МАРТенски женски емоционален СПАМ (01.03.2023-31.03.2023)

  • 9 298
  • 222
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 394
Аз обичам и правя само в събота и неделя закуска. Става ми някак уютно.

# 91
  • Мнения: 6 405
Абее, хубаво нещо си е закуската. И следобедната също. Joy

Работна съм, работна. Grinning

Норе, тва ший само Холдънът, маскиран. Наглежда те. Grinning

# 92
  • Мнения: 18 333
Като си спомня баба ми как винаги правеше закуски сутрин - всичко можеше и всичко винаги й се получаваше идеално - сладкиши, курабийки, манджи, ама сложни, завъртяни, и се чудя как съм й внучка аз, направо ме е срам. Confused Само баницата ми става точно като нейната, по нейната рецепта. Sunglasses Все е нещо. Сега щрудели, тиквеници - не, класическата баница със сирене само. Rolling Eyes

# 93
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Такаааам... след като веднъж заведох децата на лекар седмица по-рано от записания час Laughing , дойде време да отидем и на рожден ден 3 часа преди старта. А така старателно бързах да не закъснеем Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 6 405
Исе, флюбена или загубени, или и двете? Joy

# 95
  • Мнения: 11 394
Имаш силен, проливен, пролетен дъжд. Цяла зима не бях простирала на двора и баш днес реших да простра.......преди дъжда хъхъхъ

# 96
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Исе, флюбена или загубени, или и двете? Joy
Родена съм загубена. Лошото е, че така си и останах Laughing

# 97
  • Мнения: 6 405
Флюбен и загубен е още по-страшно. Така че - дишай. Grinning

А при нас дъш няма. Дайте малко, ни съ стискайти.

# 98
  • Мнения: 36 034
всичко съм си намерила и нямам какво да търся, което ме прави нещастна
но като се знам, скоро вселенският баланс ще се възстанови и отново ще изпадна в липси

# 99
  • Мнения: 9 860
Навсякъде продават прясно изпечени франзели, предадох се Sob

# 100
  • София
  • Мнения: 10 598
Такаааам... след като веднъж заведох децата на лекар седмица по-рано от записания час Laughing , дойде време да отидем и на рожден ден 3 часа преди старта. А така старателно бързах да не закъснеем Rolling Eyes
Важно е, че имаш желание.

# 101
  • Мнения: 6 405
Фчера с птичките и пчеличките ли бефте, бре? Пускайти поне по некоя фотка.

Бубе, осъществи ли съ липсата? Grinning

Норче, нема да качиш, споко.

Фчера грееше, но хапеше ... ветерът беше жесток, буквално. Имахми желание за разходка, но с него и си останахми. Вечерта беше готварска - пекох бадеми, посли тиква /която първо варих/, праих леща и дробчета с гъби. В 9 без 10 тържествено седнахми да идем ... божке, пък беше неделя. Flushed

# 102
  • Мнения: 36 034
още не

но ако ми залипсват няколко кг, птичките ще пеят по-хубаво, цветята ще са по-ароматни, а небето - по-синьо

# 103
  • Мнения: 6 405
Аз съм + половин/едно кило от предната седмица, ама нъл прая некви упражнения, та съ радвах. Joy Мерих със сантиметъра и ся тва ши следя - обиколки. Joy

# 104
  • Мнения: 9 860
Тука всеки ден е нов сезон. Днес е топло с ураганен вятър на пориви и ситен дъжд. Аз съм на топли във влака де, ама явно има някакъв проблем, защото не движим хич. Да не съм чула някой да плюе градския транспорт в София повече, защото явно че винаги може да е по-зле Joy

Общи условия

Активация на акаунт