Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 132 - март 2023)

  • 109 555
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 14 795
Буеното е с брой регистрирани кодове.
Има ли някъде на промоция Нивеа? Без това идва 8 март, та да се пробвам за телефона.

# 31
  • Мнения: 397
Чакам и аз Здраве, Буено ще пропусна.
Ама в Здраве уж да регистрирам и ММ и накрая с 2 участия аз.😆😆

# 32
  • Мнения: 877
Честита Баба Марта, с пожелания за здраве и усмивки!
Благодаря за напомнянето за подаръка от Ina essentials, че имейла не го бях чела.
Февруари мога да се похваля с награда от Кауфланд и P&G, една сладка награда от Фейса и една чантичка от ИГ. Не ми върви особено много, но и на малкото се радвам.
Чакам тегленето на Здраве и все още се надявам на 7дейс и на някоя награда от форума, въпреки че много рядко ме избират (3 пъти за всички години)
На Киндер се надявам да намеря промо опаковки, че са хубави наградите, трябва да вземат пример от тях

# 33
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Честита Баба Марта на всички!
Да сте живи и здрави!
Бели и червени,
румени, засмени! Flowers Four Leaf Clover

Късметлийски месец и много желани награди!

Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

С удоволствие ще се включа в "Киндер Буено"! Миналата година много ме зарадваха! Heart Eyes
И тази година наградите са им много хубави!

От игрите с покупка само в "Здраве" не участвам, засега.

🍯 Изтеглени са късметлиите, които печелят имунопакет от "Истински мед". Това са:

chervenokoska_2
Лита
onlyforme
Maksimix
a1z2
mamito81
MTV
Villi_Varna
Hope17
wild poppy

Честито! 💛

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 11:51 от Hrispa76

# 34
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
За Ина Есеншълс, дори да нямате мейл от тях, ако отидете на сайта им също можете да поръчате безплатен продукт.
Честита баба Марта и от мен!

# 35
  • Мнения: 2 018
Честита баба Марта! Бъдете здрави и успех в игрите!
Аз може би ще се включа в Орео, защото така или иначе ги ям от време на време.

Понеже темата е заключена и не мога да пусна отзив там, пиша тук. Спечелих от форумна игра бебешки пелени Sleepy ecologic, ами доволна съм от тях. Ако някой им се чуди да ги пробва смело. Супер меки са, за сега няма протичане, даже съм се замислила дали да не сменя Памперс премиум с тях. Мокритв кърпички също не са лоши.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 14:00 от Малечка90

# 36
  • Мнения: 1 940
Честита Баба Марта и благодаря на Захарчето за новата тема. Записвам се с награда от форумната игра, втора награда за годината. Важното е да сме здрави и ви го пожелавам.

# 37
  • Мнения: 3 807
Здраве са публикували печелившите на ваучери за почивка сигурно качват и другите  в момента.
https://www.zdravegames.com/winners

# 38
  • Мнения: 984
Извинявам се за лошата снимка
https://ro.pg.com/regulamente-bulgaria/

Също игри на PANTENE в Lilly drogerie, Oral-B в dm

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 13:28 от красми

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 12 557
Играта на Либрес само за он-лайн магазини ли е?

3.1.3. направило е регистрация в уебсайта на Играта (www.libresse.bg/promotsii) и заедно с нея е
качило снимка на валидна касова бележка/фактура/документ за покупка от он-лайн магазин по
начина, описан в настоящите Правила;

# 41
  • Мнения: 676
Честита Баба Марта! Здрави, Щастливи и Успешни бъдете!

След дълго затишие.. Печеля от Здраве! Спа Уикенд 🎉🎉🎉 Това е най-голямата ми награда до момента и то с 1 единствена бележка. Мнооого се радвам хихихи 😁

# 42
  • Мнения: 55
Здраве са публикували печелившите на ваучери за почивка сигурно качват и другите  в момента.
https://www.zdravegames.com/winners
Баба Марта днес много ме зарадва!
Не мога да повярвам, но съм една от спечелилите ваучер за почивка (получих SMS)!
Това е първата ми голяма награда и то само с едно участие.
Купуваме редовно продукти на Здраве, но бях изненадана, когато ММ ми донесе бележката, а не я беше изхвърлил Hearts
Желая ви подобен късмет през целия месец март Gift Heart

# 43
  • Мнения: 1 040
Много се радвам за вас момичета 😊, честити да са ви почивките.
Нека новата тема се изпълни с награди 😊
Ето и моята награда от форума. Тъкмо на време идва, че малкия е с червено гърло и температура

# 44
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Играта на Либрес само за он-лайн магазини ли е?

3.1.3. направило е регистрация в уебсайта на Играта (www.libresse.bg/promotsii) и заедно с нея е
качило снимка на валидна касова бележка/фактура/документ за покупка от он-лайн магазин по
начина, описан в настоящите Правила;


Не, не е.

Общи условия

Активация на акаунт