ДЕВЕТИ клас 2022/2023 - Тема 3

  • 41 370
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Марти, да ви е жива и здрава девойката! Да постига всичко с лекота!

# 661
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Марти, честита да е порасналата девойка! Много късмет да има! Heart

Момичета, аз се обръщам с една последна и много гореща молба! Имам отново нужда от помощ, от съвсем малко, което обаче нямам в момента. Cry Искат ми 1500 лв - буквално до неделя, за да ми удължат срока с още месец. А аз ги нямам. Cry Добрата новина е, че имам предложение за допълнителна работа от 1 септември, което ще ми даде възможност да се справя с исканите суми. Моля ви от сърце, който има възможност, за още съвсем малко помощ. Много, много ще ви бъда благодарна. И ще си върна всичко.

# 662
  • Мнения: 3 013
Марти, честит празник на девойката на патерица, да е здрава и щастлива.
Лулумба, писах ти на лично, не знам дали си го видяла, да се уточним.

# 663
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Марти, честит празник на девойката на патерица, да е здрава и щастлива.
Лулумба, писах ти на лично, не знам дали си го видяла, да се уточним.

Мире, HeartHeartHeart

# 664
  • София
  • Мнения: 2 681
Честит празник на Марги!!!
Лу, до неделя не мога да се включа, но вторник-сряда, когато преведат заплати, ще мога. Ще ти пиша на лично.

# 665
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Честит празник на Марги!!!
Лу, до неделя не мога да се включа, но вторник-сряда, когато преведат заплати, ще мога. Ще ти пиша на лично.

Ооо, Маги, благодаря от сърце! Heart Всеки лев сега ми е от помощ. Flowers Four Leaf Clover

# 666
  • Варна
  • Мнения: 499
Марти, честит рожден ден на порасналото момиче!
Желая й да е жива и здрава, озарена от щастие и любов, да има много успехи и да сбъдва мечтите си!

# 667
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
А някои днес имаме ден рожден. По този повод черпя виртуално! Един ден ще е и с истинска торта, да си знаете! Благодаря ви от сърце за всичко! Heart

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Здраве, надежда, кураж, сили, обич... Нека да имаш от всичко по много!
lulumba!
Честит рожден ден!!!

# 669
  • Мнения: 4 159
lulumba, честита да си . Всичко лошо да е зад гърба ти и вярвай, че най-хубавото тепърва предстои.
Аз съвсем Ви изпуснах , пропуснала съм доста хубави и лоши събития. ( Лу, пиша ти на лични )

# 670
  • Мнения: 404
Честит рожден ден! Здраве , щастие и вяра!
Всичко ще се нареди!

# 671
  • Мнения: 31 414
Честита да си! Здрава, с късмет и вяра! 💐🌹

# 672
  • София
  • Мнения: 2 681
Честита да си, Лу!!! Пожелавам ти щастие и скоро всичко притесняващо те да е зад гърба ти!!!
Ние оставяме последни щрихи към лятната почивка в Бургас и в четвъртък отново съм на работа!!!

# 673
  • София
  • Мнения: 6 746
Честит празник, Лу! Не разбрах ти или някое от децата има РД, но който и да е - желая здраве и всички проблеми да са зад гърба ви скоро!

# 674
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Честит празник, Лу! Не разбрах ти или някое от децата има РД, но който и да е - желая здраве и всички проблеми да са зад гърба ви скоро!

Аз, аз. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт