WIZZAIR - 44

  • 42 923
  • 767
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 495
Преди около 2 месеца билетите до Стокхолм (Скавста) за юни бяха по 60 лева  отиване и връщане. Трябва да се следи.

# 451
  • Милано
  • Мнения: 953
Благодаря, neuromancer Simple Smile
Нямаме купени места, затова се учудих, че ми казва да избирам, но видях, че има SKIP и успях да завърша чекирането.
Принтирах бордните карти и се замислих за тези на връщане - трябва ли да търсим къде да ги принтираме, или ще може само на телефона да ги покажем. От Бове ще ни е връщането.
Здравейте и ние сме така,без запазени места и искам какви места ви даде системата-един до друг или разделени?Чудя се да чакам ри с надежда,че ще падне цената,сега е 22 евро за место.

# 452
  • Мнения: 4 349
ами ако нямате дете в групата не е задължително да са един до друг
тоест може и да са, но ще е късмет

# 453
  • Милано
  • Мнения: 953
ами ако нямате дете в групата не е задължително да са един до друг
тоест може и да са, но ще е късмет
Ще пътувам с майка ми и бебето.

# 454
  • Мнения: 4 349
ако няма седалка за бебето сте като 2 възрастни и нямат задължение да ви сложат заедно
ако много държите имаше някаква опция за сядане заедно без да избирате места, която е доста по-евтина от две места, не знам във вашия случай дали става

# 455
  • Мнения: 10 614
В момента цените за след месеци, планувано пътуване, са изкуствено завишени. Гледам София-Мадрид. През ноември няма никакви празници там, пък 155 лв цена за целия ноември. Погледнах сега за юни и юли (пак няма никакви празници) - по 57 лв билети.
Заключение - тези цени, дето са в момента трябва да паднат до 1-2 месеца преди полета.

# 456
  • София
  • Мнения: 6 688
Съгласна, освен с края на август/началото на септември - много хора като студенти или работещи там българи си прибират от почивки и цените ще са по-скъпи натам, а и за навсякъде в Западна Европа. Оттам обаче ще са ниски в този период.

# 457
  • софия
  • Мнения: 506
Знам ,че е тъпа грешка ,ама помагайте 😂.Имам върнати пари в уиз портфейла ви от отменени полети заради КОВИД .Днес реших да купя 4билета до Бари .Когато започнах дя правя резервацията на 1човек ми даваше по евтина цена ,а на 4 по-висока.И така с всичкият си акъл реших ,че ще ги купя един по един.Да ама не 😤.Трябва да съм придружител в полета за да мога да платя с портфейла.Опитах се да променя резервацията и да добавя още пътници -не става.Писах си с тъпият им компютър ,а той си знае едно и също.Ако отменя ми иска 3пъти колкото билета 🙄 и сега се чудя какво да направя изобщо.Има ли вариант или да пия една студена вода и да купя отново 4билета и аз да съм вече с групата за да ми позволи плащане с портфейл?

# 458
  • Мнения: 4 349
епа като си се оплела вече...
купи за другите с теб включително и после откажи твоя дублирания
купи с флекс, за да откажеш без такса

# 459
  • софия
  • Мнения: 506
епа като си се оплела вече...
купи за другите с теб включително и после откажи твоя дублирания
купи с флекс, за да откажеш без такса
Много благодаря ☘

# 460
  • Мнения: 4 161
Ако нямаш флекс в първата резервация, им се обади по телефона след като направиш нова резервация и ги помоли да канселират първата заради дублиране.

# 461
  • софия
  • Мнения: 506
Ако нямаш флекс в първата резервация, им се обади по телефона след като направиш нова резервация и ги помоли да канселират първата заради дублиране.
Имам флекс на втората ,но сега ново двайсе -не мога да махна моят билет ,защото съм платила с парите от портфейла и иска да съм пътник задължително с другите.Първата самостоятелна мога ,но там нямам флекс и ми иска 135лв ,а билета ми е 45лв 😂🤣😂.Идея нямам какво да направя и накрая ще го зарежа тоя билет .

# 462
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Полетът ни от Бове за София закъсня и кацнахме 3:25 ч. по-късно.
На кой мейл мога да подам иск за обезщетение и какъв е срокът за това?

Преди полета получих мейл, че може да има закъснение поради стачки във Франция, но такива нямаше. Полетът от София за Бове е бил със закъснение, а ние пътувахме със същия самолет към София.

# 463
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте!
Полетът ни от Бове за София закъсня и кацнахме 3:25 ч. по-късно.
На кой мейл мога да подам иск за обезщетение и какъв е срокът за това?

Преди полета получих мейл, че може да има закъснение поради стачки във Франция, но такива нямаше. Полетът от София за Бове е бил със закъснение, а ние пътувахме със същия самолет към София.

В профила в Уиз се подават искове.

# 464
  • Мнения: 1 856
Ако имам в профила си 100 лв кредит от Букинг с валидност 6 месеца и прехвърля от картата си 200 лв (които трябва да важат 1 година)... Предполагам, че е възможно да купя билети с тези кредити примерно за 250 лв...Но как точно става...първо по-ранно изтичащите ли се изразходват...И въобще как точно се случват нещата?

Общи условия

Активация на акаунт