Нашите орхидеи – тема 41

  • 35 676
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 847
Честит празник, мили момичета!

Малко пролетно настроение от моята градинка:


Скрит текст:
Току-що изкъпано момченце Yellow HeartYellow HeartYellow Heart




# 61
  • София
  • Мнения: 1 616
Честит празник, момичета  !
градината на мама

 

# 62
  • Мнения: 2 847
Ауууу, красота! Heart Eyes

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Честит празни цъфтящи момичета!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Честит 8-ми март, дами!

Алекс, градината на мама е прекрасно нацъфтяла.

Вещи какво е това кРасотно цвете?


Преди да започне да капе напълнила цветове белуша


Извинявам се, но пак са завъртяни снимките. Някой ако може да сподели как да не излизат завъртяни ще съм благодарна!

# 65
  • Мнения: 6 388
Честит празник и от мен!



# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Майче не знам кой вид катлея точно е, но знам, че Frances fox. Някакво много сложно беше мирмокатавола… някаква такава щуротия.
Френска лисичка си я кръстих… защо френска,питай ме, не знам 😃 А защо лисичка…. Сигурно aсициацията има нещо общо с Firefox 😃
Impala ай спри са с тая жълто-оранжевата 😍 Поредна година и все по-красива….прекаляваш 🤗

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Тази година никъде не виждам плейонета. Не им ли е сега сезонът? изобщо много постно в онлайн магазините, които попреглеждам от време на време - Орхидеи.бг и врачанския. Досега имаше яки промоции, всякакви видове на цени под 15 лева, сега почти само фалчета и то на дебели цени... Що така?

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Прекрасна е Френската лисичка, много и отива това име Вещи.
Жълто-оранжевкото на Импала и то много красиво и богато Hug
Получих Нелито ми то не е за показване, бере душа. Пуснато в един голям кашон без означения на него, съответно куриера го е въртял този кашон на където си иска. Вътре едно никакво цвете с две булби едната цъфнала, но със счупен връх едно увяхнало цветче сложено в транспортна саксия 12-ка. Вчера го извадих и поставих в 9-ка естетично по добре изглежда, но надали ще оцелее. Писах на сайта в какво състояние получавам цветето. Не го върнах защото 2/3 от стойността му е транспорт. От сайта ми писаха, че "Не е трябвало да взимате пратката. Завежда се рекламация в Еконт при повреда в доставката" - никой в Еконт не ми предложи този вариант, но другия път ще знам. А като си спомня как дойдоха три цветенца от немски сайт пътували с куриер до превозвач и после до Бг и нищо им нямаше, опаковани като чупливи стъкленици в много хартия.

# 69
  • Мнения: 6 306
Немските ги опаковат жестоко!

При мен ситуацията със жълтушите- малко, но от сърце:





Братовчедките Sogo


И едно липче от празника!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Изключително безпардонно и безотговорно отношение към растението! И към клиента, естествено! Rage
Кой е този сайт, Майче, да не поръчваме от него.

# 71
# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Импала, от сортови семена бях поръчала миналата пролет. Обадиха ми се след 2 седмици да ми кажат, че отдавна нямало наличност, щели да ме запишат за догодина Joy Не че се обадиха повече, де, но с тях не искам да се занимавам. Гледам, че в сайта на Хоуммакс има, но естествено само в София... И по групите във ФБ нищо, друга година много повече разнообразие съм виждала из обявите. Сега голяма суша.

# 73
  • Мнения: 6 388
Съжалявам за лошия ти опит с тях. Майка ми в България често поръчва от сайта и е доволна. Сега я врънкам да насади блетили и да им се радвам и аз отдалече Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 21:02 от Impala

# 74
  • Мнения: 55
Здравейте, вчера за празника получих така мечтаната макодес петола. Четох, че обичала влажна почва, но не подгизнала. Може ли някой който отглежда това бижу да каже Как точно се полива, колко често, как да разбера, че е за поливане?



 

Общи условия

Активация на акаунт