витамини или фолиева киселина

  • 2 056
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 006
И аз до 4-тия месец пих фолиева киселина. Витамини за бременни не са ми изписвани и засега не мисля да пия.

# 16
  • Мнения: 1 186
През цялата бременност пиех МАТЕРНА И ФОЛАЦИД  Peace

# 17
  • Мнения: 6 164
Няма или-или. Фолиевата независимо от всичко си я пиеш. Допълнителни витамини /аз пиех Матерна, вече я нямало/ пиеш по свое усмотрение. Аз мисля, че за зимна бременност е хубаво да пиеш добавка. Първите 3 месеца пиех фолиева, а след нея останалата бременност /останалите 6 месеца/ Матерна.

# 18
  • Мнения: 48
лекирката ми препоръча витамини-О'МАМИ.Не си скъпи и 1 опаковка ти стига за месец!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Не съм пила фолиева киселина. Изкарах един курс с Матерна около 6-7ми месец, но не ми понасяше и я спрях.

# 20
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
До 20 седмица пиех фолиева киселина. След това витемини Пре натал-канадски са  на билкова основа и съм много доволна!

# 21
  • Мнения: 6 461
Матерна пиех през първата ми бременност.
През втората не съм пиела нито витамини ,нито фолиева киселина

# 22
  • Мнения: 1 104
Аз пиех и двете. Витамините са като сокче на Hipp, а фолиевата киселина беше neofolic.

# 23
  • Мнения: 466
Аз 1 месец преди да забременея почнах да пия фолиева киселина и така до 6 ти месец . Сле това гинеколожката ми предписа Неоксид и сега го пия его -след 6 ти месец

# 24
  • Мнения: 2 922
До края на 3-тия месец пиех фолиева киселина. След това витамини Фалвит  Peace

# 25
  • Мнения: 1 555
Фолиева киселина задължително, а пък витамини могат да се набавят спокойно и от храната !!!

# 26
  • Мнения: 1 174
Фолиева киселина задължително, а пък витамини могат да се набавят спокойно и от храната !!!
Аз вземах Falvit до към 5-тия месец,заради докторите и като някакъв вид застраховка "здрава мама-здраво бебе",но после се отказах.Наблегнах на директната консумация на плодове и зеленчуци,а през лятото пресни такива-бол!Хапчетата...само в краен случай се съгласявам да пия.

# 27
  • Мнения: 350
До 20 седмица пих фолиева киселина по предписание на лекаря. А сега ния Центрум като 10 дни през 30 дни. Мъжо доста боледува от изстинки и грип и трябва постоянно да се пазя (доктора каза че не е продбем да се пие Центрум)

# 28
  • Мнения: 169
До края на третия месец пиех фолиева а после през месец Хип Натал актив

# 29
  • Мнения: 924
Фолиева киселина- до края на 3я месец
Витамини- до спиране на кърменето;

Общи условия

Активация на акаунт