Мами с термин март 2023 тема номер 9 и вече бебчета валят, валят!

  • 24 899
  • 605
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 553
funn, аз може и друг път да съм писала, моя колежка, чието момченце е на две годинки ми беше споделила, че то не е обичало бебеносене (не че знам в какво се е опитвала да го носи де), и тук също в една от темите (подготовка за малкия човек, май беше) една мама сподели, че нейното момиченце не се е спогодили с бебеносенето, за това силно препоръчвам да се пробва - знам че в бг може (тук сигурно също може, но аз не знам къде).
Аз нося бебчо по един буден интервал на ден, като в това време отмятам задачи като зареждане на пералня, сушилня - все неща, които са сравнително бързи, а после машината да си работи няколко часа, и евентуално нещо на лаптопа (имам бюро за хоум офис, на което може и изправен да се работи). Но никога не готвя или гладя например с бебето в носилката.


Lucie, добра идея ми даваш. По принцип сега като е така го гушкаме и се успокоява. Само дето вече гърба ме боли 😀, а знам че няма да мине за два дни... И нашия пръцка доста ☹️. Като има някой около мен е добре, редуваме се, но след седмица като остана сама още повече ще ме боли, от сега го усещам.

# 601
  • София
  • Мнения: 39 722
Моля пуснете нова тема в "Родени 2023"

# 602
  • Мнения: 153
Момичета, какви изследвания пускахте след раждането и кога? Имам спомен, че акушерката беше споменала нещо за 40тия ден след раждане, се полагали някакви по ЗК. Писах ѝ да питам, но не ми е отговорила все още.

# 603
  • Мнения: 1 487
На мен не са ми казвали за никакви изследвания...засега само получих направление за ортопед и днес ходихме.

# 604
  • Мнения: 355
На мен ми пуснаха изследвания за кръвната захар, защото имах гестационен диабет . И другата седмица съм на преглед при гинеколог. Това е за мен, а на бебка и правиха ехограф на бедрата, защото се роди секцио и тук проверявали дали всичко е наред.

# 605
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 550
Мамчета, заповядайте в новата тема - https://m.bg-mamma.com/?topic=1546176.new#new

Ще ъпдейтна по-късно първият пост с още полезна информация, така че ако искате пишете с предложения.

Общи условия

Активация на акаунт