ВИНА - тема 3

  • 42 518
  • 791
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 564
Jinnafee, благодаря за подкрепата, взе ми думите от устата!
Съжалявам, че разводнихме темата!🙌

Признавам, не знаех, че Зомбори е майна като мен🙃
Не го бях гледала преди “Вина”, но ще следя изявите му оттук нататък!

# 46
  • Мнения: 30 962
Зомбори се представи много добре в студиото преди Оскарите по Нова телевизия. Беше заедно с Блатечки и Райна гаджето на Башар. Той беше спокоен, тече му мисъл, говори добре и се държи на положение, без надутост. Добре изглеждащ интелегентен мъж, който не се прави на интересен, като Хоакин Блатечки. Не хихика, познава актьорите и превъплъщенията им във филмите през годините и може да отговори на всеки въпрос. Беше с тъмен костюм, а не по тениска.

# 47
  • Мнения: 5 095
На "Вина" бих дала Оскар за всичко - замисъл, сценарий, режисура, кастинг, музика...
Единствено ми е тъжно за младия Харизанов. Може да е всякакъв, но баща му се държи безобразно зле с него, чак с омраза сякаш... А Анабел е умница-хубавица, на адвокат ли ще се дава?Stuck Out Tongue Winking Eye

# 48
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
Благодаря за темата!
Аз съм от искащите продължение . Не ми се иска в последния епизод да претупат нещата. И заради гледките ( операторът е чудесен ). Този филм трябва да го използват за реклама на България, а не да дават луди пари за някакви клипчета.

# 49
  • Мнения: 7 080
Аз също искам продължение, но само при условие да не смъкнат нивото и да разбозят историята.

# 50
  • Мнения: 585
Зомбори и Бабинова участват и в Драма куин на Графа- www.youtube.com/watch?v=Eo3l4DccXPY
Преди ми е попадал клипа, но не съм се интересувала кои са актьорите.

# 51
  • Мнения: 10 680
Брей, пък тази песен я харесвам и съм гледала клипа сума пъти. Хич не помня кои са играли в него. И Х Фактор много обичах, пак не го помня там. Общо взето явно Зомбори оттук, оттам е присъствал в живота ми толкова години, пък аз блейката чак сега го забелязах Joy

# 52
  • Мнения: 564
Аз младия Харизанов си го заплюх още в затвора🤗 Много ми хареса излъчването му, някакси усетих, че е просто един безобиден, безвреден хулиган, плямпа и се прави на интересен, но нищо повече!🙃
Нямаше опасност да прави поразии, хашлак-бунтар ми се стори, а и хубаво момче! Хареса ми тази непринуденост, нищо общо с нахалство и безочие, които като нищо можеха да го обземат и да го превърнат в неспасяемо говедо 🙄🤔
Добре се превъплъти героя, браво!
Идеше ми да светна един на баща му като все да се гаври с него…и сина ми стана още по-симпатичен понеже и онеправдан 🙈🙈🙈

# 53
  • Мнения: 756
Аз младия Харизанов си го заплюх още в затвора🤗 Много ми хареса излъчването му, някакси усетих, че е просто един безобиден, безвреден хулиган, плямпа и се прави на интересен, но нищо повече!🙃
Нямаше опасност да прави поразии, хашлак-бунтар ми се стори, а и хубаво момче! Хареса ми тази непринуденост, нищо общо с нахалство и безочие, които като нищо можеха да го обземат и да го превърнат в неспасяемо говедо 🙄🤔
Добре се превъплъти героя, браво!
Идеше ми да светна един на баща му като все да се гаври с него…и сина ми стана още по-симпатичен понеже и онеправдан 🙈🙈🙈
Младият Харизанов за мен е добро момче,което прави напук на деспотичния си баща.Само като се сетя как намери и върна,,анализатора,,или както и да се казваше (скъпият уред).Върна жеста на Филип.И изобщо не ми е толкова отрицателен герой.

# 54
  • Мнения: 6 159
......Общо взето явно Зомбори оттук, оттам е присъствал в живота ми толкова години, пък аз блейката чак сега го забелязах Joy  

Не съм съвсем сигурна , но напоследък пускат някаква реклама на български филм , дават Луиза  Гр. и нашия момък /Зомбори/ , гледат се  напрегнато  и тя казва вяло...ти не си ми баща , а той отговаря рецитирайки - да , аз съм ти мъж и ...т.н.  Изглежда ми супер тъпо . Може би защото е извадено от контекста .

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 19:59 от Ели-ТАЛ

# 55
  • Мнения: 683
Да, новия филм "Игра на доверие".

# 56
  • Галифрей
  • Мнения: 3 994
Видях,че са постнали Вина е най- гледаната продукция на БНТ  ❤

Сладки са 😘
Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 39 036
Брей, Анабел се оказа по умна от един адвокат.

# 58
  • Мнения: 10 680
......Общо взето явно Зомбори оттук, оттам е присъствал в живота ми толкова години, пък аз блейката чак сега го забелязах Joy  

Не съм съвсем сигурна , но напоследък пускат някаква реклама на български филм , дават Луиза  Гр. и нашия момък /Зомбори/ , гледат се  напрегнато  и тя казва вяло...ти не си ми баща , а той отговаря рецитирайки - да , аз съм ти мъж и ...т.н.  Изглежда ми супер тъпо . Може би защото е извадено от контекста .

Филмът е продукция на мъжа на Луиза Григорова.. и разбира се с нейно участие... и с Яна Маринова... малко като светата троица се движат. Хич нямам намерение да го гледам поради изброените факти. Все пак тези са и главни действащи лица в " С река на сърцето". Какво прави Зомбори в този проект не зная, явно не отказва роли и то в "киното". Сигурна съм, че той е единственото свястно нещо в този филм.

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
Близки,които  гледаха "Игра на доверие " ми казаха,че Зомбори единствен е естествен на екрана, останалите яко рецитират.  Не искам да гледам насилие и да проверя така ли е.

А Анабел как влезе под кожата на зрителите за нула време Smiley

Общи условия

Активация на акаунт