Д-р Здравко Минев АГ гр. Пловдив

  • 19 708
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 876
Аз искам да попитам относно първата фетална и бхс. Преди години, когато др Митев беше в Селена той правеше първата фетална и съответно кръв взимане в Селена. Сега пак ли той си я прави или праща при друг специалист? В момента отсъства, за да го попитам, а докато се върне се притеснявам,че ако трябва да запазвам другаде час може да е малък избора ми.
В медицинския център има специалист по феталната морфология (и БХС се прави там) - д-р Христо Йорданов, за него трябва да запишете час.

# 151
  • Мнения: 803
А тук има ли такива ,които да дадат отзиви за него (тези в супердок ги четох). Simple Smile

# 152
  • Мнения: 26
Лятото бях на стимулация с Гонал 300. Всички ми казваха,че е супер висока доза и не трябвало така ,че трябва постепенно да се увеличава. С тази доза получих 26 фоликула = 19 годни за оплождане яйцеклетки. Стимулацията на мен не ми е повлияла зле, психически или физически.. просто деня преди пункцията, карема ми беше огромен. Пиех много сух протеин, който ми беше изписал и може би и той ми повлия положително. Пункцията не ми беше най-прекрасното преживяване, но на 4 ден бях все едно не е било.
Момичета, някоя от вас, която е правила стимулация при Д-р Минев моля да сподели опит. Минев изписвал ли ви е ниска доза гонал за няколко цикъла преди стимулация и какъв беше ефектът при вас, изкара ли повече яйцеклетки при същинската стимулация? Също изписвал ли е мериферт на мъжа ви също за няколко месеца преди стимулация и имаше ли позитивен ефект върху спермограмата?

# 153
  • Мнения: 876
А тук има ли такива ,които да дадат отзиви за него (тези в супердок ги четох). Simple Smile
Малко по-горе имаше мнения за него. Не съм била при него точно за фетална морфология, но впечатлението ми е за много внимателен лекар. Добро впечатление прави и желанието му да се развива (скоро имаше пост за негово постижение в страницата на центъра във ФБ). Смятам, че е много перспективен и добро попадение за д-р Минев.

# 154
  • Мнения: 3 998
Bambbi пълна ти е кутията и не получаваш съобщения.
Лятото бях на стимулация с Гонал 300. Всички ми казваха,че е супер висока доза и не трябвало така ,че трябва постепенно да се увеличава. С тази доза получих 26 фоликула = 19 годни за оплождане яйцеклетки. Стимулацията на мен не ми е повлияла зле, психически или физически.. просто деня преди пункцията, карема ми беше огромен. Пиех много сух протеин, който ми беше изписал и може би и той ми повлия положително. Пункцията не ми беше най-прекрасното преживяване, но на 4 ден бях все едно не е било.
Момичета, някоя от вас, която е правила стимулация при Д-р Минев моля да сподели опит. Минев изписвал ли ви е ниска доза гонал за няколко цикъла преди стимулация и какъв беше ефектът при вас, изкара ли повече яйцеклетки при същинската стимулация? Също изписвал ли е мериферт на мъжа ви също за няколко месеца преди стимулация и имаше ли позитивен ефект върху спермограмата?

# 155
  • Мнения: 5
Здравейте, знаете ли каква е цената за раждане в Селена и какви са условията там?

# 156
  • Мнения: 13
Здравейте, знаете ли каква е цената за раждане в Селена и какви са условията там?

Има тема за Селена, 25-та подред, там може да прочетете.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1624605

# 157
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, тези от вас ,които скоро са родили или им предстои да раждат при д-р Минев, къде ходихте на тонове? В центъра на Минев или в Селената?

# 158
  • Мнения: 803
Здравейте, имали скоро родили секцио при доктор Минев в Селена? Искам да попитам няколко неща:
Каква сума ви изиска доктор Минев да заплатите лично на него за раждането и кога я иска? ( предварително или след като мине)
Усетихте ли някакво отношение в Селена по различно, защото сте пациентки ня доктор Минев?
По кой метод прави операцията и даде ли ви някакви специфични насоки след нея?
Благодаря предварително, на който реши да сподели Simple Smile

# 159
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета.
Има ли наскоро родили при доктор Минев по естествен начин?
Може ли някоя от вас да сподели как протича всичко,по всяко време на денонощието ли се отзовава доктора?

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравейте.Отдавна не съм посещавала д-р.Минев.Как става записването за преглед при него.

# 161
  • Мнения: 13
Здравейте.Отдавна не съм посещавала д-р.Минев.Как става записването за преглед при него.

Обадете се на телефон 0887407419, ще Ви отговори неговата акушерка.

# 162
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, тези от вас ,които скоро са родили или им предстои да раждат при д-р Минев, къде ходихте на тонове? В центъра на Минев или в Селената?
Здравейте,
Аз ходя на тонове в самия център. Цената е 40лв

# 163
  • Мнения: 13
Момичета, някоя от вас дали може да ми даде номера на д-р Златко Петров, тъй като Минев отсъства, а трябва да му изпратя резултати?

# 164
  • Мнения: 324
Момичета, някоя от вас дали може да ми даде номера на д-р Златко Петров, тъй като Минев отсъства, а трябва да му изпратя резултати?

Аз го имам, пиша ви на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт