Smile

# 447
  • Мнения: X
 На мен вчера ми дойде веднага след като поръчах. Затова реших така. А и имаше въпроси за последната поръчка.

# 448
  • Мнения: 301
Вчера пуснах две поръчки и нямам изпратена анкета. Явно моето мнение също не ги интересува 😂

# 449
  • Мнения: X
Нямам анкета, а имам няколко поръчки от 10-на дни насам...Все тая, като пуснат хубави намаления, ще поръчваме, като- не, ще отчитат спад на продажбите и така...Ако пък направят разни промени, ще имат да вземат. Въпреки, че то и сега си плащаме поръчките преди да ги разопаковаме, видим, пробваме и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт