ДЕВЕТИ клас 2022/2023 - Тема 3

  • 41 116
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Честито на патерици на всички рожденици! Да са здрави, успешни и целенасочени!


И аз вчера взех здравната карта на девойката. Учебници и тетрадки не са купувани, казах й да отиде  да си вземе тетрадки, но не го е направила. За учебниците ще изчакаме още, за  да не променят списъка.
Иначе, наборката прочете романите от задължителната литература по БЕЛ, прочете една английска книга, която  се оказа, че няма да й свърши работа (по АЕ), защото няма непознати думи. И сега чете друга. Домашното по АЕ, което им дадоха още не го е писала. Беше на пътуване до Дания и Швеция, а утре тръгваме за седмица този път до по-топли дестинации.  дано като се върне помисли вече за училище.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 499
Рали, поздравления за младежите!
Диди, съболезнования за майчето! Снетла й памет на жената!
Наборът нищо не е чел, но пък си изкарва чудно лятото: тренира, играе с приятели и разхожда гадже. Купихме учебници без НЕ. Него като се разбере кой точно и ще поръчаме общо.

# 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не сте ме забравили, надявам се.
ваканцията мина - от една седмица вече се учи при нас.

ваканцията.... като на влакче в увеселителен парк - нагоре, надолу, после малко в кръг...
дойдохме си сами - таткото остана да си доработва, първата седмица се видя, че няма да се срещне със старите приятелчета - бяха на море, на гости при баби и дядовци... и тръгнахме да обикаляме България.
успяхме да изпълним половината  маршрут и се наложи да се върнем в София. почина чичото на Горинич. Sad след това вече нямахме тяга да пътуваме.
след седмица, вече с таткото, успяхме да прескочим до Стокхолм за да се поохладим малко. и видяхме истински дъжд за първи път от близо две години.
излязоха и резултатите от матурите Simple Smile Simple Smile IGCSE.
много съм доволна. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
най-голямата изненада беше почти 9 на ... английски език.
не на литературата, там е цар на изненадващите гледни точки и изводи.

първо пиша, а ще опитам да ви дочета по-късно.
бъдете здрави.

# 723
  • Мнения: 372
Не сме те забравили и не сме се съмнявали в успеха на Горинч.
Съболезнования!

# 724
  • София
  • Мнения: 1 875
Диди, приеми моите най-искрени съболезнования, да почива в мир майка ти, а теб да те топлят хубавите спомени с нея Kissing Heart

st. Dobri, съболезнования за чичото на Горинич - да почива в мир Cry

# 725
  • Варна
  • Мнения: 499
Добри, браво за Горинич и съболезнования за загубата на чичото на младежа. Светла му памет!

# 726
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Диди, Добри, съболезнования за близките ви. Много е тъжно, когато си отиват хората на сърцето ти! Cry

# 727
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Съболезнования и от мен Добри, Диди! Светла им памет!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Диди, Добри, съболезнования за загубата ви! Никой не би искал да е на ваше място сега, но всички минаваме от там рано или късно, за съжаление.

Добри, поздравления за Горинич! Нямам идея какво стои за това съкращение (гугъл ми каза, де, но май не успях да осмисля). Да е все така успешен и да ви носи много нови поводи за радост и гордост и през тази учебна година!

Това всъщност искам да пожелая на всичките ни наборчета - здраве, успехи, приятелства и защо не любов Wink Някак внезапно осъзнах, че "сме" в десети клас (дори името на темата ни е сменено вече) и че на 16 могат в някои държави да шофират, да сключват брак, да работят и въобще - да бъдат големи хора!

# 729
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Съболезнования, момичета!

Дано имаме повече поводи за усмивки!

# 730
  • София
  • Мнения: 2 660
Съболезнования за изгубените близки, момичета!

Ох, с името на темата изпаднах в шах, половин час се чудих, аз кога съм писала тук...

# 731
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт