Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 17

  • 64 059
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 878
Кой търсеше такава четка:

# 61
  • Мнения: 53
Напоследък не съм засичала накрайниците за звукочестотната им четка. В приложението им, също не ги дава като налични. Знаете ли какво се случва ?

# 62
  • Мнения: 1 675
Щяло да има зареждане, но нямат точна дата. Това им беше отговора преди месец, та още си ги чакаме.

# 63
  • Мнения: 1 671
На колко време ги сменяте тези накрайници
Има 2 бутона за увеличаване на движенията оборотите ползвате ли ги
Колко оборота трябва да бъдат за хубаво почистване ?
Избелва ли тази четка?!

# 64
  • Мнения: 53
На колко време ги сменяте тези накрайници
Има 2 бутона за увеличаване на движенията оборотите ползвате ли ги
Колко оборота трябва да бъдат за хубаво почистване ?
Избелва ли тази четка?!

Аз ги използвам с Филипс, не знам за самата четка на ДМ.
Сменям на 35 дни. На четките на Филипс имаше сини косъмчета, който бяха индикатор за смяна - като се обезцветят се сменя. Бях забелязала, че на толкова дни се обезцветяват, за това сменям на толкова.

# 65
  • Мнения: 8 528
Аз така и не получих отстъпка за рожденик. Утре ще им пиша имейл, но определено ме загубиха като клиент.

# 66
  • Мнения: 1 789
Аз така и не получих отстъпка за рожденик. Утре ще им пиша имейл, но определено ме загубиха като клиент.
Кога ти е рожденият ден?
Някой има ли отзиви за серума на Revox с Витамин С? https://www.dm-drogeriemarkt.bg/revox-b77-serum-za-litse-just-s- … 060565101418.html

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Аз така и не получих отстъпка за рожденик.
Въвела ли си датата?

# 68
  • Мнения: 8 528
Аз така и не получих отстъпка за рожденик.
Въвела ли си датата?
Да, всичко е точно. Нямам обяснение. Писах и чакам отговор.

# 69
  • Мнения: 274
Минавам да похваля тази сол за петна (добавка за пране). Всички петна излизат с нея, изпробвано на бебешки дрехи (от ядящо само бебе), засъхнало петно от шоко лава кейк, и пръски от доматен сос. И сякаш бялото ми е по-бяло като пускам с нея.

# 70
  • Мнения: 8 528
Получих отговор от DM. Нямам отстъпка поради технически проблем, но ми обещаха че при следваща покупка ще получа 15% отстъпка.

# 71
  • Мнения: 3 727
Сега открих темата и ще я следя. Доста редовно пазарувам от ДМ. Последно днес-околоочен крем Балея  и CC крем на Алверде. Надявам се да стават. Някой има ли отзиви?

# 72
  • Мнения: 35 110
Тази пяна има ли я в България? Доколкото разбирам е сух шампоан

Последна редакция: чт, 23 мар 2023, 08:37 от bubanka

# 73
  • Мнения: 274
Сух шампоан - пяна.... Не съм я виждала по магазините тук ( за София конкретно).

Последна редакция: чт, 23 мар 2023, 08:38 от bubanka

# 74
  • Мнения: 10 598
Минавам да похваля тази сол за петна (добавка за пране). Всички петна излизат с нея, изпробвано на бебешки дрехи (от ядящо само бебе), засъхнало петно от шоко лава кейк, и пръски от доматен сос. И сякаш бялото ми е по-бяло като пускам с нея.



За пожълтели бели дрехи дали става?
Търся нещо и за обезцветяване на подмишници на бяло яке (носила съм тъмна дънкова риза под якето и не се маха боята от подмишниците след пране).

Общи условия

Активация на акаунт