Третиноин/Ретин-А/Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди - 11

  • 52 653
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 276
В момента имам Eucerin Oil Control, Purito и спрея на La Roche.
С първата не се разделям. Втората ще я използвам, но не искам да разчитам само на нея. Спреят е подходящ за подновяване и с тази цел го взех.


Съгласна съм. Ползвах Ла Рош, преди време, в момента съм на един корейски продукт, много лека формула, който случайно намерих на летището в Букурещ. Сега ми свършва и търся с какво да го заменя.

# 166
  • Мнения: 190
Това е спрей, чудесен е но само за подновяване го ползвам.

# 167
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Това е спрей, чудесен е но само за подновяване го ползвам.
Върху грима ли се пръска? Аз по-принцип слагам оцветена слънцезащита  ISDIN FotoUltra 100 SPF50+ Тониран слънцезащитен флуид с депигментиращо действие, руж и спирала. Купих спрея на Ла Рош, но го изпратих на сина ми, който лекува акне и ползва Акнатак /третиноин/. Не живее в БГ и не знам как му понася като консистенция, казва, че му е добре.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, бихте ли ми помогнали кой крем да си купя и за двата четох, че са с ретиноид-Авен PhysioLift NUIT или A-Oxitive Нощен пилинг.

# 169
  • Мнения: 445
Здравейте! Имам питанка...кое е по-силно според вас- серума на Ларош с ретинол или нощния пилинг на Авен?

# 170
  • Мнения: 1 370
Здравейте! Имам питанка...кое е по-силно според вас- серума на Ларош с ретинол или нощния пилинг на Авен?
Пилингът на Авен.

# 171
  • София
  • Мнения: 967
Дами, някоя от вас купувала ли е ретинала на Avene Cleanance от Notino? Имате ли впечатления възможно ли е продукта да не е оригинален.

# 172
  • Мнения: 1 370
Дами, някоя от вас купувала ли е ретинала на Avene Cleanance от Notino? Имате ли впечатления възможно ли е продукта да не е оригинален.
Не, Нотино не продават ментета.

# 173
  • Мнения: 445
Между другото в момента нощния пилинг е на много добра цена.

# 174
  • Мнения: 592
Дами, някоя от вас купувала ли е ретинала на Avene Cleanance от Notino? Имате ли впечатления възможно ли е продукта да не е оригинален.
Не, Нотино не продават ментета.

Аз пък имам лош опит с нотино през годините и ги избягвам. Не бих била толкова категорична 🤷‍♀️

# 175
  • София
  • Мнения: 967
Аз взех 2 бр. на още по-добра цена. Днес една дама във фейсбук сподели, че е проявила реакция с обрив от закупен от Нотино, като преди това е изхабила цяла опаковка, закупен от аптека. Това ме притесни и за това търся и други мнения.

# 176
  • Мнения: 23 076
Това с Нотино се дъвче
постоянно.Аз нямам оплаквания от тях.

# 177
  • Мнения: 11 015
Избягвам Нотино винаги, когато мога.
Всичките опаковки нощен пилинг на Avene са ми от тях и бяха с проблемни помпи. Първата я накарах да работи, втората беше тотал щета и ми изпратиха нов крем. Третата също не работеше и имахме разправии.

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 20:34 от Linofrina

# 178
  • тук-там
  • Мнения: 5 746
Избягвам Нотино винаги, когато мога.
Всичките опаковки нощен пилинг на Avene са ми от тях и бяха с проблемни помпи. Първата я накарах да работи, втората беше тотал щета и ми изпратиха нов крем. Третата също не работеше и имахме разправии.

А как я накара да работи? Имам една неработеща Sad

# 179
  • Мнения: 11 015
Избягвам Нотино винаги, когато мога.
Всичките опаковки нощен пилинг на Avene са ми от тях и бяха с проблемни помпи. Първата я накарах да работи, втората беше тотал щета и ми изпратиха нов крем. Третата също не работеше и имахме разправии.

А как я накара да работи? Имам една неработеща Sad
Не бях изхвърлила предишната, която функционираше добре. Успях да махна неработещата и на нейно място да сложа здравата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт