Третиноин/Ретин-А/Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди - 11

  • 52 460
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Хидралифт интензив и след него Лумискин флуид слънцезащита.

# 46
  • Мнения: 11 004
Може ли отзиви за вит Ц на Терамид? Като проценти, подходящо ли е за кожа 40+?! Търся продукт с около 20 процента вит.Ц. Искам да сменям М 8.
Ползвам го и ми харесва. Има особен мирис, но нищо фрапиращо.

# 47
  • Мнения: 1 752
Може ли отзиви за вит Ц на Терамид? Като проценти, подходящо ли е за кожа 40+?! Търся продукт с около 20 процента вит.Ц. Искам да сменям М 8.
Ползвам го и ми харесва. Има особен мирис, но нищо фрапиращо.
Лепне ли след нанасяне?

# 48
  • Мнения: 11 004
Може ли отзиви за вит Ц на Терамид? Като проценти, подходящо ли е за кожа 40+?! Търся продукт с около 20 процента вит.Ц. Искам да сменям М 8.
Ползвам го и ми харесва. Има особен мирис, но нищо фрапиращо.
Лепне ли след нанасяне?
Не

# 49
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Не лепне и прави кожата стъклена Heart. Обичам го това нещо обаче не го ползвам като първи продукт на суха кожа. Дериват е на аскорбиновата киселина тъй,че съм си го наместила след тонерите.

# 50
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 282
На мен ми избиха пъпки от него. Първо по лицето (вече минаха), сега по врата. Не съм възхитена за момента, ама ще му дам шанс още месец. Ползвам го от началото на януари. Чак стъклена не ми прави кожата, но да кажем, че действа приятно. Не мога да изпадна в захлас от един серум аз, нереално е. Почвам да го мажа на деколтето, да свършва по-бързо. На 44 години съм, кожата ми е мазна. Това са важни неща, които често се пропускат, а реално са ключови и съществени при употребата на всичко за лице. Факт - не лепне. При мен попива много бързо, не мазнее и позволява много бързо да се сложи друг продукт отгоре, в моя случай крем.

# 51
  • Мнения: 208
Чакам си го този серум и аз. Утре ще си го взема  от куриера, и ще дам отзив.
Имате ли впечатления от Theramid Clinical Vitamin A?

# 52
  • Мнения: 383
Имам статия в блога,но най-общо...
Сутрин
1. мия с вода
2.  флорален тонер и два тонера корейски
3. вит.С на терамид
4.центела
5.пептиди
6.околоочен серум и крем
7.крем с 30-ка фактор в момента или такъв без фактор и корава слънцезащита ако ми се очертава да се мотая навън

Вечер:
1 двойно почистване
2. флорален тонер и два корейски/наличностите трябва да се хабят:grinning:
3. центела/жълтата на 1004/
4. Avene нощния пилинг
5. серум с охлюви на Cos
6.околоочен серум и крем
7.нощен крем и нощна маска ако ме е духал повечко вятъра.

Ретинол слагам през вечер. Във вечерите без слаган ниацинамид. Така съм си решила да няма повече от един актив в рутина.
 Правя някоя и друга маска когато имам време.
Открих българската козметика на 50г. Grinning и така....

А мен понеже точно тази центела, ампула 1004, много добре и успокояващо ми действа, та я слагам след акнелиз. Дали не правя някоя беля?

(кой е блога?)

# 53
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 737
Тая центела и аз се чудя все къде да я вмъквам Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 1 355
К'ва е тая центела?

# 55
  • Мнения: 383


Е това. Много добре ми действа. Но сега като прочетох на принцесата рутината и изглежда, че аз го слагам обратно, след акнелиза... Не знам дали не намалява ефекта на акнелиза така

# 56
  • Мнения: 2 491
Момичета кога за последно купихте Испанския третиноин?
Моя приятелка в момента е в Испания и ѝ дават само 0,05%, че нямало 0,025%.
PS намерила от доста обикаляне само един 0,025%. Явно по-трудно да се намира.

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 20:19 от cloè

# 57
  • София
  • Мнения: 966
Дами ако някоя ползва Menarini a-ret може ли да сподели как си го набавя. Интересува ме 0.025%.
От другите третове кой е най-приятен като консистенция и от кой сте най доволни?

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 22:21 от anita7

# 58
  • Мнения: 271
Здравейте, мили дами! Изчетох много от написаното и съм впечатлена от познанията ви Simple Smile
Имам този серум с ретинол, но съм го ползвала много рядко с дермаролер, за да има някакъв ефект. Какво ви е мнението за него? Мисля да зачестя употребата, да си го използвам.
https://cosmedica-skincare.com/products/retinol-serum

# 59
  • Мнения: 22 879
Не бих рискувала ретиноид с ролер да
ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт