Третиноин/Ретин-А/Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди - 11

  • 51 073
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 383
Моята кожа има нужда от сериозно почистване сутрин - пяна и лек тоник след нея. После мажа витамин С и дневен крем, отгоре оцветен крем с фактор или фоньотен с фактор. Вечер вече двойно почистване, след него тоник ( имам нужда от всичко). После мажа ретинАл или третиноин, отгоре крем. Толкова. Ако не ме мързи слагам и други продукти, но напоследък ме мързи Simple Smile.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Мотята покорно си изпива всичко,което и клепам вечер. Сутрин само вода. Абсурд да си причиня и измивен продукт Grinning.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 355
Пронцесо, моля, сподели рутината си.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Имам статия в блога,но най-общо...
Сутрин
1. мия с вода
2.  флорален тонер и два тонера корейски
3. вит.С на терамид
4.центела
5.пептиди
6.околоочен серум и крем
7.крем с 30-ка фактор в момента или такъв без фактор и корава слънцезащита ако ми се очертава да се мотая навън

Вечер:
1 двойно почистване
2. флорален тонер и два корейски/наличностите трябва да се хабят:grinning:
3. центела/жълтата на 1004/
4. Avene нощния пилинг
5. серум с охлюви на Cos
6.околоочен серум и крем
7.нощен крем и нощна маска ако ме е духал повечко вятъра.

Ретинол слагам през вечер. Във вечерите без слаган ниацинамид. Така съм си решила да няма повече от един актив в рутина.
 Правя някоя и друга маска когато имам време.
Открих българската козметика на 50г. Grinning и така....

# 34
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Мотята покорно си изпива всичко,което и клепам вечер. Сутрин само вода. Абсурд да си причиня и измивен продукт Grinning.
и моята Grinning

# 35
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
А аз винаги имам филм върху кожата от крема, особено от околоочния. Отделно себума от кожата. Иначе и аз ползвам корейска козметика, но все повече се убеждавам, че техните кремове не са за моята кожа. Човек трябва да опитва, но като не става, да търси други варианти.

# 36
  • 1444
  • Мнения: 1 054
Харесвам много измивни кремове, за суха кожа мисля, че са добра опция. Позлвам и сутрин и вечер такъв продукт, гледам винаги да имам като вариант за измивно средство. Приключих скоро такъв от бюти кутия на Монускин беше страхотен, но си намирам и бюджетни. На Балеа от розвата серия е също много добър продукт: https://www.dm.de/balea-waschcreme-sanft-p4058172444326.html
От makeup почти винаги си намирам някакви полски такива, в момента съм с този: https://makeup.bg/product/717946/

Аз съм доволна от моя Акретин 0,025% - много лесно се нанася, попива моментално, усеща се сухота след нанасяне, но аз винаги слагам друг продукт отгоре: по-богат крем или нощна маска. Естествено, ако имам път към Испания ще пробвам да се запася с прословутото злато Yum, ако не успея пак ще си взема Акретин, но с по-висока концентрация.

# 37
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Аз ползвам на Балеа от бялата серия тоника, много лек продукт, който изобщо не пресушава кожата, но пък добре обира остатъците от всичко непочистено от кожата - https://www.dm.de/balea-med-gesichtswasser-ultra-sensitive-p4058172879951.html .

# 38
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Аз съм взела от корейците това,което ми е харесало. Рутината ми е евро-американо-корейска Grinning. Тонерите и ампулите им харесвам много и някоя и друга слънцезащита. За кремове залагам от половин година изцяло на български. Откакто открих Colagena не искам и да чуя за други,а напоследък и Calinachi/който са им роднини /
/:grinning:

# 39
  • Мнения: 208
Дами, имате ли впечатления от Theramid Clinical Vitamin A?

# 40
  • Мнения: 33
Сутрин:
Измиване само с вода
Тонер /корейски/ с нам колко вида хиалуронова киселина
Витамин С
Серум с Х.К. на Ла Рош
Околоочен крем с ретинол Ла Рош
Хидратиращ крем

Вечер:
Двойно почистване :олио на NUX и крем на Ка Рош
Тонер
Ретинал/ през вечер или през две/
Серум с Х.К.
Околоочен крем
Хидратиращ крем или Цикапласт Ла Рош

Кожата ми е нормална към суха.
Имам питане- какви хидратиращи продукти мога да вкарам още, предстои ми преминаване на по- силен ретинол, не искам да си направя беля.

Центелата корейската/ампулата/ хидратиращ продукт ли е? И къде да я вмъкна?

Принцесо, и аз загледах продуктите на Колагена, имат един серум  с Пептиди ,той хидратиращ продукт ли е?И на една нощна маска /маската на Алекс/ съм хвърлила око, това ще е следващата ми покупка.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Момичета, има ли доволни от Акнелийз? Или някой близък с акне, който е ползвал?

И дали може съвет/препоръка за продукти, които да ползвам? С мазна Т зона съм и отскоро забелязах 2-3 петна в страни от окото. По-тъмни са.
Имам само серум с вит.С.
Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 1 745
Може ли отзиви за вит Ц на Терамид? Като проценти, подходящо ли е за кожа 40+?! Търся продукт с около 20 процента вит.Ц. Искам да сменям М 8.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 7 699

Калина Павлова 632370
хвърли едно око на блога ми /моите мании/. Имам статия за продуктите на Colagena,които ползвам. Има и каталога с цените на профи сериите.
Съжалявам,че не мога да дам линк директен ама преди години модераторите тук решиха,че съм си правела реклама та.....няма как Grinning.

Ако за серума на Алекс говориш той е серамиден не пептиден Grinning. Ползвам и него и нощната маска и много ги харесвам. Цените им са малко солени ама пуста краста Grinning. Иначе пептиди ползвам корейски на AmpleN тия със златото и едни на  Logically акватид 5000. Ами харесвам ги,кожата ми се чувства добре от всичките ама то е много мазане та кое точно е добро,по-добро,най-добро един корейски господ знае Grinning. Мажа там  да има JoyJoyJoy.
  От тия на colagena от скоро ползвам една друга скъпотия и и викам машина на времето JoyJoyJoy. Прословутия дермалифт склуптур https://www.collagenapro.com/products/product-details/101
Скъп е ...75лв обаче си струва всяка стотинка колкото и да ми се щеше да не го харесам с тая цена Grinning. Точно 4 капки слагам на гневна бръчка,назаолабиални и на шията и ефекта е направо Уау. Нараво все едно съм се минала с фотошоп в реално време.
 Чак ме е яд на colagena за малоумните реклами. Маркетинг директора им е за разстрел. Снимат разни 20 годишни кифли силиконки да рекламират продукти за зряла кожа и само идиотки зомбирани като мен четящи състави и ровещи явно се навиват да пробват.

# 44
  • тук-там
  • Мнения: 5 677
Принцеса, а какъв финален крем ползваш на Колагена?

Общи условия

Активация на акаунт