Свекърва ми ме подлуди

  • 20 134
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 21 765
Нека помага свекървата, няма нищо лошо, може да се реваншира донякъде, че не е била до детето си. Вероятно и преди като е бил малък е пращала средства на майка си, която го е гледала. Тъжно е, но много хора го правят.

# 226
  • Мнения: 18 871
Осемте стаи  спални лиса ,че и  аз мога да извадя 6 стаи , ама  са си помещения,

# 227
  • Мнения: 9 221
ПрипадВам! Авторке,  благодарение на историята ти работният ми ден мина бързо и неусетно.
   Адвокат, за да отвориш хранителен магазин, който да е семейно бизнесЧЕ -  WTF?!
     15 годишният дангалак ще бачка ли в бизнесчето? Ще ви трябват документи и позволение от родител, да знаеш.

# 228
  • Мнения: 25 902
Много сте груби.
И аз бих ви насмела.
Оставете жената на мира. Цяла къща на нея чака.

Последна редакция: чт, 16 мар 2023, 18:36 от So Lucky*

# 229
  • Мнения: 25 899
15-годишният няма да бачка, защото е със счупен крак.
А и изобщо той не е никакъв проблем – не заема място, не цапа, няма нужда от пране, не яде, не иска джобни, даже харчове за училище няма... Абе, дай боже всекиму такъв безпроблемен тийн.

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 630
Ха, реших да прескоча няколко страници, но последните публикации засилиха интереса ми, та ще се връщам да се пусна отгоре по пързалката.

# 231
  • Мнения: 9 221
Тарт,заслужава си,а после иди в другата за свекърви.И там наклонът не лъже.

# 232
  • Мнения: 18 871
Като няма сняг, такива са пързалките.

# 233
  • Мнения: 3 583
Имах приятелка в сходна на твоята ситуация - отиде без една стотинка да живее при заможни хора, уж къщата на сина, ама свекърите живеят на единият етаж. Предполагам и на нея й иде да извие врата на свекърва си, ама като финансово си зависим си траеш.
Аз плащам наем, ама никой не ми се вре из краката. Както си го направиш.
Обзалагам се, че мъжа ти в никакъв случай няма да иска да се изнесете на квартира и да плащате наем. Ситуацията очевидно него го устройства, ти трябва така да го обработиш, че сам да поиска да се изнесете от тая комуна.

# 234
  • София
  • Мнения: 13 135
Офф, трябва да трият автоматично всеки пост, който съдържа думата пързалка. Дори да има истинска история, на авторите бързо им писва, когато само това слушат. А и темите стават нечетими, като всеки втори коментар е за кънки и пързалки. Пък много от казусите са интересни, независимо дали са реални.

Последна редакция: пт, 17 мар 2023, 09:06 от Лъвица

# 235
  • Down south
  • Мнения: 7 886
Ха, реших да прескоча няколко страници, но последните публикации засилиха интереса ми, та ще се връщам да се пусна отгоре по пързалката.
Има "празнини"
Авторката нареди на тези, които не са съпричастни, веднага да напуснат темата Close и междувременно бяха изтрити страница-две или повече.

# 236
  • Мнения: 9 221
Днес е 17.03 , сенегалският любовник би трябвало да си отива .
  Авторке, сподели какво се случва?

# 237
  • Мнения: 3 816
Сигурно е поканил жена си и трите деца да посетят това гостоприемно семейство тъй и тъй има цели 8 стай все ще се наместят някак си.

# 238
  • Мнения: 1 550
Ха, три деца... За 15 години сигурно са 8..
Тамън като за осем стаи.

# 239
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 630
Офф, трябва да трият автоматично всеки пост, който съдържа думата пързалка. Дори да има истинска история, на авторите бързо им писва, когато само това слушат. А и темите стават нечетими, като всеки втори коментар е за кънки и пързалки. Пък много от казусите са интересни, независимо дали са реални.

Дали заради думата? Че те такива теми са толкова прозрачни...

Общи условия

Активация на акаунт