WIZZAIR - 44

  • 42 921
  • 767
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 312
На мен така и не и казаха коя дата  се очаква да е крайна за ремонта Отговориха,че до средата на август щял да бъде приключен.Вече взехме билети,нямаме друг избор,без прекачвания.
А затварят ли и кога точно летището през нощта?

# 481
  • София
  • Мнения: 6 688
Не знам дали затварят, но пистата за кацане е една и нощем я ремонтират - между 1,30 и 5,30, така че никой не може да кацне дотогава. Спокойно, при срок до края на май ще я направят за август, виж, за полети до средата на юни не е ясно.

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 750
Здравейте, след няколко дни ще пътувам за първи път. Платили сме си за Priority (по-големият размер) ръчен багаж. Но сега като гледах пак в сайта на WIZ нещо се паникьосах - задължително ли е да бъде в куфар на колелца или може и сак!?

# 483
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Може и сак или чанта.

# 484
  • Мнения: 4 349
Всичко може, размерите се гледат

# 485
  • София...........
  • Мнения: 955
Мислите ли, че е глупаво да купя билети за Дубай за април 2024 сега?
Най-много ме притеснява, че след датата на отиване все още няма дадени полети за връщане ...
Цената е добра и не мисля, че може да паднат под тази цена и мисля да ги пусна с флекс

# 486
  • Мнения: 4 349
ми ако цената е ок и ти се ходи...
дотогава почти сигурно ще има промени на часове и дати обаче, та не плащай невъзвръщаеми неща

# 487
  • София...........
  • Мнения: 955
ми ако цената е ок и ти се ходи...
дотогава почти сигурно ще има промени на часове и дати обаче, та не плащай невъзвръщаеми неща
Ходи ми се и още как .... бих останала там
Не знам кои неща са невъзвръщаеми?, аз съм сложила билети, флекс, места и багажи?

# 488
  • Мнения: 4 349
Имам предвид предплатени хотел, трансфери, атракции и други неща без право на отказ.

# 489
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Скрит текст:
Здравейте!
Полетът ни от Бове за София закъсня и кацнахме 3:25 ч. по-късно.
На кой мейл мога да подам иск за обезщетение и какъв е срокът за това?

Преди полета получих мейл, че може да има закъснение поради стачки във Франция, но такива нямаше. Полетът от София за Бове е бил със закъснение, а ние пътувахме със същия самолет към София.

В профила в Уиз се подават искове.

Подаване на формуляр за оплаквания - това ли трябва да се попълни?
За първи път ми е, затова разпитвам.
За всеки пътник от резервацията отделно оплакване ли се подава или едно общо?

Моля някой, който е подавал иск, да се включи. Търсих в предишни теми и хората са писали до 2 мейла. Сега явно е по-различно, щом в профила в Уиз тряба да се подаде иск, но не съм сигурна дали е това "Подаване на формуляр за оплаквания".

# 490
  • Мнения: 10 614
Да си имат едно на ум хората с нощни полети:

https://blitz.bg/obshtestvo/neopisuem-koshmar-na-letishche-sofiy … i_news956147.html

# 491
  • Мнения: 4 349
ремонтът, доколкото разбрах е свършил
вече има кацащи полети в 3 през през нощта тоест

# 492
  • Мнения: 10 614
Кацащи има, ама виж каква драма имало с багажа... Sweat Smile

# 493
  • Мнения: 4 349
аз мислех, че се отнася за 31.05, когато имаше статия със същото заглавие заради кацане във Варна през нощта

# 494
  • Мнения: 10 614
Ами, освен някой да потвърди какво е положението с нощните полети към днешна дата. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт