Д-р Здравко Минев АГ гр. Пловдив

  • 22 183
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 448
Здравейте, аз и още 2 мои приятелки раждахме при него миналата и по миналата година. Те двете родиха нормално, аз също щях да раждам нормално, но в последствие малкия стоеше много високо и шийката не се скъсяваше и доктора каза, че и да се пробва да индуцира раждане само ще се мъчим аз и бебо. Знам това, че не обича да се преносва. На едното момиче й беше казал, че ако тя иска да чака до последно той няма да носи отговорност. За това 2 или 3 дни преди термин й предизвика раждането и всичко мина наред. Успех и дано не съм Ви  объркала

# 181
  • Мнения: 342
Здравейте, аз и още 2 мои приятелки раждахме при него миналата и по миналата година. Те двете родиха нормално, аз също щях да раждам нормално, но в последствие малкия стоеше много високо и шийката не се скъсяваше и доктора каза, че и да се пробва да индуцира раждане само ще се мъчим аз и бебо. Знам това, че не обича да се преносва. На едното момиче й беше казал, че ако тя иска да чака до последно той няма да носи отговорност. За това 2 или 3 дни преди термин й предизвика раждането и всичко мина наред. Успех и дано не съм Ви  объркала

При мен ситуацията беше идентична с вашата. Родих със секцио преди година, седмица преди термин. Доктор Минев не обича да чака термина, казвам го на 100%. От много жени го знам.

# 182
  • Мнения: 272
Аз бях тази която настояваше за секцио преди 5 години.Доктора се опита по всякакъв начин да ме убеди ,че нямам никакви предпоставки .Дори ми предложи да предизвика раждане и ако не успея тогава секцио,но аз не се съгласих.Та,в крайна сметка ми определи дата за операция три-четири дни преди термин(и на мен ми каза,че точно до термин не чака),по негови думи,надявайки се да тръгне нормално.Така и не тръгна нормално раждане ,направи ми операцията.Сега,преди 8 месеца пак родих секцио,но заради това ,че имам едно предходно.

# 183
  • Мнения: 1 882
Поговорете с др.Минев, питайте каквото ви интересува. Той има определени виждания за нещата и няма да поеме раждане, ако искате нещо, което той не одобрява.

# 184
  • Мнения: 1
Момичета, някоя от вас, която е правила стимулация при Д-р Минев моля да сподели опит. Минев изписвал ли ви е ниска доза гонал за няколко цикъла преди стимулация и какъв беше ефектът при вас, изкара ли повече яйцеклетки при същинската стимулация? Също изписвал ли е мериферт на мъжа ви също за няколко месеца преди стимулация и имаше ли позитивен ефект върху спермограмата?
здравейте и на мъжа ми изписа мериоферт и аз съм със същото чудене имаше ли ефект върху спермограмата ??

# 185
  • Мнения: 27
Аз бях тази която настояваше за секцио преди 5 години.Доктора се опита по всякакъв начин да ме убеди ,че нямам никакви предпоставки .Дори ми предложи да предизвика раждане и ако не успея тогава секцио,но аз не се съгласих.Та,в крайна сметка ми определи дата за операция три-четири дни преди термин(и на мен ми каза,че точно до термин не чака),по негови думи,надявайки се да тръгне нормално.Така и не тръгна нормално раждане ,направи ми операцията.Сега,преди 8 месеца пак родих секцио,но заради това ,че имам едно предходно.


Да Ви попитам, колко време Ви държа доктора в болницата? Надявам се,че не 5 дни😐 други мои приятелки на 4 ден секцио ги изписват..

# 186
  • Мнения: 448
Аз бях тази която настояваше за секцио преди 5 години.Доктора се опита по всякакъв начин да ме убеди ,че нямам никакви предпоставки .Дори ми предложи да предизвика раждане и ако не успея тогава секцио,но аз не се съгласих.Та,в крайна сметка ми определи дата за операция три-четири дни преди термин(и на мен ми каза,че точно до термин не чака),по негови думи,надявайки се да тръгне нормално.Така и не тръгна нормално раждане ,направи ми операцията.Сега,преди 8 месеца пак родих секцио,но заради това ,че имам едно предходно.


Да Ви попитам, колко време Ви държа доктора в болницата? Надявам се,че не 5 дни😐 други мои приятелки на 4 ден секцио ги изписват..
Всичко си зависи. Аз бях добре още на 3ти ден, но бебето имаше завишено црп и правиха допълнителни изследвания и ни държаха до 5ти ден. Не се нагласяйте никак. А и това са няколко дни с бебчо, само вие, без задължения, без бързане-насладете им се максимално 🥰

# 187
  • Мнения: 272
Първият път ,през 2019 раждах в Селена,след 4 нощувки ме питаха дали искам да си ходя и ме изписаха.Сега ,преди 9 месеца раждах в Пълмед и ме държаха 6 нощувки.Приемат деня преди секциото и после още 5 нощи.Няма вариант за по -ранно изписване.Сега доколкото знам Д-р Минев пак се е върнал в Селена,а там ако всичко е наред с майката и бебето може по-рано да изписват.

# 188
  • Мнения: 884
Аз доколкото знам, раждах в Селена 2019, при раждане секцио на 5 ден си е стандартното изписване (4нощувки), а при нормално на 4 ден.

# 189
  • Мнения: 272
Може и три нощувки да съм била в такъв случай в Селена,забравила съм,но като ме изписваха ме предупредиха ,че още една нощувка се водя там и ако има проблем с мен или бебето да ходим там,защото се водим в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт