За любителите на салати - тема 5

  • 70 529
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
Прясно леко намачкано зеле;
сурова червена чушка;
домат;
краставица;
 млечен чесън;
стар лук;
сушени домати;
маслини;
крема сирене;
люти печени чушлета;
зехтин;сол 😋
....изядох я,няма снимка 😁

# 181
  • Мнения: 7 102
този миш-маш ... Simple Smile моята днес също беше зеле на много финно , репички и пресен лук Simple Smile

# 182
  • Мнения: 1 823
Домати, краставици, печени червени чушки,зелен лук, магданоз, маслини и овче сирене

# 183
  • Мнения: 7 102
Патладжани на жарава, малки листа от целина, чесън, черни маслини, сол, балсамико и захтин. Не смея да сложа кисело мляко или майонеза

# 184
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
^^^ Не слагай! Но сложи да се препече малко черен хляб на тази жарава за мезе към патладжана! Мням!

# 185
  • Русе
  • Мнения: 5 278
Скрит текст:
Патладжани на жарава, малки листа от целина, чесън, черни маслини, сол, балсамико и захтин. Не смея да сложа кисело мляко или майонеза


Ако, все пак се престрашиш.
https://ipeychev9.blogspot.com/2018/09/blog-post_27.html

# 186
  • софия
  • Мнения: 1 219
^^^ Не слагай! Но сложи да се препече малко черен хляб на тази жарава за мезе към патладжана! Мням!
Възразявам! Blush Сложи изцедено(тип гръцко кисело мляко) поне на част и прецени!
Следя темата и заради вас се пристрастих напоследък към авокадо.
Ям го всеки ден,  във всякакви комбинации, просто се чудя има ли предозиране Blush.
Благодаря за чудесните, апетитни идеи!

# 187
  • Мнения: 7 102
Agent Provocateur наистина стана много вкусно. солта, маслините, зехтина, балсамикото , а и патладжаните 4 ги бях премъкнала миналия уикенд. Каквото ми беше останало от ваканцията не го хвърлих там .
peych няма да се престраша. То почти свърши на обяда. swetulka  при следващите патладжани ще се подготвщ с хубаво кисело мляко . мерси Simple Smile
Глупавото като човек прави вкусотии в къщи и не на ваканцията е , че в къщи се трупат кг, на ваканцията се махат  Simple Smile
Много ползват авокадо наистина, но не успяха мен да ме пристрастят .

Последна редакция: пн, 24 апр 2023, 16:17 от bella-ciao

# 188
  • Мнения: 1 813
И аз съм на мнение, че патлажанът много върви с майонезата и киселото мляко както са писали peych и swetulka
както и с Agent Provocateur.

гриловани тиквички, айсберг, печени пресни картофки, запечен карфиол, червен лук
Направих дзадзики да ги объркам, но после реших че повече ще си подхождат с чеснов дресинг

# 189
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
Следя темата и заради вас се пристрастих напоследък към авокадо.
Ям го всеки ден,  във всякакви комбинации, просто се чудя има ли предозиране Blush.
Благодаря за чудесните, апетитни идеи!
Има, за съжаление!
Не на благините, които се съдържат в него, а на калориите от него, защото авокадото може и да не расте на кокал, но качествени мазнини има като за угоена крава и това преди дресинга! За моя огромна мъка, защото авокадо обожавам! Дори само с прост печен картоф (на жар!) и малко черен пипер!

# 190
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Микс зелени, черита, краставица, лук, репички

 

# 191
  • София
  • Мнения: 1 183
Зелена салата, чери домати, краставици, репички, маслини, пресен червен пипер и конопено семе


Хумус

# 192
  • Мнения: 2 928
Моята салатка тази вечер +

спаначена супичка Simple Smile !

# 193
  • Мнения: 1 823
Домати и рукола с овче сирене и маслини

# 194
  • Мнения: 2 728
Експериментът тази вечер - марули, киноа, авокадо, червен боб, краставици, червен лук и семена.

Общи условия

Активация на акаунт