ВИНА - тема 3

  • 44 100
  • 791
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 575
Ми то, кончето, си знае стопанина дето го гледа като писано яйце😆, как няма да се върне при него в галоп?!🤣

# 61
  • Мнения: 24 349
Брей, Анабел се оказа по умна от един адвокат.
Което е много реалистично! Особено щом този адвокат остана с костюма в калта да гледа една кобила цял ден! Laughing

# 62
  • Мнения: 18 154
Телевизиите като направят един сериал започват да викат същите актьори  да играят и в други сериали. Освен това се търсят известни лица, та известните стават по-известни. Освен това тези хора един друг викат и се препоръчват, примерно Ники Илиев и Саня Борисова (които по едно време бяха и гаджета) в няколко филма са заедно. От Забранена любов до Чужденецът и пр.

Нищо странно няма в това, че пак са търсени Яна Маринова и Луиза Григорова. Друг е въпросът, че лично за мен Л.Г. е адски посредствена актриса, а не е и чак толкова хубава, но явно има връзки.


Едит - Билалов, Лиля Маравиля и ИриниЖамбонас ги гледах заедно освен във Връзки, после са в група в  Група жигули, а сега Билалов ще преподава на майстоски клас актьори и кани Л.Маравиля за асистент

https://vihrogon.bg/misho-bilalov-napravi-predlozhenie-na-lilija … vilja-i-tja-prie/

Предложението на Билалов към Маравиля е акдемично. Актьорът започва свой курс по актьорско майсторство за кино в театралния колеж "Любен Гройс" и е покани колежката си за асистент. Тя първо се поколебала, защото работата да оформяш бъдщото поколение артисти е тежка и отговорна. След като разбрала обаче, че Билалов е подготвил учебната ми програма се съгласила защото досега съвместната им работа винаги е била успешна.

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 11:13 от Лорд Сняг

# 63
  • Мнения: 31 197
Ники и Саня бяха дълго време семейство, не гаджета.

# 64
  • София
  • Мнения: 13 155
Ники и Саня бяха дълго време семейство, не гаджета.

И освен това режисьор на въпросните филми беше самият Ники (т.е. никой не ги е викал). Wink

# 65
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Ники и Сяна бяха женени. Освен това той е правил доста филми и това че е викнал същият каст, защото хората се познават и се радват пак да си работят заедно.

# 66
  • Мнения: 10 818
Ники Илиев ми е същия като Макариев.. Преди трябваше да търпим на екран семейство Илиеви, сега на ход са Макариеви.. Аз нямам нищо против, ако продукциите им са стойностни и хубави, но за съжаление са далеч, далеч от тези определения.

# 67
  • Мнения: 2 558
Мери_ан, по назад беше писала да гледате "В Сърцето на машината."
Аз дълго отлагах точно защото Макариев му е продуцент.
Но ми допадна.
Иначе С река на сърцето, дето и жена му участва изтърпях само три или четири серии. Не е моя сериал.

# 68
  • Мнения: 4
Аз също искам продължение, но само при условие да не смъкнат нивото и да разбозят историята.
Лесно може да има продължение без разводняване. Има нужда само от 'plot twist' - например Марта е бременна. Ами сега? Този сценарий става за отворен край.

# 69
  • Мнения: 31 197
И Елина е бременна.

# 70
  • Мнения: 4
Може би Марта + Елина бременни ще попретовари малко филма. Ще заприлича на латиноамерикански сериал от едно време. Аз си мисля, че една бременна Марта би била точно достатъчна.

# 71
  • Мнения: 18 154
Самият Ники ще го търпим дълго време още, защото е племенник на Георги Кадурин.
Впрочем не е нещо странно едни актьори да се препоръчват  едни други, нито го има само на българска почва.

Скрит текст:
Като избрали Питър Дънклидж за ролята на Тирион, той препоръчал Лина Хеди (с която бил добър приятел) за Церсей. Някои големи звезди пък направо поемат ролята на втори режисьор - "искам да играя с тая и тая актриса с нея имаме химия". Невинаги се получува, но все пак много хора лобират.
Майкъл Дъглас е лобирал в Ант-мен 2, ролята на Джанет ван Дайн да се изиграе от Калиста Флокахрт, но режисьорът устискал да е Мишел Пфайфър.

В този смисъл и актьорите от Вина съвсем не са случайни лица. Джукелова например за втори път играе съпруга на Билалов след "Голата истина за група Жигули"

https://retro.bg/intervyu/golyamata-aktrisa-paraskeva-dzhukelova … r-nbsp_33477.html - скорошно интервю с Джукелова. Обсъдени са много теми, включително и участието ѝ във филма

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 14:31 от Лорд Сняг

# 72
  • Мнения: 1 715
Параскева Джукелова е мноого преди Билалов в българското артистично пространство и талантът и блесна още в студентството. Билалов стана популярен преди ? десетина години с Под прикритие.
Не мисля, че Кадурин е по- талантлив от Ники Илиев, че да смятаме, че той му е лостът. Момчето си е кадърно. А пропо, баща му е режисьор, а истински авторитетната личност до него е майка му.

# 73
  • Мнения: 7 197
О, не бременности. Точно така се оклепва един хубав сериал. Като решат да забременят някоя.

# 74
  • Мнения: 25 620
Няма да се учудя, ако Марта цъфне пак по някое време (бременна или не), защото не иска да се развежда.

Общи условия

Активация на акаунт