Проблеми с приятеля ми

  • 3 822
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 954
Имах предвид обидите и омаловажаването на чувствата и като четох коментарите.
Понеже имам дете на възрастта на гаджето и, някои от приятелите му заживяха с приятелките си, месец-два след като ги приеха студенти, а родителите им разбраха после.

Момичето явно се стресна и няма да пише повече.Дано и родителите и не са така остри.

# 61
  • Мнения: 406
Имах предвид обидите и омаловажаването на чувствата и като четох коментарите.
Понеже имам дете на възрастта на гаджето и, някои от приятелите му заживяха с приятелките си, месец-два след като ги приеха студенти, а родителите им разбраха после.

Момичето явно се стресна и няма да пише повече.Дано и родителите и не са така остри.
За съжаление един тийн може да смени посоката на маниите си само и единствено ако бъде стреснат. Та в този смисъл острите коментари може да са най-доброто лекарство. А за обидите - ами аз не се сещам някакви обиди да сме сипали върху авторката. Млада е, глупава е в смисъла на "недообмисля рационално ситуацията", хормоните я тресат, иска да прави необмислени неща, които ще я вкарат в голяма беля. Дотук всичко е истина и е валидно за 99% от подрастващите. Аз не виждам обиди. Вместо да се обижда, да се позамисли върху тия работи. Ако сме я стреснали достатъчно, за да я накараме да размърда мозъчните си клетки - еми това за мен си е тотален успех от наша страна...

Общи условия

Активация на акаунт