Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна!

  • 85 371
  • 2 903
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 18 445
Тили, все едно си хапнала половин шоколад и шепа ядки. Не е чак толкова много Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 836
  • Мнения: 7 721
Попи, и в деструктуриран вариант калориите са много!
Както и да е. Не го мисля, не го мисля, не го...

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 16:24 от TuЛи

# 2 837
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Пристигнахме. Разтоварих багажа и веднага започнах да се ядосвам. Един мъжки парфюм -липсва.
На моя приятелка детето ще е абитуриент, питах майка му, поръчах, сложих го в багажа с дугите подръци-тцъ, няма го! Кремовете, разни пяни и кремове за ръце -всички си е там, само парфюма го няма.
До сега от както пътувам никога нищо не ми е изчезвало. Замислих се даже да не съм го забравила,не че има значение, така или иначе трябва да купя пак -същият, ама от тук-щото ме сърби да давам пак пари и то за нещо, за което вече съм ги дала веднъж. ..
Пфу, ядосах се.Отивам да търся -с надеждата да изскочи от нейде, ама няма от къде- останаха само ръчните, а аз там не слагам течности никога, не пътувам от вчера..

П.П. И ръчният прерових-тцъ, няма го..

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 16:33 от Кайсия

# 2 838
  • Мнения: 12 006
Кайсийка,  добре дошла! И не се ядосвай.

Аз подкарах  ОИ, после събрание на входа и чак тогава почивка.

# 2 839
  • Мнения: 7 236
Оставих една торба пари в аптеката, дано поне има ефект Head Band
Къщата е кочина, но нямам сили за ОИ.
Плановете за уикенда са тотал щета.
Другата събота ще пътувам, но и там едни неразбории, тотално ми се спихна настроението и съм притеснена. Пълна каръщина.

# 2 840
  • Мнения: 8 762
Кайсия , имаш предвид , че на летището са ти го взели? Отворили багажа и взели? Егати!
  Тили , и ти ли в Бг?

   Денят е вече слънчев и топъл. ММ си би камшика, отиде да си почива.
Аз етажа оцуцках сабаалем, докато чакам двете си момиченца да се  натуткат за разходка.

# 2 841
  • Мнения: 6 469
Пантата да оздравява, за да рисува детето с пълна пара 😍 Браво на детето!
Бобч, малкото още ли болно? Бряя, що ми се сторва мн времето 🧐 Да оздравява вече..

За колегите или нищо, или нищо 😂😂😂 Ич не ми се отпочва, че ще вдигна кръвното..

Касийче, кофти за парфюма.. и аз щях се ядосвам. Иначе, добре сте дОшли!

Тук своТката е сива.. студено, с превалявания..
Щерката подушила от техните съседи, че готвили леща 🤣та имам поръчка за вечеря.
Килешов на мач.. маа крачоли и бутони в туй кално време.. Акъл няят.

Весе, завърших котето 🙂 Лак ще му сложа довечера.. та ще е хубуy да метнеш къде тий околията 🙃 да си го получиш.
Скрит текст:
Едно кафенцИ ще си налея..

# 2 842
  • Мнения: 8 762
Ама Търти, ти си нечовек! Рисуваш жестоко!

# 2 843
  • Мнения: 1 893
Марулче, мноу си права...

Относно граматиката и синтаксиса - тук времената са две - минало свършено изядено и минало несвършено неизпито. Причастията - страдателни, щото страдаме от тях... мхм...

# 2 844
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Mного се ядосах даже. Марулетка-да, изтарашили са багажа и са си взели един мъжки парфюм. Сигурна съм че го взех, щото 10 пъти проверих, точно него да не забравя-нали е за подарък. Факт е,че до сега не ми се беше случвало-ама то за всяко нещо си има първи път. До колкото рабрах- няма и смисъл да подавам жалба. Ако го няма целият багаж, или  е повреден -да, ама така -върви че доказвай, че някой си е свил един парфюм.Така или иначе-имали право да отварят багажа от съображение за сигурност.То хубаво-ама , могат и да си прибират по нещо. Интересното е,че на каката и бяха подарили един парфюм за РД, който тя никак не хареса и взе за баба си, ама е някакъв евтинджос..Та той си стои, а бяха заедно в багажа,на едно и също място-само мъжкият го няма..
Ми яд ме. Вече и да купувам парфюми,ще е от БГ. И друг път съм вземала между другото,не са изчезвали-щото са женски ли, или просто не съм попадала на крадливи-не знам..Та ми се скофти де. Мамата и тя се бъгна. Само мобилната версия работи, другата-тцъ..

# 2 845
  • Мнения: 8 762
Кат каза неизппито - вчера свърших една работа на щерката и тя вика Ще те черя.Намерила съм джин в хладилника,забравила съм го. Купи тоник.
  Ма как така се забравя джин в хладилника, тва дете не е от мен!
   И аз купувам тоник и очаквам реки от джин да се леят от втория към първия етаж. Познайте- 2 пръста!!!!!
  И преди малко пише- времето е хубаво,бачкам на терасата, като си дойдеш да изведеш малко Кати, ама купи джин, щото времето е хубаво, да си поркам ,докато работя. Щото от снощи имаш да ми връщаш!!!!
   Ей, наглотия  бе!! Че и указания дала, да ида до бакалията на 13 , там най- ѝ  харесвал.

# 2 846
  • Мнения: 6 448
Кайсия, вземи си облекла за куфар за чекирания багаж. С тях е една идея по-сигурно. Пък и лесно си познаваш куфара на лентата. Има различни размери и десени в Амазон.

# 2 847
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Благодаря, Мьос. Ще потърся в Амазон като се приберем. Само бях чувала за такива изпълнения по летищата ..до днес. Та за следващото пътуване ще се подготвя.

# 2 848
  • Мнения: 5 701
То не ,че калъф ще попречи на крадящия, ама.... Нямам думи!

Боли ме главата от нерви. Два часа ми трябваха да се успокоя, цялата се разтреперах. За първи път изгоних клиентка от магазина. Все по-често се уверявам, че не ставам вече за тази работа!

# 2 849
  • София
  • Мнения: 9 539
Сис, някои си го просят. Ти ставаш за тази работа, не си виновна, че хората са все по-нагли. Гуш!

Аз миналата седмица се разочаровах от редовен клиент, когото винаги съм уважавала и обслужвала с удоволствие, защото се държи интелигентно. Видях другото му лице - интригант и лъжец.

Мьос, а тези дрешки как гарантират, че куфарът не е отварян? Не могат ли от персонала просто да облекат дрехата отново и да не личи?

Общи условия

Активация на акаунт